Siz de hoşlandıysanız ne yapardınız ?

bir çocukla konuşuyorum ve daha yeni tanıştık. faceden yazıyorum ve hoşlandığımı belli ediyorum. ama o umursamıyormuş gibi yapıyor. ilk konuşmaya başladığımızda ilgiliydi bir kere görüştük. sizde hoşlansaydınız ne yapardınız ? umursamıyormuş gibi mi gözükürdünüz yoksa lönk diye atlarmıydınız ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• gorusmeden sonra hoslanmadiysa umursamaz davranmasi normaldir zorlama

0|0
    0|0
    • ya ilk başlarda gayet samimiydi ama ben bundan hoşlanmıyordum sonradan hoşlanmaya başladım. umursamıyormuş gibi yapıyordum. şimdi o beni umursamıyor. daha yeni konuşmaya başladık zaten. sence ne yapmalıyım ? hiç yazmasam beni düşünürmü ya da yazarmı bana ?

• beni eklerseniz size olayı başından anlatacağım. cidden çok canımı sıkıyor bu durum.

• ekledim anlat bakalim bir beyin firtinasi yapalim neymis durum

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer hoşlanmıyorsam, konuşma ve davranış biçimimle kesinlikle umut verici olmamaya çalışırdım. İlla hoşlanacak diye bir zorunluluk yok. Her seven sevileydi, dünyada silah sanayi olmazdı dimi ama..

0|0
    0|0
  • ilk başlarda ilgili olup sonradan biraz geri çekilmek..işte tüm mesele bu çocuk da bunu sana uygulamış.senin onu düşünmeni istiyor ve başarmış zaten:)

0|1
    0|0
  • ne geri cekilecem be yasanacak okadar guzel gunler var bir saniye gec kalsam kayiptir yeterki hoslanayim

0|0
    0|0
  • ben beğenirsem atlardım herhalde. erkekler kızlar gibi değil. lönk diye atlarlar. yok ben atlamıyorum dersede inanma:D

0|0
    0|0
  • Açık söylemek gerekirse siz ona böyle ilgili göründükçe o sizden uzaklaşacaktır. Tecrübe konuşuyor:)

0|0
    0|0
    • baya ilgi gösterdim hoşlandığımı anlamıştır muhtemelen. ilk başlarda böyle değildim. acaba hiç yazmasam ilgi göstermesem ilgili davranırmı yine ?

• Hiç yazma ona ve onun yazmasını bekle sen bir kızsın naz çek boşuna mı kızlık hormonların var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence çok ilgili görünmemelisin.

0|0
    0|0
  • yokk hönkk dıye atlardım ben :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...