Yalancısın sen yalancı ne olursun gitme dur unuttun mu küçük kızımız olacaktı

izelin şarkısı da ınsanın ıcını acıtıyor .. Arkadaslar bırlıkte kurdugunuz hayallerı baskasıyla yasayacagını dusundunuz mu ? O sevdıgınız ınsanın evlenecegını , en zoru da anne \ baba olacagını dusundugunuzde ne hıssettınız ? Bunu gercekte yasayanlar var mı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana diyeceğim tek bir şey var; o da kendini ne arkadaşlarının ne de onun gözünde değersizleştirme acını içinde yaşa... çünkü bu hallerin bir boka faydası yok... insan pişman oluyor kendini düşürdüğü durumlara... al bu şarkıda hediyem olsun... link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her kız/erkek ciddi ilişkilerde cocuklarına isim takar. kız/erkek olacagını düşünür. vs. klasik

0|0
    0|0
  • o ercan saatçi'ye yazılan bir şarkı sanırım. öyle bir muhabbet var biri birine şarkı yazıyor falan filan :)

0|0
    0|0
  • yok sadece bundan iyi çocuk olur dedim

0|0
    0|0
  • henüz yaşamadım yaşamakta istemem kimseyede yar etmem ailesinede dedim düğün gününü ben sakın öğrenmeyim hepinizi perişan ederim diye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok fazla düşünmek istemem

0|0
    0|0
  • ercan saatçiye yazıldı çelik tarafından çelikle ve izel arkadaştılar sonra çelik izeli sattı oda ayrı konu . izeli hep sevmişimdir kendime benzetiyorum . ama yıllar sonra ercan eşinden ayrılmıştır kimsenin ahı kimsede kalmaz hesabı ercan belkide izele yaptığını bu şekilde ödemiştir . ben böle birşey yaşadım evet . canımdan çok sevdiğim birini kaybettim . başka birinle evlendi hemde basit bir kadınla .yeni evlendi belki çocuklarıda olur yakında ma görmek istemiyorum artık benim için bitti . dilerim bana yaşattığını öder şu mübarek gün .

0|0
    0|0
Yükleniyor...