Dinanmo Kiev 6-0 Beşiktaş?

İlk yarıyı kaçırdım maç saatini unutup. Geçmiş olsun Beşiktaş. Aynı zamanda yazıklar olsun. Var mı böyle bir şey ya? 6-0 yerken insan utanır. Bana göre oyun hakkında pek diyecek bir şey yok zaten.
Kendi tarihlerinde Şampiyonlar liginde 7 puandan fazla puan topla rekorlarına imza atacaklardı ama çok ağır ve üzücü bir mağlubiyete uğradılar Açıkçası yenilseler şaşırmazdım Fenerbahçe maçı sonrasında. Ama Liverpool zamanlarındaki Beşiktaşı hatırladık bir anda.

Oyun anlamında veya başka türlü görüşlerinizi alalım. Tabi küfürsüz olsun.

0|1
515

En İyi Kız Görüşü

• uefa'ya gidecekler 3. bitirdiler. umarım hırs yaparlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık oldu üzüldüm. Etkisizdi hakemde kötüydü. 4-0 da maç bitmştı çabalayan çok az oyuncu vardı biri fabrı mesela böyle yenilmeselerdi bari , nyse

0|1
    0|0
    • Ben zaten şok oldum 4-0 görünce. Bende şaşırtım. İlk yarı yemiş kırmızıyı Beck. İkinci yarıda çok basit hatalar yaptı hakem. Ama Aboubakar takımını 9 bıraktıktan sonra bitti olay.

• Aynen , penaltı dışında fazla hatası yoktu hakemin 6. Cuyı saymıyom bjk da kötüydü yenen hatalı goller

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi güzel kendince yorum katmaya çalısin ama olmamış maçı bence ilk yari değil tamamını kacirmisin git önce maçı izle ondan sonra yorumlarsin veya soru sararsın

1|1
    0|2
    • Ne yapayım ofsayt golünü v. b ikinci yarıdaki her şeyi sayayım mı?
      Manası var mı? Aboubakardan sonra zaten maç bitti pek hakem hatasına kalmadı 2. yarı.

• TM şmdi baktm penaltı değil verilmesi yanlış. ya oynayacaktı ya bjk lehine faul peki diğer goller. 3. cü goldeki hata ,4 teki. bütün suçu hakeme atmayalım

• Hakemin maçı katlettiğini biliyosun dimi sen. Yaptığın yorumda pek biliyomuş gibi gözükmüyosun da

2|2
    0|0
    • Aynen. O penaltıyı nasıl açıklayacak onu merak ediyorum ben

• İlk yarıyı kaçırdım dedim zaten. İkinci yarıda Aboubakar hatası yetti bence. Çokta fazla hakem hatasna bakmaya gerek kalmadı malum ikinci yarıda. Tartışmaya gerek yok zaten o konuda.

• Ben futbolla ilgilenen birisi değilim ancak bir Türk takımının böyle bir duruma düşmesi çok üzdü.

0|1
    0|0
  • İki kişi eksik 1 penaltı ne bekliyordunuz katledilen maçtan. Yazıklar olsun denilmesi gereken Beşiktaş değil uefa ve hakem düzgün yorum yap!

0|0
    0|0
    • 6-0 yemenin bir manası var mı? İlk yarıyıda izledim TRT'den. Yemin ederim maksimum 1 gol yersin ofsayt ve penaltı golü dışında. Zaten defansın top kaybı, oğuzhan çalım atmaya çalışırken topu kaybetmesi. 6-0 hem sana hem de Türkiyeye saygısızlıktır.

Erkekler Ne Diyor 14

• Hakem katletti maçı.

0|2
    0|1
    • Bir nevi ama rakip biraz bıraktı Allahtan fazla abartmamak amaçlı. Hakemin bazı kararları yanlış özellikle son anlarda ofsayt körlüğü. Ama Aboubakar için hiç bir şey denemez. Bari az fark yeseymişte Türkiye adı kötüye çıkmasaymış. Ama maalesef farkı yedik.

• Grup diyip CL'ye döndü :D Neyse kardeşim 6-0 ile yalnız bırakayım. ŞL'de maalesef hiç bir takımımız yok. Vardı bir tane oda 6-0 yiyerek şimdiden yabancı haberlerde rezil etti bizi. Alay konusu olduk çok teşekkür ederiz. Bir daha alınmaması gerekir hem ülke puanımız adına hem şerefimiz adına. Ben yabancılara rezil olmak zorunda mıyım Türküm diye?
      Bence hiç bir Türk bunu haketmiyor.

• Sizin şike rezilliğinizin üzerine 100 gol de yesek çıkamayız rahat ol sen. Utanacaksan ona utan.

• Küfür yiyceğini bile bile nasıl yazıyorsun böyle birşeyi.

1|1
    0|1
    • Her bir şeye ağlayacaksan birader buyur ağla. Ne dedikte ağlıyorsun?

• Ben galatasaraylıyım.
      Orada oynayan bir türk takımıydı ve hakem yüzünden yenildi. Bunu kimse inkar edemez

• Sadece ikinci yarıyı izlediğimi belirttim. Kendince boş yere küfür etmene gerek yoktu. Bende üzüldüğümü belirttim fakat artık olay komediye döndü. Komik bir Ülke olarak adımızda çıkacak yurt dışında. İkinci yarıdan izlemeye başla bakayım ne düşünürsün. Aboubakar kırmızıyı yemiş hak ederek. Zaten maç ilk yarıdan bitmiş ikinci yarıdaki golün ofsayt olması ne olacak olmasa ne olacak 2 gol atsalar ne olacak?

• Bunu Adana maçından beri söyledim bjk kötü oynamaya başladı Adana maçı Benfica maçı Başakşehir maçı Fenerbahçe maçı ve bu maç Beşiktaş'da gözle görülen bir düşüş var bu inkar edilmez. Penaltı ve dolayısıyla kırmızı tartışılırki tartışılıyorda ama gerçekten istiyordum buraya kadar gelmişken gruptan çıkmasını Türk futbolunuda yakından ilgilendiriyordu ama sonuç 6-0 hüsran oldu. Gruptan çıksa çok çok iyi olacaktı.

0|0
    0|1
  • Bana her 6 tek bir takımı hatırlatıyor. teşekkürler beşiktaş bu gece bana tekrar galatasarayı hatırlattığın için. maç içinde umrumda değil açıkcası banane.

0|1
    0|1
    • Beyin olmayınca bu yorum çıkar, normal

• Zoruna giden ne la beşiktaşın 6 yemesimi maçın umrumda olmamasımı yoksa beşiktaşın bu gece nostalji yapıp bir çok kişiye 6alatasarayı hatırlatmasımı.

• Çok ağır bir darbe yedi. Allah şifa versin. Bunada geçmiş olsun.

0|2
    0|0
  • Ne biçim adamlarsınız maçı izlediniz mi arkadaş

0|0
    0|1
    • İkinci yarıyı izlediğimi söyledim ve Aboubakarın kırmızından sonra yok sondaki ofsayt golü v. b pek bir önemi kalmadı zaten.

• Maç ilk yarıda bitti zaten, ikinci yarının bir önemi yok

• Onu açtığımda anladım zaten. 10 kişi Beck kırmızı yemiş. Aboubakar da sattı. Yan hakem bayrak kaldırsa 1 gol eksik atsa ne olacak durumuna geçmiş bir maçtı 2. yarıda.

• Ulan hahahah ya 8 aralık olsaydı 😃😂😂😂

0|1
    0|1
  • kuponum yattı hakeme suç atıyorlar tamam haklı olabilirler ama bu futbolla orda zaten galibiyet alacaklarını hiç sandı mı acaba beşiktas tarafları.

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olmama rağmen acayip sinirlendim, ilk yarıda hakemin hataları zaten takımın morallerini bitirdi, ve kırmızı kartlar acayip gereksizdi. Bu mac en fazla 2-0 bitebilecek ken saydığım sorunlar yüzünden 6-0 a kadar yol aldı. Ve kiev takımı acayip şansliydi, seken top olayını saymıyorum bile

0|0
    0|0
  • O penaltı değildi net!

0|1
    0|0
  • Kardeşini aşşalıyosun küfürsüz olsun diyosun boş yorum yapma kocum 6 gol yerken ağlıyan karakterli futbolcular sahipiz sizin gibi köpek kardeş takımını destekleyen itler yok aramızda

0|1
    0|0
  • Kiev maçı fazlasiyla hakketti

0|1
    0|0
  • maçı izlemedigin için skordan yorum yapan bir malsin

0|2
    0|1
    • Ağlamaya devam edebilirsin. İkinci yarıda 9 kişi kaldıktan sonra hakem hata yapsa ne olacak? İkinci yarı ne oldu hiç bilmiyorum ama ağlamana devam et. Saygısız birisin, ufak yaşlarda pek terbiye alamamışsın belli ki. Ne diyelim ağlamanı bölmeye gerek yok.

• Ben türküm diye rezil olmak zorundamıyım diyen adam 7 puanla rezil oluyorsan siz 0 puan aldığınızda ben rezil olmak zorunda mıydım

0|0
    0|0
Yükleniyor...