14 yaş basketbola geç mi sizce ?

Kardeşim basketbola gitmek istiyor ama yaşı sizcede geç değilmi alırlarmı babamın tanıdıkları var ama ne biliyim bana geç gibi geldi daha hiç basket oynamadı daha önce Şu an çok istediğini söylüyor

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• başlasın tabi. olmazsa amatör oynar.

0|0
    0|0
    • zaten profosyonel düşünmüyoruz öyle maksat boyu uzasın ama şmdi alırlarmı onu acaba

Kızlar Ne Diyor 8

• geç değil 14 yas ne ki...

0|0
    0|0
  • çok çok geç.11 yaşında falan olsa neyse de,bir de erkekse hobi olarak yapabilir artık.

0|0
    0|0
  • Ne fark eder. Bırakın oynasın.

0|0
    0|0
  • çok geç sayılmaz basketbol için

0|0
    0|0
  • yaşı geçmiş ama şansini denesin

0|0
    0|0
  • geç tabiki ilk okulda başlamalıydı

0|0
    0|0
  • kardeşim ilk başladığında 6 yaşındaydı. ama ciddi antremanları 12 yaşında başladı. çok geç değil sanırım. hevesi varsa bir denesin çocuk.

0|0
    0|0
  • sanırım alırlar. karnından basketbolcu doğmayacak ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• istenen başlama yaşı 9-10 dur

ama 14 te başladıysa çokta geç değil

ben de o yaşlarda başlamıştım

fakat çok iyi yerlere gelemez

0|0
    0|0
  • Adam sanki 24 yasında demiş. Daha 14 yasında. En azından basket oynamak istiyorum demesi kendi kararı. Hakkaten istiyor demekki. Bir gönderin belki yeteneklidir. En en kötü hobisi olur sağlıklı bir vücudu olur.

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra profesyonel olması zor olsa da neden olmasın, yeteneği çok olabilir. ama olmasa bile hayatına spor disiplini gelir, vücudu ve sağlığı için faydalı bir şey yapmış olur. en azından kötü alışkanlıklardan uzak kalmış olur. her halükarda desteklemelisin derim ben.

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum aslında bir anlamda vücudu gelişir bunun için istiyorum ama işte gerçekten emin değilim alırlarmı diye

• denemeden bilemezsiniz.

• boyu uzunsa sorun olmaz 14 yaşında baskete başlıyan bir profesyonel basketçi vardı hatta milli takımdada oynamıştı. fakat o zamanki şartlarla bu zaamnki altyapı aynımı bilemem.

0|0
    0|0
  • Gec değil

0|0
    0|0
  • Bence tam yasındasın gelişme cağındasın kesin baslamanı öneririm.Benim için gec olmasaydı bende baslardım en sağlılı spordur basketbol

0|0
    0|0
  • benim başladığım çokda iyi oynuyorum o yaşlarda hatta 16da başlayan çok profesyonel var ama basketbol kursta öğrenilen bir şey değil bence izlemesi ve oynaması lazım lazım ama nba değil euroleague maçları çok daha öğretici.

0|0
    0|0
  • Geç değil denesin baksın

0|0
    0|0
  • geç değil yaşı çok iyi bence hemen başlasın geç olsa bile spordan hiç bir zaman zarar gelmez

0|0
    0|0
  • geç değil bir 17 deseydin o zaman geçti

0|0
    0|0
  • sporun yaşı olmaz hobi olarak çok iyi olur...

0|0
    0|0
  • tam yaşıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...