Beşiktaş hani kendini bu maça saklamıştı?

geçen hafta derbide oynamadı güya maçı katletti şimdi ne oldu?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• İçine edildi maçın ne olacaktı pardon

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu Adana maçından beri söyledim bjk kötü oynamaya başladı Adana maçı Benfica maçı Başakşehir maçı Fenerbahçe maçı ve bu maç Beşiktaş'da gözle görülen bir düşüş var bu inkar edilmez. Penaltı ve dolayısıyla kırmızı tartışılırki tartışılıyorda ama gerçekten istiyordum buraya kadar gelmişken gruptan çıkmasını Türk futbolunuda yakından ilgilendiriyordu ama sonuç 6-0 hüsran oldu. Gruptan çıksa çok çok iyi olacaktı.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• uzdu bızı

0|1
    0|0
  • O şerefsiz hakemin yüzünden herşey

0|2
    0|0
  • Beşiktaşa laf atma 😠

0|2
    0|3
  • Maç 6 Aralıkta başladı 7 Aralıkta bitti kimse beşiktaşa kızmasın yoruldu adamlar 1 gündür maç yapıyolar

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 24

• :) :) E işte çok gol yemek için bu maça saklamış.

0|4
    3|3
  • Hem üzüldüm hem sevindim. Üzüldüğüm yanı ağır darbe almaları 5-0 cidden çok kötü. Geçen senede ivan bebek karşısında biz yaşamıştık. Sevindiğim yanı üst üste şampiyonluklar kupalar yaşamışcasına totoları kalkmıştı artık bir süre kafamızı dinleriz.

0|3
    1|2
  • Ya saklamasaydı?

1|1
    0|0
  • derbide oynayan taraf mı vardı :D

yazık oldu ya

0|2
    0|0
  • Hakem denen Rospu çocuğunu niye göz ardı ediyorsunuz onu da söyle olmayan penaltı olmayan kart

2|1
    0|1
  • Biz Madrid ve Dortmund ile oynarken bu takımların bayraklarını stadlarında açan ve her fırsatta Galatasaray'a laf söyleyip aşağı çekmeye çalışanlara iyi oluyor.

Beter olun.

0|3
    1|4
  • Kiyamadigim icin dolapta sakladigim sutlacin, gunu geldiginde bozuldugunu gormem. gibi oldu.

0|2
    1|0
  • Yenilgi için öyle demiştir o.. Bizde yenilmedi dur kievde yenileyim dedi

0|1
    0|2
  • valla rezillik bjk bogaz koprusunden atlasin el ele tutusup takimca. boyle birsey yok.

0|1
    0|0
  • Yenilsin yenilen bizim Beşiktaş'ımız size ne oluyor?
    Çok değil bundan 2 sene önce Galatasaraya önüne gelen 4 tane atıp gonderiyordu.
    Fenerbahce Avrupada bilinmiyor bile o kadar ezik bir takım.
    Bence fazla konuşmayın actirmayin eski defterleri.

3|3
    0|5
  • bakin cok enteresan, beisktas kiev'den daha iyi oynadi, mac 5-0 su an. adamlarin 3 sutu, 5 golu var. inanilmaz sekilde 10 kisi, sonra inanilmaz sekilde 9 kisi kaldi takim

0|1
    0|1
    • Sana yanlis mac izletiyorlar dostum daha iyi oynadida forvetletmi kacirdi direklermi dovuldu az durust yahu

• yanlis mac izliyorsun 10. dk da 1-0 di 35. dk 3-0 di

• muhakeme nedir, muhakeme? karsinda 9 kisi varsa, sen 11 kisiysen tabi senin sutlarin direkten donecek, karsi karsiya kaciracaksin. neyse gecti gitti, cok seapmamak lazim

• Bazı yerleri kalktı da ondan kanki

0|1
    1|1
  • skor ne?

0|1
    0|0
  • Ya boş konuşmayın sizene beşiktaşımızdan kendi takımınıza bakın önce eski defterleri açtırmayın bana

0|2
    0|2
  • Gonul aldirma diyorlar simdide :)

0|1
    0|1
  • derbide rezil olmak istemedi dünyaya rezil olacaklar en azından şükrüde oynasalardı bizde boşluk bulup gol atsaydık kimse ayıplamazdı

0|2
    2|2
  • yazık oldu hayalleri büyüktü

0|1
    0|0
  • Maçtan sonra Şenol Güneş i dinle 😂

0|2
    0|0
  • Ya bosver bilader shjdsdd

0|1
    0|0
  • beter olsunlar