BEŞİKTAŞLI KARDEŞLERİME SORUYORUM?

Bu itin oglu hakem hakkında düşünceleriniz nedir? Ve fenerbahçenin geçen sene braga maçında olup onlar için sinirlenen bize yapılan dalga geçmeler hakkında ne düşünüyorsunuz lan aynısı size yapıldı ulan bu BEŞİKTAŞ gruptan çıkması dahilinde türkiye belçika önüne geçicekti... ve bu TÜRK düşmanlığından kaynaklanan kolpalıklara kaypaklık yaparak karşılık veren fenerliler gsliler sizin 12 yediğiniz maçları hatırlatmayalım istersiniz?

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene ivan bebek diye zirlayanlarin gözündeki yas dün gülümsemeye dönüşmüş , boşuna acımısiz bunlara. Hakem maçı katletmese Beşiktaş in turu atlayacayacgini herkes biliyor avrupa basini bile hem fikir. Sampiyonlar ligine 9 senedir katılamayan ve avrupa dışında olanların hastalığı normal çünkü sene başından beri Beşiktaş ne zaman yenilir diye bekliyorlardı

0|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• belçika'nın önüne falan geçme muhabbeti ne arkadaş. uefa'da da puanlar toplanıyor. fener ve bjk uefa'da puan toplar geçeriz belçika'yı.

0|1
    0|0
    • cl de gelen puanla uefadan gelen puan bir olmuyor yensek gruptan çıksak garantiydi geçmemiz

• gecen seneki gibi ayni boh feneri dogrsmisti serefsiz hakem simdi bizi seneye bir baskasini sanirim gruplardan cikikdigindaki reklam paralari etkili oluyor diye dusunuyirum yani turkiye ye yedirmiyorlar o pastayi

0|1
    0|0
  • O hakem cayır cayır yansım elimde hortum olsun bana yalvarsın söndürmem için karşısına geçer kahkaha atarım

0|1
    0|0
  • Boşver arkdas ne desen bos onlar hala iyi oldu der artik bu kin nefret nasilsa anlamiyorumn sonuna kadr besiktas

0|1
    0|0
  • kardeş armamızda türk bayrağı varya ondan bu ipnelikler. bizdede olmasa bizde yükselirdik.

0|1
    0|0
  • Olay Beşiktaş fener gs olayı değil

2018 de formatı değişen cl de Türkiye belçika geçmesin diye

0|1
    0|0
  • Abaubakar kirmiziyi haketti onuda geçtim adamlar zaten maç başlar başlamaz gol atti 6-0in bahanesi olmaz

0|0
    0|1
  • burda bazı azılı beşiktaşlılar 4 4 4 demeyi iyii biliyorlar ve braga maçında çok dalga geçtiler haktır o k*peklere

0|1
    0|1
    • sie lan puşt

• kardeşim bak ben beşiktaşlıyım doğma büyüme babadan oğla dededen toruna ama avrupada gsyi fbyi hep destekleyenim ne kadar bize yanlış yapılsa destekledim öyle olmalıdır çünkü

• saygılı olanla ve takımını samimi sevenle derdimiz yok ve en önemlisi rakiplerine saygı gösterenle derdimiz yok ama şu anda senin sorundada o saygısız kişiler var yorum bile yapmışlar o saygısız kişiler sen şimdi türk yabancı takım ülke puanı falan diyorsun ya işteo kişeler biz çıktığımızda sahaya veya yenildiğimizde yerden yere vurdular eğlencelerini geçtiler o an aklıllarına gelmedi böyle şeyler ülkeyitemsil ediyor bunlar durun biz ne yapıyoruz demediler o bahsettiğim 3-4 tane azılı bjkli onlar kendilerini biliyor ama kendileri yenilince bu edebiyatı yapıyorlar hemen yani iiki yüzlülük yapıyorlar diger takımlara saygısızılk çok yapıyorlar bugun bu yazdıklarımız onları biraz düşündürtsün diye yapıyoruz bu yazdıklarımız onlara battığını biz biliyoruz belki akıllanırlarda bir daha böyle şeyler yapmasınlar diye bununla beraber sizde sizde üzülüyorsunuz ama ne yapalım derdimiz samimi saygılı insanla değil tekrar söylüyorum neyse uzatmayayım

• Ben galatadaraylıyım, ama rakip yabancı olunca her zaman türk takımlarını desteklerim. Fakat sonuç 6-0 olunca hakemi veya başkasını bahane etmeye gerek yok. Maça kafadan 9 kişi çıksan bile 6 yenmez

0|1
    0|0
    • Hakem seni 2-0 geriye itmiş ve iki tane kırmızı kart vermiş. O anki psikolojiyle nasıl bir oyun bekliyodun? 6 yenmezmiş çok komiksiniz ya

• Evet zaten ben bugüne kadar köyü oynayıp kaybeden bir türk takımı görmedim. Ya hakem suçludur ya da zemin bozuktur... bb

Yükleniyor...