Başkasının başarısıyla övünene ne denir?

Kiev değil de sanki Gs veya Fbye yenilmişiz gibi seviniyor herkes. En kötü gün bugünse Bugün de Beşiktaş. Biz bazıları gibi üyelik de kapatmayız. Gizliden de yazmayız. Yarın Beşiktaşlı formalı bir sürü insan göreceksiniz.

Başın öne eğilmesin,
Aldırma Kartal aldırma,
En büyük sen değil misin,
Aldırma Kartal aldırma Kartal aldırma,

Dışarda 100 bin taraftar,
Bir gün ağlar bir gün coşar,
Seni bu sözler oyalar aldırma Kartal,
Aldırma Kartal aldırma Kartal aldırma!!!

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem maçın kahramanı oldu. Beşiktaş in benfica karşısındaki 3,0 lik geri dönüşü korkusu hakeme bunları yaptırdı. Çoğunluk olayın Türk takımlarına karşı olduğunu görmüş ama özellikle geçen sene benzer durumda cani yananlardan bazılarınin bu sene iyi oldu demeleri fanatizmin büyük resmi görmelerine engel olduğunu gösterir. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin http://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg
    Yıllardır sampiyonlar liginde üçüncü olmayı bile basari olarak görenler bugün üçüncülüğe seviniyorsa bu Beşiktaş in bugüne kadarki başarısına bağlı
    Unutmayalım ki gs uefa kupasını aldığı sene chelseaye ali samiyende 5-0 yenilmişti. Bitiş belki de başlangıç olacak
    Zannetme sana dargınım, ben yine sana vurgunum!
    En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş
    http://i.hizliresim.com/l39J4p.jpg

0|0
    0|2
    • Bak doğruları dedik bu takım gruptan çıkamaz dedik sen kansız dedin ne oldu grup sonuncusu size tarih yazdı tarih berabere kalınca yazılmadığını anladın mı.

• @Fenerliysekbiz
      Aramız bozuk olabilir ama kanımız bozuk değil sözü futbolda genel tabirdir bunu Beşiktaşlı da fbli de gslide kullanır. Eğer sen bu sözü üzerine alınıyorsan demek ki elin gavurunu desteklemişsin. Yoksa gruptan çıkamaz demek senin düşüncendir kimse düşüncene karisamaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk bayrağı yandıranları desteklemek sadece geni bozukluktur

0|0
    0|0
  • Endüstriyel futbolda takım tutmak , gökkuşağının ucunu aramak gibidir. Uyanın bence.

0|0
    0|0
  • Zorya maçından sonra dalga sorular soran arkadaş.
    Zorya Kiev ile deplasmanda berabere kaldı.
    Bjk kaç gol yedi.
    Siz hakem olmadı mı ancak bu kadar iyi olursunuz.
    Bunu unutma.

0|1
    0|1
    • Zorya maçından sonra Fenerbahçeyle dalga geçtiğimi göstersene hadi göreyim. Senin işin troll hadi yaylan.

• Tarih berabere kalınca yazılmadığını anladın mı.

• üzüldüm kardeşim Fenerbahçe taraftarıyım yenmenizi bekliyordum ama nasıl oldu çok şaşırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...