"Doğru" erkek / kadın kimdir?

Bir cok insan doğru erkek ya da doğru kadını arıyor. O doğruydu ama olmadı dıyoruz bazen de ah nerde o doğru ınsan bize denk gelmez kı dıyoruz. Peki kimdir bu doğru erkek /kadın? Dogruyunararken düşündük mu bız neden yalnızız ve bız doğru kadın /erkek mıyız dıye ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru kadını bilmem de doğru erkek benim :) (çok mu ukalaca oldu :D

Benim ilişkilerim genelde yanlış zaman olduğu için bitiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• doğru erkek nedir kişiye göre değişir. beklentilerini karşılayan erkek doğru erkektir. kadında aynı şekilde. sen neyi istiyorsan o kişi doğru kişidir. kimi kadın sert erkek ister diğeri modern erkek ister. bir başka kadın erkeğinin yanında kedi gibi olmak ister diğer kadın eşit söz hakkım olsun ister herkes beklentileri ölçüsünde doğru kavramını arar.

1|0
    0|0
  • Doğru erkek/kadın henüz bulunamayandır.

1|0
    0|0
  • doğru insan kişinin doğrularına göre değişir, benim için farklı, sadık, aşık, hàyalı, zeki ve dürüst olması kafidir.

1|0
    0|0
  • Doğru-Yanlış

Bende sana diyorum ki dünyada en tehlikeli varlık insandır.

İnsanın doğrusunu ve yanlışı anlamak için beraber yaşamakla anlaşılır.Doğruları ve yanlışları anlamanın başka yolu varsa söyle anlayalım.Şeytan ayrıntılarda gizlidir..

0|0
    0|0
  • Herkes kendince doğrudur , aslında istekleri karşılayan olacak o. (Örn. benim nazımı çekecek. - yemeğimi yapacak vs)

0|0
    0|0
  • hiç konuşmayan hatta lal alışverişten nefret eden başkalarının lafıyla değil kendi kalbiyle hareket eden kadın modeli candır :)))) işin şakası bir yana eğer gönlüm seviyorsa en doğru kişi o dur gerisi ise gereksiz ayrıntı

0|0
    0|0
  • 3 yanlışın doğruyu götürmediği insan olabilir :D

0|0
    0|0
    • Olabılır ama bazen tek yanlış bütün dogruları götürür. :)

• Ufak tefek kusurlarını görmezden gelebilmektir bazen :D Seni aldatınca tabi ki devam etmez ;)

• kalben fikren mantıken bir birini seven sayan değer veren ilgi gösteren üzmeyen kırmayan anlayışlı kişilerdir bayan erkek için

0|0
    0|0
  • düşündük tabi ama hatasız kul olmaz :) demiş büyük baba değilmi:))bence insanlaın büyük bir kısmı iyi insanlar sadece bu yetmez tabi önemli olan tanımak tanımadan iyimi kötümü nerden billecen

0|0
    0|0
  • doğru yanlış diye bir şey yok aşk olmadığından yalnızız aşk olursa yanlış bile olsa ister istemez birliktelik oluyor

0|0
    0|0
    • Aşkta gözün kor oluyor yanı sende haklısın

• Haklısın teşekkür ederım ınsallah senınde huzurlu gülersin cokta uzakta degıldır

• doğru erkek bkz. ben

0|0
    0|0
  • ya doğru kadını bulamazsam evde kalırsam:) şaka maka çok zor lan o kadar çok insan var ki.

0|1
    0|0
  • o benim lan hepiniz için

fight!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah'a şükür yanlışlarımı çabuk fark ediyorum ve tövbe edip bir daha yapmıyorum.O yüzden doğru kadın olabilirim ileride.Doğru erkeğe gelince tanıdığım bir kaç kişi var.Yani ideal erkek tipi,tam evlenmelik.

1|1
    0|0
  • yanlış zamanda gelen doğru erkek/kadın ...

0|0
    0|0
  • herkesin kendi doğrularına göre değisir

1|0
    0|0
  • Tam buldum dersin ya zaman yanlıştır ya da insan

0|0
    0|0
  • doğrusu yanlışı yoktur bu işlerin. karşılıklı sevebileni ya da karşılık alamayanı/veremeyeni vardır.

1|0
    0|0
  • yok öyle doğru insan diye biri. üzümün çekirdeği ,armudun sapı diye didikleyen insan yalnız kalmaya mahkumdur.

0|0
    0|0
  • hayatımızı ve bizi mikemmelleştiren kişidir. yani yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • Sorunla alakali değil ama profil resmini cok begendim

0|0
    0|0
  • ayy hiç bilmiyorum hemen bulcam o piti piti karemela sepeti böyle miydi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...