Sorum rüyalarla ilgili?

Hiç hayatınızda hiç tanımadığınız bir insanla evlendiginizi gördünüz mü ama, yüzünü bakışını flan gördünüz mü ve rüyalarıniz hic çıkıp gördüğünüz insanla evlendinizmi ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 14 yasimdayken ve 24 yasimdayken gordugum ruyada evlendigim o guzel insan calistigim is yerinde karsima cikti. 4 ay once ise basladi. yani o ruyamda gordugum kizi 4 aydir taniyorum fakat onun sevgilisi var ve onu cok seviyor. o guzel insala gorusmek istedigimi soyledim ve onu davet ettim ama davetimi kabul etmedi. cok uzuldum sonra anladim ki ALLAH beni onunla sinav ediyor. hemen ondan uzaklastim ve ALLAH'ima sigindim.

Bayanlar altin gibidirler fakat altinin gercek degeri ise sarraftan sarrafa degisir. Bu yuzden bayanlar kendilerini emanet edecekleri sarrafi dogru secmelidirler. Ellerindeki altinlari ucuza satip zarar etmesinler. Ama o ruyalarima giren o guzel kiz elindeki altinlari cok ucuza satti. Keske ucuza satmasaydi. Insana cuzi iradeyi ALLAH vermistir. Demek ki o kizin da dunya sinavi boyle. Yarin birgun ALLAH'a "neden karsima duzgun bir insan cikmadi" diye seslendiginde haksiz duruma dusecek ki ALLAH kimseyi o duruma dusurmesin.

Bu arada Beraat kandiliniz mubarek olsun.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Rüyalar gerçek değildir.Hepimiz biliyoruz.o gün aklımızda kime takıldıysa düşündüysek bazen o rüyalara girebiliyor.Bazen işaret olabilir.Yani saçmalık demiyorum.Her rüyanın bir kıymeti vardır.Hayırlısı diyeceksin olayı yerinden takip edeceksin kimseye söylememek şartıyla.O rüya çok güzelse kimseye söyleme çünkü kıskanırlar o rüya batar.O rüya gördüğünüz kişiyle gerçekte evlenip evlenmeme sözkonusu ise ihtimali vardır evlenmeye..

0|0
    0|0
  • Rüyalar genelde bilinçaltına kazınmış silik hatıraların filmi gibi bişeydir ve rüyanızda gördüğünüz insanlar mutlaka bir yerde bir saniyeliğine bile olsa görmüş olduğunuz insanlardır.Eğer bir rüyayı tekrar tekrar görüyorsanız o rüyanın size anlatmaya çalıştığı birşey vardır.Ben evlendiğimi birkaç defa gördüm ama hepsini de unuttum.Bir rüya her şekilde yorumlanabilir uyarıcı niteliği olabilir haberci niteliği olabilir saçma sapan rüyalar da olabilir.

0|0
    0|0
  • Boyle birsey olmadi ama birsey anlatmak istiyorum. Ruyamda Arka Sokaklardaki Husnu nun kiziyla birlikte olmustum uyandigimda ne isi var bunun ruyamda filan dedim ama cok garipti :D

0|0
    0|0
  • Sanırım gördüm tam hatırlamıyorum. Neden sordun ?

0|0
    0|0
    • Ben kolay kolay rüya görmem fakat bugün sabaha karşı bir rüya görüp sıçradım bir cok kişiyle çıkıyorum flan sonra ablam beni bir yere götürüyor arabadan biri iniyor ablam aha geldi bununla eveleneceksin flan diyor sonra sicriyorum baya etkilendim o yüzden sordum... benim bir arkadasim gördü veşu angördüğu kisiyle evli mesala

• Yok rüyalara aslinda pek inanmıyorum ben aslinda gelecegide görmek flan istemiyorum fakat bu soruyu birazda sormak için sordum :)

• Hayırlısı o zaman onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine. :))

• yok biz daha o kadar ermedik :)

0|0
    0|0
  • Ben Bilmem EŞim Bilir

0|0
    0|0
  • evlnmyei bırak tanımadığım biriyle seviştim bile:D

0|0
    0|0
  • Gercekte umudu kesdımde ruyada bıle hatun goremıyom

0|0
    0|0
  • Evlendiğimi değilde başka şey gördüm, sonu hayırdır, yeterki o bu durumdan kurtulsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır :D

0|0
    0|0
  • rüyalarımda neler yapıyorum neler ooooo

0|0
    0|0
Yükleniyor...