Kapat

Dün Fener'e bugün Beşiktaş'a yarın tekrar Fener'e?

An kovalıyosunuz da perşembe günü fenerin ikinci ivan bebeki yaşamayacağı ne malum

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem resmen maçın kahramanı oldu. Beşiktaş in benfica karşısındaki 3,0 lik geri dönüşü korkusu hakeme bunları yaptırdı. Coğunluk olayın Türk takımlarına karşı olduğunu görmüş ama özellikle geçen sene benzer durumda cani yananlardan bazılarınin bu sene iyi oldu demeleri fanatizmin büyük resmi görmelerine engel olduğunu gösterir. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin http://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg
    Yıllardır sampiyonlar liginde üçüncü olmayı bile basari olarak görenler bugün üçüncülüğe seviniyorsa bu Beşiktaş in bugüne kadarki başarısına bağlı
    Unutmayalım ki gs uefa kupasını aldığı sene chelseaye ali samiyende 5-0 yenilmişti. Bitiş belki de başlangıç olacak
    Zannetme sana dargınım, ben yine sana vurgunum!
    En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş
    http://i.hizliresim.com/l39J4p.jpg

1|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Öyle doğru söylüyorsunda artık olmasın ama Beşiktaş, Fenerbahçe ve Osmanlı avrupa liginde yollarına devam etsinler.

0|0
    0|0
  • Valla her şey olabilir, onlar da deplasmandalar. Dikkatli olup provakasyona gitmemeliler. Dinamonun yenmesine sevinen embesil sürüleri var. Gözlerini açık baksaydılar ukraynalıların Türk bayrağı yaktığını görürlerdi

0|1
    0|0
  • Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Her türlü kırdırmaya çalışıyorlar. Her yönü deniyorlar. Yemeyin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|3
    • İvan bebeke saplayamamıştı ondan sordum

• İşte senin gibi tipler ikinci ivan bebeki yaşarlar inşallah dedirtiyo :))) sizin gruptan çıkmak için çabalayacağınız turnuvaya bu şekilde gitmek üzücü.

• Hahaha. : ) Bize olduğun da baya bir sevinilmişti. : ) Size de bu gün sapladılar. : )

• UEFA, yine her zamanki gibi "Yes to racism" dedi! 😡

0|0
    0|0
  • İlk yarı 1 oynayın o maça kafanız rahat olsun. O maçta da penaltı olacak.

0|0
    0|0
  • Umarım yaşamaz beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • Kovaladığımız ne malum hanımefendi?

0|0
    0|0
    • Sen istisna olabilirsin fb-gs'liler bizden daha çok yorum yapıyo maşallah.

• Yok onu farkettim zaten sorun yok

• Ya ne bileyim deme o zaman falan deyince nerede yanlış yaptık acaba dedim 😂

• bencede hanımefendi

0|0
    0|0
  • hakemler rezil ya

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...