Ben de bunu sorayım bari Recep Tayyip Erdoğan ı başarılı buluyor musunuz ?

Bu son zamanlarda ki olayları bırakalım da genel olarak iktidara geldiği ilk günden şimdiye kadar ki gerek iyi gerek kötü hizmetleri ile birlikte toplu bir değerlendirme de başarılı buluyor musunuz ?

• Evet
    53% (18)50% (18)51% (36)Oy Ver
  • Hayır
    47% (16)50% (18)49% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25|24

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba genç;

Hangi alanda başarılı buluyorum hangi alanda başarısız buluyorum bunu ayrı ayrı söylemem lazım

Tarafsız siyaset yaparım.

At gözlüğü takan tek tip insan değilimdir.

Pozitif eleştiri:

Çizgisi her daim aynı kala birisidr, her ne kadar siyaset gereği değiştik demeye mecbur kalsa da, kendisi de bal gibi biliyor laiklik küfür demek..

Çoğu şey siyaset gereği mecbur söylenir.

Tepki çekmemek için.

Adnan MENDERES'in izinde o. İslam'ın gerektirdiği ne varsa bu ülkede yapılacaktır demişti Sevgili Menderes, R.T.Erdoğan da aynı politikada.

Bu konularda bu kararlılıkta başarılı oluyor.

Negatif eleştiri:

Bir başbakanın 3.000.000 TL civarında kişisel malvarlığı bulundurması göze batar. Kişisel malvarlığı bu kadar olmamalıydı.

Bazı kişileri yanlış seçiyor: Örnek: Melih GÖKÇEK. Geçenki seçimlerde aday göstermemeliydi.

MHP'den Mansur Bey'e oy vermiştim. Melih Gökçe'den tiksiniyorum nedense. Bu adamın da mal varlığı çok fazla.

Bazı bakanları sevmiyorum; mesela Kemal Unabatan mıydı neydi bunu sevmezdim, şu Fatma ŞAHİN'i de sevmiyorum. Yani böyle çok...

Ama Ali BABACAN'a hayranım..

Bu arada Dayılanarak siyaset yapmayı bıraktığı an daha çok kesimden oy alacaktır eminim.

Arkadaşlar eleştirlerinizi objektif yapın. Bu şekilde.

2|1
    1|2
    • Bende at gözlüğü takan biri değilim bende kemal ile fatma yi şeymiyorum ama melih Ankara için iyi ben hiçbir yamugunu görmedim bende avrupa birliği miydi neydi neyse onun bakanını seviyorum

• Mevsimlik ekilen çiçeklere çok para harcanıyor, bunun maliyetlerini öğrendim kendilerinden, çok para haranıyor onun yerine tohum ekin 1 kereliğine bu kadar masraf yapılmasın diyorum; adamlar saçma sapan cevap veriyor.

Birçok konuda vatandaşı değil kendi kafalarındakini kaale alıyor adamlar.

Atadığı idareci adamlar ilgisiz. "EGO"yla kaç kez yüzgöz olduk.

Su parası hakeza almış başını gidiyor; 70 TL veriyor bir 4 kişilik aile suya.

• nerde başarılı oldu ya 10 yıldır iktidar da 10 yılda neler yapılır neler haberin var mı senin boş boş konuşmayın ya .

Kızlar Ne Diyor 25

• bugüne kadar gelenler arasında en iyisi o.

4|2
    4|1
    • berkcan sakin ol kovboy , fikir ayrılığını çekemyeceksen yazma okuma , bunu kitap okuyarak öğreniyorsun.

• Bide aptal kezban diyo kizlara :D Tarihin arka sayfalari belgeselini izlesin de kultur yapsin :)

• bunun gibi nicesi var sitede anaavrat saydırıyorlar .umursamıyorum ben. :)

• Cevresindeki insanlari sevmiyorum melih gokcek bulent arinc vs. gicik oluyorum kendilerini birsey saniyorlar. ama recep tayyip erdogani basarili buluyorum nedenmi konusmasini biliyor bir agirligi var kendini saydirabiliyor mantikli dusunebiliyor.

4|2
    1|1
  • Kılıçdaroğlu'na binaen soruyorsan, evet.

Yine de yetersiz. Sadece şu seçenekler arasında en iyisi.

Fakat bu onu başarılı kılmaz.

Çünkü seviye ve rakipler belli.

2|0
    2|0
  • Ağzı iyi laf yapıyor

3|1
    1|0
  • kesinlikle başarılı bir sitasetçi ve şu anda bakarsak bütün partilere bundan daha iyi yönetebilecek hiç kimse yok daha doğrusu adam yok bence uzun bir süre daha bu işi götürür...

2|1
    2|3
  • 2 kelıme ıngılızcesı yok herseyı ben bılırım dıyerek her yere el atıyor. yerı gelıyor bır sosyolog yerı gelıyor bır jınekolog yerı gelıyor bır mımar yerı gelıyor bır muhendıs yerı gelıyor aıle planlamacısı yerı gelıyor beledıyecı yerı gelıyor hakim yerı gelıyor imam :)

sıktı yahu sıktı. hıc bır ınsan her konuda mukemmel degıldır, egosu kendınden ote hıcbır ınsan basarılı olamaz.

0|2
    2|2
    • Jine jinekolok ASTRONOTU unuttunuz birde kaynak belirt :-P

• Aç bak imf kalmamış haha müslümanı müslümana vurdurtabakmıs nerde 1 kaos ortamı yarattıgini gördün ben kılıçdaroğlunun gördün mektup olayı bahçelinin gördün öl de ölelim vur de vuralım ayrıca at gözlüğüne gelince yorumlarımı okumuşsun ben kötünün iyisi demiştim seviye konusunda ben ne size ne de partilere hakaret ettim RTE türkiyeyi temsil ediyor adam kendine ve ülkesine güveniyorki böyle bir şey yaptı israil İLK defa bir ülkeden özür diledi anladım ki bunları okudukça seviyen düşüp hakaret kısmına doğru gidiyorsun tamam herkes boyasini veriyor

• Daha iyisini olana kadar en iyisi o gerçekten. Adamı hiç sevmem fakat çok başarılı.

2|1
    1|0
  • ingilizcesine bayılıyorum

2|2
    1|1
  • Hitap konusunda çok başarılı. İyi bir hatip olduğu için AKP iktidarda zaten

3|1
    1|0
  • evet insanları kandırmakta çok başarılı biriymiş

0|0
    0|0
  • mhpliyim,akpyi sevmiyorum ama spor anlamında akpyi başarılı buluyorum açıkçası.olimpiyatlar için uğraşmalarımızı,suat kılıçın çabaları ne bileyim hiç biri boş değil bence.

2|0
    1|1
    • siz kızlar varya siyasetten zerre kadar anlamıyorsunuz .Spor diyorsun öyle mi bu ülkenin gelişmesi mi ? Sporda da halter ve güreşten başka bir bok yediğimiz yok.Sen ne sporundan bahsediyorsun daha .Daha doğru düzgün stadium larımız bile yok.fb gs bjk diğer stadlar halt yemiş.Ligte kaç takım haberin var mı ?

• allah allah,ben anlamıyor olabilirim ama her konuda da kızları falan ezmeyin.

adamlar olimpiyatlar için o kadar uğraştı,taksim eylemi yüzünden şansımızı bile kaybetmiş olabiliriz.

hiç karışma bence milletin düşüncelerine.

• Diktatoryal açıdan gayet başarılı...

0|0
    0|0
  • Tabi ki hataları da var ama digerlerinden iyidir.

3|0
    2|0
  • Bazı konularda eğitim aldığı belli de herkese sökmüyor onlar..

1|1
    1|1
  • haşa padişahımızı eleştiren gafiller zındıklarmı var yoksa

0|4
    2|3
  • hı hım çok

0|0
    2|1
  • İyiki engellemisim o saygısızı.

1|0
    0|0
  • Tek kelime ile ; Hayır.

0|1
    1|0
  • Arti ve eksileri var ama matematikte oldugu gibi pozitif ve negatif esittir negativ.

0|0
    1|0
  • padişahımız çok yaşasın

0|2
    3|4
  • Hayır bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Hayır bulmuyorum

0|0
    0|0
  • ondan başka lide adayı yok gibi gözüküyo adam işini yapıyo arkadaşlar.

berkkcann ne yaptığından çok ne yapmadığını saysan daha kısa olur :D muhahaha

0|0
    0|0
  • rakibi yok şuan da chp kesinlikle farklı strateji ve lider seçmeli ...bunun için ayaklanılmalı asıl ...

2|0
    1|1
    • kız akpyi savunmamış ki nispeten doğru bişey söylemiş şu an akpyw oy verenlerin büyük bir kısmı alternatif olmadığı chp mhp de potansiyeli lider ışığını göremediği için en azından istikrar sürsün diye oy veriyo özellikle solun adamakıllı bir lidere ihtiacı ver yoksa bu herifler kolay kolay gitmez

• tespit doğru. Tayyipin hem şansı hem de şansızlığı ciddi bir alternatifinin olmayışıdır.

• ben akpli değilim arkadaşlar ama kemal kılıçdaroğlu nu lider görmüyorum kimse kusura bakmasın

• Kurnaz,Hırslı,isteklerine ulaşmak için gözü kara yollara başvurabilen,bilinçaltına ve çocukluk dönemine iyice bir bakılıp anlaşılması gereken,üşenmeyen,başarılı olduğu kadar da başarısız olabilen hızlı yükseldiği gibi aniden çökmeye meyilli..

Gururunu,kibrini,olmadık şeyi olmuş gibi anlatmayı bıraksa başarılı kategorisine girebilecek bir adam.

3|0
    0|0
    • Ben Tayyip'i seven biri değilim ama salt başarısız demem de haksızlık olur.yaptığından fazla yıktı orası kesin yine de başarılı olduğu alan oldu.

• biraz büyü, tekrar konuşuruz bu partizanlık ergen hallerini

• bekcan katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 23

• evet başarılı buluyorum hatta Türkiye de şuan ondan daha başarılı bir lider bile yok hatta lider vasfını taşıyacak kimse yok...

6|3
    4|2
    • lan berkcan 22 yaşındasın bundan 11 yıl önce 11 yaşındaydın hangi hükümeti gördünde bu hükümetle kıyaslama yapıp başarısız buldun az tarh oku az siyaset oku fındık ye fındık ;)

• berkkcan çok atarlı ya :D

• Dini kullanarak siyaset yapmasını çok başarılı buluyorum. Ekonomi konusunda Ülkenin itibarini ayaklar altına aldılar, Dünyanın en yüksek faizini veren ülke biziz. Yabancılar bizim ülkemize paralarını yüzde 22 faizle yatırıyorlar. Biz de o parayı yüzde 5 faizle yabancı bankalara yatırıyoruz. Aradaki fark kime giriyor hesabını siz yapın. Sırf şu düşük kur yüksek faiz modeli işlesin diye. Faiz ödeyen ve yüzde 5 faizle para alan Müslüman bir ülkeyiz! Türk parasının değeri yok. Varsa aksini iddia edecek babayiğit her türlü tartışılır.

1|0
    1|0
  • şu konuda çok başarılı buluyorum;

insanları iyi ve sürekli fayda sağlayan biri olduğuna inandırabiliyor.

yada insanlar çok saf bilemedim.

2|2
    2|1
  • Şu başlıkta A ve B birbiri arasında karşıt bir sözde bulunduğunda bunda doğruluk payı olsun olmasın hemen bir sataşmaya geçiliyor. Kimse adam akıllı bir münakaşaya varamıyor.

Hayır anlayamadığım şu adamın sorusu başarılı buluyor musunuz ?

Buluyorsan evet de bir kaç yorum ekle bırak.

Beğenmiyorsan beğenmiyorum de birkaç yorum bırak.

Gözlemlerime bakılırsa , AKP'yi seçen dindar olduğu için ,

CHP'yi seçen Atatürk'ün partisi olduğu için seçiyor. Yani bu iki partinin de başına terörist gelse kimsenin umrunda olmayacak. Buna halk arasında çok yaygınca kullanılan genellikle bu ikisinden birilerinin kullandığı bir söz vardır işte sizler "O" sunuz.

0|0
    0|0
  • Çok önceden başbakan olacağı belirlenmiş seçilmiş kişi olarak görüyorum ..

tabi ifazla inat ne olursa olsun koltuktan eder. biraz inatçı tipik laz :)

2|0
    0|0
    • Dünyaya korku salmış bizim başbakan ama gel gelelim bir grup sevmiyor işte .. tabi sevenide olacak sevmeyenide o ayrı

• Şu ana kadar gördüğüm hizmet ekonomi bakımından en iyi yöneten başbakan sadece bazen konusmasını bilmiyor adam 4 saat uykuyla 24 saat ülke için çalısıyor siz adama çamur atıyorsunuz kafa allak bullak kolaymı ülke yönetmek halkla iletişimde kötü halkı dinlemiyor çapulcu kelle vs bunları söyledi ama gördüğüm en iyi başbakan

2|0
    0|2
  • genel olarak onceki başbakanlara göre başarılı ama hataları baya fazla

3|1
    0|1
  • 2|2
    0|2
  • gerçekten başarılı, yiğidi öldür hakkını yeme!

sevmeyebilirsin ama adetli olmak lazım. icraatları bunu gösteriyor.

laftla peynir gemisi yürümez, adamlarda icraat var.

gerisi teferruat.

1|0
    0|0
  • son derece başarılı karizmatik bir kişilik. lider vasfını da taşıyor.

2|0
    0|0
  • Başarılı olan birinden insanlar nefret etmezler. Lakin bu ülkede bu denli nefret edilen bir başbakan hiç olmadı.Seveni de var elbette ama nefret farklı bir durum. Sevmeme değil çünkü.

Yaptığı iyi işler var mıdır? Vardır. Lakin 11 yıllık hükumette zahmet olmazsa yapılsın bazı şeyler. Alternatifsizlikten dolayı bu durumda olduğumuzu düşünüyorum Bunun yanında ben kötünün iyisini desteklemem.

1|0
    1|0
  • Evet çok başarılı buluyorum...

3|1
    0|0
    • nerde başarılı oldu ya 10 yıldır iktidar da 10 yılda neler yapılır neler haberin var mı senin boş boş konuşmayın ya .

• Kısmen başarılı buluyorum ..

2|1
    0|0
  • Evet, bence Türkiyenin gelmis gecmis en iyi politikacilarindan :)

3|0
    0|1
  • Kötünün iyisi başka seçenek yok

2|0
    0|1

• buralar yıkılır birazdan :))

0|0
    1|1
  • Konuşulmayan, konuşulması bile yasak olan tabuları yıktığı için seviyorum.

0|0
    0|0
  • çok başarılı panpa 80 yıldır yapılamayanı yaptı ağzımıza sıçtı aq

1|0
    1|1
  • basarili bulmuyorum 2 konuda basari buldum diğer 15 konuda basarisiz.

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıştır defected

0|0
    0|0
  • link videoyu izleyin . Erdoğanın diktatörlüğünü görün.Halen akp yi destekleyenler varsa alayanızın amk diyorum.Cahil vicdansızlar .Bir bok olmaz siz ve sizin gibi cahil koyunlaradan.

0|0
    0|0
  • Son derece başarılı bir lider.Karizması,hitabet gücü adam gibi adam Recep Tayyip ERDOĞAN.

3|2
    1|3
    • Bizim için sorun teşkil etmez.Göz altı nı severiz biz..

• Karizma ile yakışıklılik ayrıdır

• KPSS de kopya çeken o...çocukları bile atanıp maaş aldığı günden beridir soğuma başlamadı değil hani.

1|3
    1|0
Yükleniyor...