Elektrikler gidince ne yapıyorsunuz?

Evet, gencler ve genc kalamayanlar..

Karanlıktan korkanlar ve aydınlıktan kacanlar..

Bu saatte burada zaman öldürenler ve öldürdüklerini sananlar..

Az önce yasadıgım yerde elektrikler kesildi. Anam, bir yusuf oldum bir yusuf oldum anlatamam.

Bide saatte gecenin 2`si hani.. Dısarda gram ısık yok; gram ses yok.. O derece yani..

Ne siz yalan söyleyin ne ben dogru konusayım, inanır mısınız 3 saniyeligine gondola binmis kadar oldum.

Anam, o nasıl bir korkudur. Abowwww. Ishalimi kan kırmızısı s*carken bu kadar korkmamıstım!

Hele o ilk kesildigi an var ya.. Hani böyle Pc`ye bakarken ekran böyle gözünüzün önünde salise salise kararmaya baslar.. Etrafınızdaki sesler kesilmeye baslar yavastan.. Isıklar sönmeye, karanlıklar sizi gömmeye baslar yavastan..

Hele o ilk kesildigindeki yüz ifademiz yok mudur? Hani bilgisayarınız calısırken aniden prizden cektiginizde `Pzzt` diye ses cıkararak kapanır hani.. Belki sesi cok iyi yazamamıs olabilirim, belki osuruk sesine benzer bir ses de yazmıs olabilirim. Bilemiyorum..

Ama tarif edilemeyen bir kapanma sesi vardır ya teknolojik aletlerin..

Ha iste o sesi duydugumuz andaki yüz ifademiz yok mu bizim?

Insan gülsün mü aglasın mı bilemiyor.

" Amk, saka mı lan bu" demeden gecemiyor hani.

Iste o durumlar yok mu o durumlar.. Böyle mal mal karanlıga bakıp, elektriklerin gelmesini ummak yok mu? " Anasını s*kim ne yapıcam ben simdi" demeler yok mu..

Yusuf yusufluktan oldugunuz yerde kalmanız yok mu.. G*tünüz yemedigi icin oturdugunuz yerden kalkamamanız yok mu..

Ah o anlar yok mu o anlar.

Insana 3 kilo sıcıttıran anlar..

Valla ben az önce yasadım. Simdi sinirimi soru sorarak alıyorum :)

Ya siz elektrikler kesildiginde ne hissediyorsunuz? Ne yapıyorsunuz?

• Hacı öyle mal mal bakıyom ben etrafa. Arada apış aramı kaşıyom, arada sevdigimi düsünüyom. Öyle geciyo iste hıammınaa
    12% (1)25% (1)17% (2)Oy Ver
  • Agzına s*cım. Daha soruyu okurken korktum yavsak.. Aman Allah korusun. Karanlıktan cok korkarım ben. 2 kilo sıcmadan duramam sahsen..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gardaşşş biz anamızın icindeyken aydınlık nedir bilmezdik amk. Sen bize gelmisin karanlıktan korkar mısın diyosun. Bebe miyiz lan biz.
    50% (4)50% (2)50% (6)Oy Ver
  • Diger.
    38% (3)25% (1)33% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar kısa soruya bu kadar uzun acıklama :) bende uzun uzun cevap atayım o zaman :) elektrikler kesildigi an gözlerim acıkken birsey görememek beni korkutuyor bir tuhaf oluyorum hemen yanımdaki telimin ısıgını acıp cakmak aramaya baslıyorum cakmagı bulduktan sonra mumu bulup yakmaya calısırken gazı bitmek üzere olan cakmagı yakmakta zorlanıyorum tam mumu yakıp oturdugum odaya getiriyorum ki yerime oturmamla elektriklerin gelmesi bir oluyor böyle sans olur mu ya bilsem hiç kalkmazdım yerimden telin ısıgı ile idare ederdim diyorum bir kac gün sonra aynı seyleri bir daha yasıyorum bir daha ugrasıyorum bizim buralarda elektrik idaresi bizimle oyun oynuyor sanki :)

0|1
    0|0
    • Eheheh.. Valla inan acıklama yaptıktan sonra ben bile sastım " Vay anasını yine uzun yazdım" gibisinden.. Benim cevaplarım da uzun oluyor sorularım da. Bu kısa olandı sözde.

Soruyu yazarken " Bali bu sefer kısa tut beyinsiz " diye kac kere tekrar ettim. :)

Yook, yok yok! Sonuc yine aynı. :)

Biliyorum uzun soru görünce kacıyor millet. Allahtan soru baslıgı anlasılır birseydi de cevap verdiler.

Bu kadar uzun yazmanıza da gerek yoktu :) Cok zarifsiniz.

Tesekkür ederim.. :)

• Hahah.. Beceremiyorum ben güzelim öyle kısa seyler yazmayı :))

Benlik degil onlar.

Corabının teki eksik mahalle karıları gibi camdan kafamı uzatıp konusupta duruyorum iste. :)

Bak sözde buda kısa olucaktı. Yine uzun oldu. Siz en iyisi bana öyle birsey yazın ki ben onun üstüne " Tamam" " Peki" veya " Tesekkür ederim" " Cok zarifsiniz" gibi kısa birseyler yazayım :))

Saka biryana, gercekten cok tsk. ederim zahmetiniz icin. Cok duygulandım :))

O degil de yine uzun oldu mesaj lanet girsin

• bu kadar esprik olmasan inan okumaya üsenirdim ama sen yine de uzatma bir gayret basarabilirsin :))

Kızlar Ne Diyor 16

• Fazla tırsaksın.

Olduğum yerde uzanabileceğim veya oturabileceğim yere kadar yürürüm. Oraya buraya sürtünerek.

Ardından gözlerimi yumar, gecenin sesini dinlerim. Bana anlatmak istediklerine kulak kabartırım. Bazen karşılık veririm, bazen de başımla onaylarım.

Konuşması bittikten sonra bir şarkı mırıldanırım, kurumuş dudaklarım açılmakta biraz zorlanır ama arasından kelimeler dökülür.. Bunun gibi link ...

0|1
    0|0
    • Agzım acık bakakaldım.

Söylesene bu yorumu yazmaya nereden cesaret buluyorsun?

Tırsak oldugumu söylemissin. Nickimi bir daha okumak ister misin?

Benimde karanlıkta kurumaya yüz tutmus dudaklarımın arasından birkac kelime dökülür..

Bir aralar bana sarkı göndermistin.

Karsılıgını vermek isterdim demistim, verememistim.

Sanırım simdi verebilirim..

• Hep böyle bir veya iki kelimeli cevaplar mı vereceksin?

Amacın ne kücüm hanımefendi? Söyle de biz de yolumuza öyle devam edelim.

Ya hepten konus, ya da hic konusma.

Büyüttügüm birsey yok. Senin su cocuk oyunlarından bıktım artık. Gercek yüzünü göster de rahatlayayım.

Ben hala sorumun cevabını alamadım.

Neden hala karsımda dikiliyorsun?

• Ediz gece gece sinir etme beni.

Tamam, gidiyorum.

• mum yaktıktan sonra ellerımle şekil yaparım duvara hayvan gölgesi falan cıkartıp korkunc seyler yapmaya çalısıyom öööööö :D

0|1
    0|0
  • doğaüstü olayları yaşadıgım ıcın ve cok ılgılendıgım ıcın kesinlikle bir köşeye geçip gelmesi için dua ediyorum

0|1
    0|0
  • uyuyorum

0|1
    0|0
  • Bizimkide kesilsin :( heycan yaratir :D

0|1
    0|0
  • ahahha secenklere bakınca mecbur diğeri işaretledim:D

diğer:balkona çıkıyorum

0|1
    0|0
    • Balkon da cok aydınlık ya hani :D

Mahallenin elektirigi kesilince sizin balkonlarda günes enerjisiyle calisan ampuller mi oluyor nedir? :)

• Iyimis valla ne diyim. :)

Düsünmüyor musun hic balkondan simdi birisi cıkıcak diye? :)

Böyle elinde hancerle cıkan öcü möcü hayalleri olusmuyor mu zihninde? :D

• yok ya balkonda ne çıkıcak evde çıkar asıl

aynalar banyo koridor yatak odası of cok kötü be eklektrikler gidince yalnız olmak allah korusun:D

• be brave ur a men.

0|1
    0|0
  • mum ariyorum ararken vurmadigim yerin kalmiyor heryere carpiyorum :D :D sonra soylenip karanlikta oturuyorum :D :D :D

0|1
    0|0
  • Telefonla oynuyorum

0|1
    0|0
  • C derim, korkulacak bir tarafı yok.

0|1
    0|0
  • Diğer uyurum .

0|1
    0|0
  • biraz oturuyorum öyle.

0|1
    0|0
  • Mum aramaya çıkıyorum ama bulana kadar ohoo elektrikler geliyor mübarek.

0|1
    0|0
  • mum aramakla geçiyo zaten bulana kadar baya vakit

0|1
    0|0
  • 3 kulhü 1 elham okuyorum geliyo :)

0|1
    0|0
  • Karanlıktaki sessizliğin verdiği huzur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Elektirkler kesildi...Pat bitti.. :)

Benim için bitmedi oyun yeni başlıyor...Korkmuyorum çünkü karanlıkla barışmayı öğrendim...

Bir arkadaşımız vardı...O kördü...Dış dünyaya karanlık geçerdi ama içim aydınlık geçerdi diyordu..

Bazen kendime antreman yapıyorum?Nasıl Yapıyorsun yahu?

Gözlerimi kapatıp evin içinde hangi eşyaların hangilerin yerinde olmaları için seziyorum...

Ayrıca ışık kullanmadan kendimi motive etmenin yollarını aramaya çalışırım..

Karanlık nedir? Karanlıktan neden korkarız?İnsanoğlu zannediyor ki karanlık olunca sanki hayaletler mi nedir bir şey oluyor muş gibi hisse kapılırız..

Halu ki öyle değil.Tam göz yanılması...Aslında karanlık diye bir şey yoktur...Hıı?Neden?

Işığın olmamasından kaynaklanan olaydır..Aslında korkulacak olan ışıktır... :)

0|1
    0|0
    • Vayyy vayy vayy.. :))

Inan `En iyi Cevap` secerdim ama simdi sectigim kisiye ayıp olacak.. :) O yüzden belki baska soruma baska zamana..

Cok tesekkür ederim bu güzel yorum icin..

Arkadasınızın sözü de cok güzelmis.. Hayat onlardan ögreniliyor gercekten. O durumdaki insanların konusmalarından idrak ediyoruz bazı gercekleri..

Yarın sanırım ilk defa `Cinsellik` kategorisinde soru acacagım :)) Hahahah.. Tam benlik kategori ya :D Eger yaparsam bir soru oraya da cevabını isterim bak.. :)

• :) Sorun değil...Bakalım artık ... :)

• Telefondan wireless'ı kapatıp 3G'yi açıyorum :) Karanlık umrumda olmaz.

0|1
    0|0
  • Sövmeye başlıyorum zaten o arada elektrik geliyo :D

0|1
    0|0
  • Hacı öyle mal mal bakıyom ben etrafa. Arada apış aramı kaşıyom, arada sevdigimi düsünüyom. Öyle geciyo iste hıammınaa

0|1
    0|0
  • bu şıklar ne la güldürdün gece gece .bu arada ankaralımısın?

0|1
    0|0
  • bu ne*bunda korkacak ne var bu kadar hatim de indireydin bari

0|1
    0|0
  • yorumlara bak bee :))

0|1
    0|0
  • Geceyi dinliyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...