Maksat muhabbet ( çok kararsızım ). . .

Arkadaslar sizce hangisini yapmalıyım ilk önce ? Tam bir köpek hastasıyım ama bugüne kadar besleyemedim simdi sahiplenmek istiyorum istediğim cins dogo argentino yeni doğmuş alsam yaklaşık 8 ay sonra askere gitcem gelincemi alıyım yoksa şimdimi ? 2. Sorum iphone 5 kullanıyorum s4 kullanan varsa yorumlarını alanilirmiyim iphonu satıp s4 almayı düşünüyorum almalımıyım sizce ? Dövme yaptırmayı düşünüyorum sırtıma dövmesi olan 100 kişiden 95 i yaptırma pişman olursun diyolar sizce ? ya da bunların hiç birini yapmayıp askerden gelince bmw 328 alıp önümüze bakmak yorumlarınz için teşekkürler.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Köpegi simdi alipta askere giderken kime birakcaksin 8 ay cok bir zaman degil gozunu acip kapatiginda 8 ay sora ordasin 4sde kullNdim iphone 5 yerinde olsam 4s almazdim

Iphone 5 kalirdim dövme isine gelince zevk meselesi kendin bilmelisin araba iside imkanlarin el veriyosa alabilirsin her zaman lazim

Olan bise..:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir soruda 3 soru yok öyle bir uyanıklılık

0|0
    0|0
    • Yorum yok.! Hakkını kullan dostum ne diyim :)

• Teşekkür ederim. Bmw tutkudur modasında değilim.

• bende fazla modaya bakmamda audi dikkatimi çekiyor bu aralar ondan dedim son moddellerini beğeniyorum

Yükleniyor...