Gökhan inler transferini nasıl buluyorsunuz ?

gökhan inleri takip eden var mı galatasarayda başarılı olur mu?

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• Canım kesin mi bu. Eger öyleyse cok faydalı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• çokta fark yapmaz

1|0
    0|1
  • Henüz resmi birşey yok diye biliyorum ama gelirse çok iş yapar o kesin ben Melodan daha fazla katkı yapıcağını düşünüyorum ve Gökhan gibi geleceği parlak bir adamıda Galatasarayın alması hiç kolay değil gelirse bile bonservisi pahalıya patlıyıcak bence

1|0
    0|0
    • kız olduğumdan dolayı eleştirmedğin için teşekkürler :)) inşallah alırız

• Kim eleştirmiş söyle bakalım çekiyim onların kulaklarını ayrıca burdaki bazı kızlar bazı erkeklerden daha fazla futbol bilgisine sahip kızı erkeği yok bu işin takip meselesi

• teşekkürler moral oldu bana :)))

• Başarı ancak içinden gelen bir yürek dağlaması gibi bir şeydir.Başarılı olabilmesi için çaba ve Fatih Terim gözünde iknalı bir performans sağlaması lazım.Fatih Terim dünyada sayılı teknik direktörüdür.O yüzden net bir şey denemez...Drogba ya bakarsan zaten profesyonel olduğu ortada..Çalımları ile birlikte güzel bir kıyaslama oyuncuya rastlamak zordur.

0|0
    0|0
  • bayanalrın bu futbol merakı beni şaşırtıyor ben futbol ile hiç ilgilenmem :) parayı veren düdüğü çalar diyorum sadece :)

0|1
    2|0
    • türkiyede en çok sevilen spor dalı futbol spor gündemi hep futbol

• ayrıca enim sorularımda bu tür yorumlar yapacaksanız cevap vremeyin şikayet ediyorum alakasız diye ya da söyleyin engelleyin beni sevinirim

• kusura bakma ben seni düşüne bilen bir insan sındım ama sen tam tersi çıkdın k.g bir daha hiçbir sorunu cevasplamıcam emin ol

• Gökhan gayet iyi oyuncu be beğeniyorum çift yönlü oynuyor

0|0
    0|0
  • Sharapova, Gökhan İnler'den daha iyi inler; Sharapova'yı öneririm.

2|1
    0|0
    • teşşekürler kız olduğum için beni eleştirmedin

• Ben de bayan voleybolunu seviyorum, niçin eleştireyim.

• ya işte moralimi bozdular bu arada takdir ettim seni voleybolla ilgilenmen çok hoşuma gitti :)))

• G.Saray kesin aldı mı bilmem ama gelirse iş yapar.

1|0
    0|0
  • Türk diye işimize yarar. Yoksa melo nun gitmesini ya da oynamamasını istemem.

0|0
    0|0
  • merhaba gökhan neden başarılı olmasın ki GS yın avrupadaki karıyeri belli başarılı vegalatasaraya güç kataçağından eminim

0|0
    0|0
  • napoli öyle önliberoyu bırakmaz bence

0|0
    0|0
  • Bence Galatasarayın orta sahaya hızlı top yapabilen her topu karsılaya bilen bir oyuncu alması gerekıyo... Gökhanın galatasarayda başarılı olucagını sanmıyorum.. iyi oyuncu ama başarılı olamaz gibime geliyo...

0|0
    0|0
  • 6+0+4 sistemi geçerli olduğu iç,n melonun yerini alacak bence güzel olur fatih terim onu güzel bir yoğurur takıma cuk oturur

0|0
    0|0
  • kesin aldilarsa melonun alternatifi olur faydali biri bence...

0|0
    0|0
  • Kesin olarak bitmemiş transferler hakkında konuşulmasını sevmem

0|0
    0|0
  • yerli statüsünde alabileceğin en iyi defansif orta sahalardan biri ama henüz ülkemize gelirmi?

0|0
    0|0
  • bence geleceği parlak bir cocuk basarılı olacgndan emınım

0|0
    0|0
  • olur iyi futbolcu çok iyi füzeleri var en azından :D

0|0
    0|0
  • daha gelmediki gökhan.çok pahalı amma

0|0
    0|0
  • Olsa da olur olmasa da olur

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • galatasaray için gereksiz

0|0
    0|0
  • gelirse faydalı olur galatasaraya . Ünal Reis yaptı yapacağını yine

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray transfeer etti mi gokhani? Ayakta uyuyoruz desene :) bence basarili olur.

0|0
    0|0
    • sona yaklaşıldı dendi fatih terim bizzat arayıp ikan etmiş diye cimbom haberde okudum

• Hadi hayirlisi olsun :) Yeni bir eleman her zaman pozitif bir enerji katar diye dusunuyorum.

• transfer bitmeden yorum yapmak yanlış olur..:P

0|0
    0|0
  • gökhan inler olmadı <333

0|0
    0|0
  • ben pek sanmiyorum ama yinede belli olmaz:) ummadık taş baş yararmış;)))))

0|0
    0|0
  • iyi bence başarılı olur

0|0
    0|0
  • bayanlara futbol yakışıyor. ama televizyonda bir transfer haberi görüp onun hakkında bilgi sahibiymiş gibi davranmak yakışmıyor. futbolla gerçekten ilgili olan kızlar olarak azınlığız.

1|0
    0|0
    • galatasarayın transfer gündeminde olan bir futbolcu uydurmuyoz heralde

• uyduruyorsun demedim. ama gökhan inler'in mevkini, daha önce oynadığı takımları, hangi alt yapıda yetiştiğini, hangi takımdan geldiğini bildiğini sanmadığımı söyledim. transfer haberi takip etmekle futbolla ilgilenilmiyor.

• haklısın tamam tamam

Yükleniyor...