Bu maçtan sonra Beşiktaşlıların duygu ve düşüncelerini merak ettim 😄?

Doğru söyleyin 6dan sonra anılar geldi mi aklınıza 8 yiyecez korkusu illa ki olmuştur :D

0|0
514

En İyi Kız Görüşü

• Yensekte yenilsekte yine Beşiktaş canları sagolsun napalımm...

1|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım bu gece Bjk neden 2 tane daha yemedi diye dövünenler olmuştur. İyi ki bir fb. li değilim diye düşündüm bu akşam sırf bu yüzden. Bir Gs taraftarı olarak Beşiktaş takımını da Şampiyonlar Ligi'nde gösterdikleri çaba için tebrik ediyorum...

1|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Haksız yere kaybettik ve gülenler var. Birincisi Türklüğünüzden şüphe ederim ikincisi yazıklar olsun size.

1|1
    1|1
  • Cok eğlendin galiba. Git bii ırkını arastir bakalim nerenin tohumusun

0|0
    1|0
  • Canım sen eğlenmişsin anlaşılan ama ırkına karşıt bir durum söz konusu maçı bu açıdan değerlendirmeye bak birde acaba o zaman eğlenebilicek misin

0|0
    1|2
    • Eğlenmek değil canısı Galatasaray dortmunttan 4 yediği zaman susmadınız o yüzden sıra bize şimdi

• 2 bin lira girdi bana

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sahanda realden 6 chelseaden 5 , kadiköyde fbden 6 yerken ne hissetiysen benzerinin iki mislini düşündük , çünkü normal mac değil
    Hakem maçın kahramanı oldu. Beşiktaş in benfica karşısındaki 3,0 lik geri dönüşü korkusu hakeme bunları yaptırdı. Çoğunluk olayın Türk takımlarına karşı olduğunu görmüş ama özellikle geçen sene benzer durumda cani yananlardan bazılarınin bu sene iyi oldu demeleri fanatizmin büyük resmi görmelerine engel olduğunu gösterir. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin http://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg
    Yıllardır sampiyonlar liginde üçüncü olmayı bile basari olarak görenler bugün üçüncülüğe seviniyorsa bu Beşiktaş in bugüne kadarki başarısına bağlı
    Unutmayalım ki gs uefa kupasını aldığı sene chelseaye ali samiyende 5-0 yenilmişti. Bitiş belki de başlangıç olacak
    Zannetme sana dargınım, ben yine sana vurgunum!
    En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş
    http://i.hizliresim.com/l39J4p.jpg

1|2
    1|0
    • Bana milliyetçilik ayakları yapma kardeşim herkes kimin ne olduğunu biliyor uzatmaya gerek yok yenildiniz kötüydünüz hepsi bu kadar basit

• Sen kimsin de ayak yapayım? Ne hissiettgimizi acikladim , cevaplar soruna gidecekse soru sormayacaksın

• Ülkede sözde birlik var sözde beraberlik, bırakın bu işleri arkadaş..
    FBliyim, tamam doğrudur geçen sene bizim başımıza geldiğinde az dalga geçmediler; lakin bizim şu anda destek olmamız gerekirken birbirimize yaptıklarımıza bakın daha "futbolda" birlik olamıyoruz...

Türkiye ligi olur tepkiyi anlarım; ama söz konusu avrupa ise orada durmak lazım.
    Toplumsal bir sorun haline geldi; yazık gerçekten yazık.
    Fenerbahçe yeniliyor, seviniyorlar; Beşiktaş yeniliyor, seviniyorlar; GS yeniliyor seviniyorlar olacak iş değil.
    Avrupa mı bize düşman, yoksa biz bir birbirimize mi? Anlamak mümkün değil.

Ülke bu kadar sorunla uğraşırken, biz "futbolda" bile Türk bilincini oluşturamıyorsak yazıklar olsun öyle oyuna da, taraftara da...
    Vesselam.

0|0
    1|1
  • Braga macindan sonra resmi bjk paylaasimi en sevdigimiz bebek ivan bebek diyenlere bakin simdi yok turkiyeyi temsil ediyomus filan adalet iste biz unutmadik sizin camianizin o paylasimini siz de bunlari unutmayin ( takmislar dinamo yu vermisler penaltiyi 😂

0|2
    1|1
    • Fenerin maçını hakem katletmişti herkes sevinmişti. Şimdi bjk yenilince anlamışlardır insanın nasıl zoruna gittiğini. İlahi adalet. Şimdi utanmadan nerede milliyetçilik diyorlar. Ulan fenerin maçında milliyetçiliğiniz nerdeydi?

• La 6. golden sonra adamlar çok net 3 gol kaçırdı biri direkten döndü. benim bile geldi yerinde duramamıştır beşiktaşlılar :D

1|1
    0|1
  • Türkiye'den ukrayna'ya normalde seks turizmi için gidilir. Bu kez farklı oldu.

0|2
    0|0
  • ivan bebek in ardindan en sevdigimiz bebek ivan bebek diyenler. şimdi ne olduda yok ulke yok takım

0|2
    1|0
  • 8'e gidiyordu zaten maç. İyi kurtardık yine

0|1
    0|0
  • Fenerimle dalga gecenlere "oh olsun", digerleri ve Turk futbolu icin uzgunum...

0|1
    1|0
  • daha da farklı olabilirdi maç

0|0
    0|0
  • galatasaray1 real madrid 6
    galatasaray 0 chelsea 5
    Bayern München - Galatasaray 6 - 0
    Milan 5 Galatasaray 0
    fenerbahce-sigma olomouc: 1-7
    psv-fnerbahce: 6-1
    fenerbahce-benfica 0-7

Unutma unutturma yüzlerine vur gerçekleri ki kendilerini unutmasınlar 😂

0|0
    1|0
  • Gelmiştir gelmiştir :D

0|1
    0|0
  • ne olabilir ki hepsi arazi olmuş vaziyette hani en bilinenleri bile yok ortalıkta
    ama 6-0 da ağır bir mağlubiyet öyle böyle değil

0|2
    0|1
  • Sığınaktan henüz çıkmadılar çıksınlar yazarlar

0|2
    0|0
Yükleniyor...