Gelsin tahminler Feyenoord - Fenerbahçe maçı ne olur?

Gelsin tahminler Feyenoord - Fenerbahçe maçı ne olur?Benim gönlüm Fener'den yana 👍

Güncellemeler:
Güncelle güncelle dur ✋
Spor sağlıktır.

1|0
611

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hakeme dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
    • Hakeme, taraftara, kale direğine vaye ağlara neye gerekirse dikkat etsinler ve maçı kazansınlar 👍

• Hayırlısı fener ve Osmanlı yenerek 3 puan alırlar inş...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• kesinlikle zor maç, belli avantajları cebimize koyup o maça gidiyoruz ama yinede sahada ayagı yere basan temkinli bir futbol oynamalıyız, maçta orta saha üstünülgünü ele geçirirsek maç istedğimiz gibi sonuçlanır. Ama hep diyorum öncelikli hedef avantajımızı korumak adına geriye yaslanmak olmamalı çünkü böyle yaptığımız zamanlarda genelde avantajı kaybeden taraf oluyoruz. Maçın kazanılıp ya da diger skorlara göre grup lideri çıkmak çok önemli çünkü kurada seri başı avantajımızı cebimize koymuş oluruz onun için öncelikli hedef iyi futbol ve galibiyet bu olmuyorsa diger ihtimalleri değerlendireceğiz artık, genelde gruplardan çıkıyoruz öyle bir geleneğimiz var umarım yine bunu başaracağız... :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır 2-1 :D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe ve Osmanlı inş gruptan çıkarak yollarına devam ederler. Beraberlik hatta 1 farklı mağlubiyet bile yetiyor büyük hata yapmazsa çıkar gruptan ancal bizim takımlar işi zora sokmayı seviyor belli olmuyor yani şimdi Feyenord kendi evinde Fenerbahçe'yi 2 farkla yenersede şaşırmamak lazım olabiltesi var ama artık bu kadar gelmişken mağlubiyet bile yetiyorken tek farklı çıkacaksın Osmanlı içinde böyle onlarında avantajı var.

0|0
    0|0
    • Ordu'nun neresinden?

• Ne iş yapıyorsun? Tek mi yaşıyorsun? Beyoğlu pek sevilecek bir yer değil. Çevren iyi olduğu için mi seviyorum diyorsun?

• Özel sektör dış ticaret mezunuyum. Ailemle yaşıyorum Beyoğlu merkezde değilim zatens emtindeyim v otorduğum semti mahlleyi seviyorum çevredende kaynaklı tabiki ulaşım yönündende metrobüs mesela hemen 2 sokak altım nebilim merkezi yerlere yakın Taksim 10-15dk Mecidiyeköy şişli 8-10dk Eminönü 10-15dk Öyle ama dediğin gibi bir Tarlabaşı tabiki sevilmez :)

• 2-0 fener alır.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1-1 biz alırız

0|0
    0|0
  • 2-1 biter

0|0
    0|0
  • İlk yarı 0 ıkıncı yarı fener bı atar