Bjkliler hakkın da ne düşünüyorsunuz?

Tek rakibimiz Real dediler Kiev'den kaç yediler.
Hakemler her maç hata yapar dediler bu gün hakem konuşurlar.
Yarı final kesin oynarız dediler Avrupa liginden daha kolay gruptan çıkamadılar.
Peki neolucak şimdi. Kiev'den yiyenler Manchester ile filan karşılaşırsa kaç gol yer. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
418

En İyi Kız Görüşü

• İkinci ivan bebeki yaşayın inş ammk zaten sinirler bozuk ortamı germekten haz mı alıyosun:D

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem maçın kahramanı oldu. Beşiktaş in benfica karşısındaki 3,0 lik geri dönüşü korkusu hakeme bunları yaptırdı. Çoğunluk olayın Türk takımlarına karşı olduğunu görmüş ama özellikle geçen sene benzer durumda cani yananlardan bazılarınin bu sene iyi oldu demeleri fanatizmin büyük resmi görmelerine engel olduğunu gösterir. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin http://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg
    Yıllardır sampiyonlar liginde üçüncü olmayı bile basari olarak görenler bugün üçüncülüğe seviniyorsa bu Beşiktaş in bugüne kadarki başarısına bağlı
    Unutmayalım ki gs uefa kupasını aldığı sene chelseaye ali samiyende 5-0 yenilmişti. Bitiş belki de başlangıç olacak...
    Zannetme sana dargınım, ben yine sana vurgunum!
    En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş
    http://i.hizliresim.com/l39J4p.jpg

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Her maçı hakem hatası ile alıyorlardı şimdi yediler de akılları başlarına geldi.

0|0
    0|0
  • Muhattap olmayın şu fake hesaplı fake Türkle

0|0
    0|1
  • Cok mu sevindin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bunu Adana maçından beri söyledim bjk kötü oynamaya başladı Adana maçı Benfica maçı Başakşehir maçı Fenerbahçe maçı ve bu maç Beşiktaş'da gözle görülen bir düşüş var bu inkar edilmez. Penaltı ve dolayısıyla kırmızı tartışılırki tartışılıyorda ama gerçekten istiyordum buraya kadar gelmişken gruptan çıkmasını Türk futbolunuda yakından ilgilendiriyordu ama sonuç 6-0 hüsran oldu. Gruptan çıksa çok çok iyi olacaktı.

0|0
    0|3
    • Hangi maçı hatırladın doğru söyle.

• bir ara 8-0 olucak yine dedik yalan yok amcam filan izledik o maçı anımsadık ama isterdim buraya kadar gelmişken Türk takımının çıkmasını inş fb ve Osmanlı hata yapmazda çıkarlar en azındna 3 takım avrupa liginde olur.

• kardeş avrupada fb bjk gs yok türk var

0|1
    0|0
  • Manchester dedigin takim napoliden 5 yer deplasmanda 3-2 yendik firatlarla bulentlerle lige tutunanlar varken kimse bos konusmasin

biz en azindan 1-0 gerideyken Tum oyuncularimuizi yuhlayip isliklayip yonetim istifa demedik. Ne dedik aldirma gonuo aldirma ve En buyul Beşiktas bu farki anlamak biraz zordur.
    #GururlanburasiBeşiktaş
    yenince sevgimiz yenilince sadakatimiz artar blzlm

0|1
    0|0
  • Kardeşim canım mısın sen? Maçı gotunle mi izledin, penalti penaltı değildi verdi yetmedi bir de kırmızı verdi.10 kişi 2-0 gerideysen maç kopar zaten.. Napoli gibi bir takımı deplasmanda 3-2 yendik bunu niye konusmuyosun,3-0 dan maç çevirmenin kaç tane örneği var şampiyonlar liginde? Bunlari konuş, bos konuşma, mac izlerken de gotunle izleme bir daha.. Gecen sene ivan bebek'e atıp tutanlar siz değil miydiniz? Neyin kafası lan bu?

0|1
    0|0
  • kaç zamndır belliydi fena yenilecekleri. bombayı kiev patlattı. gerçi türk takımı olduğu için üzüldüm puan lazımdı. neyse biz feyenord maçına odaklanalım

0|0
    0|1
  • Sanarsın ki, tek maç oynadık, onda da 6 yedik, diğer maçları ne çabuk unutuun troll?

0|0
    0|0
  • Bunu senin gibi bir fenerlimi söylüyor braga fener maçının hakemi ozaman yapıldığında yanınızda oldum yarın yapılsa yanınızda olacağım ama bu sizin yaptığınz kahpelik.

0|0
    0|0
  • huzurlu uyku uyuyacağım

0|1
    0|2
  • Detayların komikliği ve rezilligi :)) manu ile karşılaşsa diyen zeka özürlü fbli 4-1 yenilmediler mi. eğlencelik bu çocuk atladıkları iyi bir bakıma rrç

0|0
    0|0
  • bu hakem iyi ise bjk kumeye

0|0
    0|0
  • Allah belalrni vermeye hayvanlar 😂😂

0|0
    0|0
  • bir tek top yuvarlak demediler onuda ben diyim top yuvarlaktır

0|0
    0|0
  • Manchaster bu sene çok kötü fark yemezlerde Real Falan sağlam 8 atar

0|0
    0|1
  • Besiktas folloş oldu konu bu kadar

0|0
    1|2
  • Galatasaray taraftarı olarak beşiktaşı sonuna kadar haklı buluyorum fener de hayırlısıyla feyenoorddan bir 4 yer rahatlar istiyorum

0|1
    0|0
  • rezil oldular tek kelimeyle artık daha az sesleri çıkar

0|1
    0|3
  • Baban ukraynalı mı iskoçyalı mı? Türk olmadığın kesin. ivan bebe fenevi sktiğinde anıranlardan mısın sende.

1|1
    0|1
Yükleniyor...