Kapat

Parami geri alabilirmiyim?

spor salonuna kayot oldum. kartimi cikarttirdim odemeyi yaptim. veli izin almak icin kimlik fotokopi ile izin veriyorum yazisi ve imzasi. bide saglik raporu gerekiyor yarin getirin dediler. ama ben vazgectim. parami geri alabilirmiyim?

0|1
1|1

En İyi Kız Görüşü

• sozlesme ımzaladıysan bıraz zor ama ben merak ettım. neden gıtmıyorsun. hıc degılse , paranıda odedın gıt.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya aslında geri alabilirsin sonuçta cayma hakkı diye bir şey var ama türkiyede bu işler olması gerektiği profosönellikte yapılmadığı için çoğu zaman bu paranın üstüne yatıyorlar. Ama kurumsal bir yerse orası, laf ebeliği yapıp kurumsal bir şeyler zırvalayıp ödemeyi geri yapamayacaklarını falan söyleyeceklerdir muhtemelen ama kayıt günün bellidir ve ödemene dair dekontta elindedir ayrıca herhangibi bir hizmette hali hazırda almamışsan, bu hizmeti almaktan vezgeçtiğini belirt eğer karşı taraftan olumusuz bir cevap alırsan hemen il de yaşıyorsan ilindeki kaymakamlığa gidip tüketici hakları masasına herhan gibi bir ücret ödemeden bir dilekçe ile durumunu anlatan bir dilekçe yaz ve başvur süreç biraz uzun sürer ama kazanırısın yani izlemen gereken yol budur, önce kuruma başvur olumsuz cevapta ikinci yolu dene...

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...