Kızın ara ara bana bakması ne demek ?

Geçenlerde migros daydım kasada sıra bekliyodum sıra bana gelmek üzereydi kızın teki önümdeydi karşılıklı birbirimizi görebiliyoduk sıra önümdeki kıza gelince , ara ara kız bana bakıyodu ..Beni sapıkmı sandı ? birinemi benzetti ? ya da öylesinede bakmış olabilirmi?yada başka bir sebepden dolayımı...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• oha yani herşeyden birşey çıkarmayın alt tarafı markette gördüğün kız laf olsun diye bakmıştır

0|0
    0|0
  • begenmiştir seni belkide.d

0|0
    0|0
  • Sapık sandi seni...kimbilir kiza nasil baktn..

0|0
    0|0
  • seni beğenmiştir dikkat çekiyor

0|0
    0|0
    • ben pek emin olamadim yani , bazen ne anlama geldigini bilmiyorum bu tür bakislarin ...

• git utanma ne bakıyorsun de amacın ne de

Erkekler Ne Diyor 4

• Başka sebeptendir kesin. Hesabı sana ödetmeyi filan düşünüyor olabilirdi. Ammmannn dikkat et.

0|0
    0|0
  • sana bakıyorsa ilgisini çektiğin belli ama iyi ama kötü onu sen anlayacaksın

0|0
    0|0
    • iste tek sorun burda ...bende onu anlayamadigim icin sizin yorumunuzu almak istedim:)

• ahh su kızlar ahh konussaydın kardes kaybedecegın bısey yok ya :D kesin tanısırdınız

0|0
    0|0
  • kanki bende aynı durumdaydım 1 aydır kesiştim kız vardı konuşmadan hep bakışıoduk tren misali :D facesi felan buldum sinsi sinsi ilerledim ama facede merhaba yazdım cevap bile vermedi yani anlıcan her bakandan bir cacık cıkmıo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...