Kapat

Hem penaltı hem kırmızı Allah aşkına bu nasıl penaltıdır?

Faulu yapan rakip oyuncu. Yarım saattir tekrar tekrar izliyorum. Çıldırmamak elde değil. Sırf şu hakem hatası yüzünden maç farklı bir noktaya geldi. Bu işin bjksi fbsi gssi yok bizim takımlara hep bunu yapıyorlar. Yazık günah değil mi Videoya bakın daha net anlarsınız

https://streamable.com/4b4b

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Sinirden uyuyamiyorum.. allah o hakemin iki yakasini bir araya getirmesin insallah 😤

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim ve bir kez daha görmüş olduk avrupa türkleri istemiyor iste gecen sene ayni şeyi braga maçında bize yaptilar. Şayet Beşiktaş yerinde olsaydim takimi sahadan çekip fifaya giderdim çünkü penalti ve kirmizi kart oyunun tüm gidişini değiştirdi. Rezillik gerçek acayip sinir oldum besiktasin tüm emeklerine yazik oldu. Grupdan cikmayi hak ediyorlardı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Gecen sene de yanlis adama kırmızı kart vermis djfjfnf

0|0
    0|0
  • Bal gibi de penaltı

0|1
    1|1
  • Hakemin boğazı falan kesilse ancak rahatlarım belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İlk kiev ve benfica maçında Beşiktaş in verilmeyen penaltılarına bakıyorum ,
    Napoli ve benfica nin kieve karşı kazandığı 3 penaltı ya bakıyorum
    Bir de dün akşamki saçma penaltı + kırmızıya bakıyorum... Rezalet ve oyun ortaya çıkıyor , bu sadece oyunun sonu olduğu için herkes uyandı , halbu ki başından beri birileri zorluyordu

1|0
    0|0
  • Kardeş söve söve küfürbaz haydi olduk zaten

Tam unuttuk gitti derken
    niye hatırlatıyorsunuz canını yedigim

Hakem haçlı zihniyetinden başka birşey değildi

Türk ve İslam düşmanlığı vardı sahada futbol yoktu..

0|1
    0|0
  • kardeş hiç sorma olduresim geldi hakemi böyle bişey olamaz ya o penaltı ve kırmızı olmasa belki 1-1 bulup maç sonuna kadar götürüp 1 gol daha atardık turu geçerdik

0|1
    0|0
  • yıne bizi kumpasa getırdıler

0|0
    0|0
  • Geçti artık alıştık

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama acayip sinirlendim. Zaten iyi bakınca fuali yapanin kievli olduğü belli oluyor.

0|0
    0|0
  • he sırf hakemyüzünden sanki beşiktaş futbol oynadı dün
    ben yenileceklerini tahmin ediyordum tücrebesizsiniz ama dil pabuç gibi beşiktaşlılarda ama çene değil futbol oynayan kazanır, dün koydular hiç uzatmayın işi doğru dürüst öz eleştiri yapın o abubakarın kırmızı kart görmesi nedir peki bu amatörlük 2 sarıdan ve şenol güneşin sahaya mücadehele edememesi vizyonsuz şenollll başka bir şey demiyorum ama futbol bilginiz zayıf pozisyon bile konuşlmaz neyse geçmiş olsun sizee

0|0
    1|3
  • Doğradılar bizi.. :/

0|0
    0|0
  • bir fb li olarak kesinlikle bjk ordan yenik ayrilmazdi ama hakem karaktersizi o kadar satilmiski mahvetti maci, bu kadar serefsizlik olmaz

0|1
    0|0
  • hakem rezildi ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...