Beşiktaş aleyhine verilen haksız kararlar ve buna sevinenler?

Gizli Üye
Bugün 90 dakikalık bir tiyatro izledik önce Beck'e yapılan faulün tam tersi bir şekilde aleyhimize penaltı ve kırmızı kart verilmesiyle başladı ki pozisyonu izleyenler görecektir sonra ikinci kırmızı geldi sonra ofsayttan gol geldi sustuk çekilmedik kalecimiz gözyaşlarını tutamadı ve bu işte parmağı olan kim varsa o gözyaşlarının vebalini ödeyemeyecek milyonlarca taraftarın gözyaşlarının çalınan hayallerinin vebalini ödeyemeyecek. Sevinen bazı insan (!) lar var bu maç bir takımın yenilgisi değildi bu maç Türk futbolunun yenilgisiydi bu maç avrupadaki ırkçlığın boyutlarını gösteren bir maçtı. Uefa Türkiye resmi hesabından ingiliz büyük elçisine kadar herkes bu maçtaki haksızlığı konuşurken biz buna mağlubiyet demiyoruz ! Bu mağlubiyetin tek sorumlusu dış etkenler oldu sevinen insancıklar bizim Beşiktaş sevgimiz zerre eksilmez zerre bişey olmaz bizim BEŞİKTAŞ sevgimize ama siz kaybettiğiniz şerefinizle kalıcaksınız size yazıklar olsun futbolun kara yüzü sizlersiniz. Ne kadar çok akbaba varmış Beşiktaşın dört gözle yenilmesini bekleyen. Biz sevinmek için sevmedik biz bugün sinirleniriz üzülürüz yarın atkımızı takar formamızı giyer dışarı çıkarız ! Ve bugün daha yüksek sesle Beşiktaş diye bağırıyoruz !! Takımı ne olursa olsun yanımızda olan bütün taraftarlara ayrıca teşekkürler..
Beşiktaş aleyhine verilen haksız kararlar ve buna sevinenler?