Kızlar tipemi bakar Parayamı?

Başlıkdaki gibi Tipemi bakarsınız Parayamı ya da Aynı yaştasınız ve çocu sınıfta kaldı sizden 2 sınıf geride onunla çıkmaya utanırsmısınız

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• bu zamana kadar sevgılımden bir çöp istemedım onun ıcınden geldıgınde kendı alır mutlu olurum ama almazsa da bı önemı yok tipede fazla önem vermem saygılı , guvenılır ve sadık olsun yeterlı benım için , öyle bir durumdan da utanmam zekası okumaya yetmıyosa bunu benım ıcın kullansın bari :D :D

0|1
    0|0
    • Para ve tip varda az buçuk :D Şu sınıf mevzusu kafamı karsıtırıyo lisede 1 sene kaldım 1 sene dondurdum :D 2 sınıf gerideyim ondanşu anünv 1 deyim o ünv 3 de ondan ddim dd sizce önemli bir sorunmu bu ?

• benim için önemsiz ve sorun değil

Kızlar Ne Diyor 7

• ikisinin de yeri ayrı

0|0
    0|0
  • Önce adam mı diye bakarım sonra tipine sonra parasına

0|0
    2|1
  • karakter ve tip bence para önemsizz

0|0
    0|0
  • Paralı bir tüp le tipli bir tip yan yana mı diyorsun :D

0|0
    0|0
  • İlk para sonra tip karakterde neymiş denir genelde

0|0
    0|0
  • ben 3 sınıf geride olduğum için benim açımda sorun olmaz

0|0
    0|0
  • ikisi de de bakarım ücüncüsünü baksamda göremem bulamam yani karakter kişilik.. bana böylesi denk geliyor hep sansıma..bazen karakteri parası oluyor tipi olmuyor bazen de tipi karakteri oluyor parası olmuyor hepsi de önemli bence para mühim degil diyenler bence ileriye dönük düsünmediklerinden böyle diyorlardır yuva kurmak aile gecindirmek için yeterli kazancı olması gerek yoksa iki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor maalesef..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• if you ain't no punk holla, "We want prenup"

We want prenup! yeaah !

link

0|0
    0|0
  • ikiside eşit olmalı dostum zenginsindir ama şişko tipsiz bişeysindir yolmak isterler paran yoktur yakısıklısındır buda aynı kapı 5 parası yon ben bunu ne yapim derler en iyisi ortası ortalama bir erkek tipinin üzerinde olduğuna inan parada biraz varsa tamamdır o zaman namuslu kzı bulursun :D

0|0
    0|0
  • her şeye bakarlar kardeşim.

0|0
    0|0
  • kanka kız once tipe bakar, cıkmaya baslarsınız sonra para bakar ben anlamıyorum, bu kızlar hediye almadan, alısveris yapmadan yasaayamıyor mu? bukadar mı ac gozlu olurlar ya.

0|0
    1|0
  • Para para para varligi bir dert yoklugu yara:)))

0|0
    0|0
  • Bence kaç arşın olduğuna bakarlar.

0|0
    0|0
  • paraya bakarlar aga bol paran varsa senden iyisi yok

0|0
    0|0
  • başka şeylere

0|0
    0|0
Yükleniyor...