Kapat

Maç hakkında konuşmayım diyorum duramıyorum. Nedir bu Beşiktaş düşmanlığı?

Haini Avrupa’da değil içimizde arayalım. Şu sonuca şu olaylara sevinen sözde Türk'ler Türklüğünüzden utanın lan... Başka bişey demiyorum

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem maçın kahramanı oldu. Beşiktaş in benfica karşısındaki 3,0 lik geri dönüşü korkusu hakeme bunları yaptırdı. Çoğunluk olayın Türk takımlarına karşı olduğunu görmüş ama özellikle geçen sene benzer durumda cani yananlardan bazılarınin bu sene iyi oldu demeleri fanatizmin büyük resmi görmelerine engel olduğunu gösterir. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin http://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg
    Yıllardır sampiyonlar liginde üçüncü olmayı bile basari olarak görenler bugün üçüncülüğe seviniyorsa bu Beşiktaş in bugüne kadarki başarısına bağlı
    Unutmayalım ki gs uefa kupasını aldığı sene chelseaye ali samiyende 5-0 yenilmişti. Bitiş belki de başlangıç olacak
    Zannetme sana dargınım, ben yine sana vurgunum!
    En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş
    http://i.hizliresim.com/l39J4p.jpg

0|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Ülkede sözde birlik var sözde beraberlik, bırakın bu işleri arkadaş..
    FBliyim, tamam doğrudur geçen sene bizim başımıza geldiğinde az dalga geçmediler; lakin bizim şu anda destek olmamız gerekirken birbirimize yaptıklarımıza bakın daha "futbolda" birlik olamıyoruz...

Türkiye ligi olur tepkiyi anlarım; ama söz konusu avrupa ise orada durmak lazım.
    Toplumsal bir sorun haline geldi; yazık gerçekten yazık.
    Fenerbahçe yeniliyor, seviniyorlar; Beşiktaş yeniliyor, seviniyorlar; GS yeniliyor seviniyorlar olacak iş değil.
    Avrupa mı bize düşman, yoksa biz bir birbirimize mi? Anlamak mümkün değil.

Ülke bu kadar sorunla uğraşırken, biz "futbolda" bile Türk bilincini oluşturamıyorsak yazıklar olsun öyle oyuna da, taraftara da...
    Vesselam.

0|0
    0|0
    • Sözün bittiği yer

• İnanın anlamıyorum.
      Destek kelimesi herkesin ağzında lakin işleve gelince kimsede tık yok...
      Ölünce mi destek olacağız birbirimize anlamadım...
      Yok birader yok hiçbir kulvarda hiçbir yarışmada Türk'ün Türkten başka dostu yok...

• Türkün Türkten başka düşmanı yok bence

• Bunu Adana maçından beri söyledim bjk kötü oynamaya başladı Adana maçı Benfica maçı Başakşehir maçı Fenerbahçe maçı ve bu maç Beşiktaş'da gözle görülen bir düşüş var bu inkar edilmez. Penaltı ve dolayısıyla kırmızı tartışılırki tartışılıyorda ama gerçekten istiyordum buraya kadar gelmişken gruptan çıkmasını Türk futbolunuda yakından ilgilendiriyordu ama sonuç 6-0 hüsran oldu. Gruptan çıksa çok çok iyi olacaktı olmadı sağlık olsun diyelim. Yenilginin verdiği öfkeyle sağa sola saldırmak yerine hatayı kendi takımlarımızdada arayalım bu avrupada yenilgiye sevinenler her zaman vardı fb yenilsede aynı biz yenilsekte aynı bjk yenilsede aynı sağlık olsun diyelim çıksa iyiydi ama.

0|0
    0|0
  • Mesele Beşiktaş değildi aslında avrupa Türkiyeye ayar verme peşinde yol vermeyecekler hiç bir zaman geçen sene fener bu sene Beşiktaş 6-0 da bile kuduz gibi saldıryorlar

0|2
    0|0
  • Geçen sene Fenerbahçe için yaptığın yorumu hatırlıyormusun? Ben bu gün üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Takma, zavallılar 3,5 aydır yenilmemiz için Eyüpsultana gidip dua ediyorlardı. Duaları gerçekleşti yılda bir kere sevinsin garipler

0|1
    0|1
  • Rezalet
    Hakem rezalet
    Şenol hoca rezalet
    Takım rezalet

Ama işte herşey bu ama da saklı. Bu mağlubiyete sevinenler de rezildir. Türkiye cumhuriyeti devletini temsil eden her klüp bizimdir..

1|0
    0|0
  • Beşiktaş hakkında konuşmuycam. SEvmiyorum Beşiktaşı belki ama Türk olarak o bayrağın yakılmasını göz ardı edemem.

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum gerçekten ben fenerbahçeli olarak çok üzüldüm açıkçası.

0|0
    0|0
  • Ya anliyorum seni ama besiktasla trabzonun yaptiginida gorduk. Galatasarayi yenince sanki hacli ordusunu yenmis yunani denize dokmus gibi hunharca 40 gun 40 gece eglenmeleri de manidardir.

0|0
    0|0
    • Ben seni anlamadım

• Galatasarayin maglubiyetlerine sevinenlerden bahsediyorum gerek super lig maclarinda gerek avrupa maclarinda olsun en ufak yenilgide karalama kampanyasi basliyor. Bence profosyonellik yenilince gelen elestrileri kabullenip anlamaya baslamakla baslar.

• onu geçte kendi rekorlarını kırcaklardı :D

0|0
    0|0
  • Besiktasa üzüldüm, kötü oldu ama mesele besiktas düsmanligi degil mesele cekememezlik bence, gs realden 6 tane yiyince dalga gecen taraftarda besiktas taraftariydi, bu güzel birsey degil

0|0
    0|0
  • Onlar içimizdeki hainler işte.

0|1
    0|0
  • canım hepsi beşiktaş olmasa ülke puan kazanamıyacaktı kendileri ne bok yedi şimdi taş devrinde altıkları kupalrı hatırlatırlar

0|0
    0|0
  • Avrupa takımına karşı Türk takımına düşman olan bizden değildir

0|0
    0|0
  • Sana olacakları dün yazmıştım. :)

0|0
    0|0
    • Son cümleni okudum onu başka bir zaman tekrar söyle olur mu verecek cevaplarım var ama şu an takatim yok

• şenol hoca tek suçlu, hakemde olmasa yenemezdik

0|0
    0|1
  • Herşeyi boşver ben sana üzüldüm. .😯😣😦😧

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama bugün 8taşa harbi haksızlığın daniskası yapıldı bence itiraz edilmeli

0|0
    0|1
  • Fena basmışlar üzüldüm izleyemedim özeti :S

0|0
    0|0
  • Etme bulma dünyası...

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Sen Gs Arsenalden 4 yiyince dalga geç Fener Bragadan 4 yiyince dalga geç ama Kiev 6 atinca ağla.
    Türk futbol tarihinin son yillardaki en buyuk hezimetidir bugunki sonuç

0|1
    1|3
  • ne düşmanlığı grup liderliiği için gidip 6 yeyip gelmek nedir sen bunu açıkla istersen :))) eğer futboldan falan anlıyorsan tabi yoksa zorlamıyorum

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• İsrail Beşiktaş maçında da İsraile destek olan sözde Türkler (!) vardı. Alıştık artık bu nankörlüğe

0|1
    0|1
  • Aynen katiliyorum sana

0|1
    0|0
  • Pislikler ya resmen haksızlık edildi beşiktaşıma

0|0
    0|1
Yükleniyor...