Spor yapmadığım halde karın kasına benzeyen bişey var?

Spordan nefret ederim çok üşengeç olduğum için ama şu bikaç yılda farkettim göbeği açık giydiğimde çok belli olmuyo ama bikini giyince arkadaşım farketti sonra bende çok dikkat etmeye başladım resmen karnımda kas var gibi göbeğimin ortasında hafif bir çizgi var çizgilerin sağı ve solu gamze gibi çukurlu göğsümün hafif altı ile göbeğimin üstüde biraz belirgin yani bu durumdan neffret ediyorum arkadaşım farkettiğinde oo kas yapmışın demişti sonra birlikte gülmüştük snsnjddn çünkü ben nefret ederim spordan söyledim o da şaşırdı artık şeffaf beyaz bişey giyince bile belli oluyo noluyo bana biri söylesin evriliyomuyum yoksa djsmjdmsnxmsns hayır zayıflıktan kas olsa yine neyse diycem bu aralar kilo bile aldım 52 kiloyum

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• karin kası gunluk hayatta gelisebilecek kaslardan birisi herkeste var ama yag orani fazla olanlarda belli olmaz senin yag oranin yuksek ihtimalle düşük o yuzden belli

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Boy kilo oranı?

0|0
    0|0
  • Spordan nefret etmek mi? Yaşama sen

0|0
    0|0
  • Resmi var mı guzel duruyo ku soyliyim hem usengec olup hem okadar zayf olman guzel

0|0
    0|1
  • karın kası herkeste var, sadece üstünü örten yağ tabakasindan herkeste görünmüyor

0|0
    0|0
  • karın kası herkeste var zaten

0|0
    0|0
  • ye olene kadar catlayana kadar ye kaybolsun kaslarin sagliksiz gobekli biri ol e mi. tobe tobe ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...