Sevgilime çok özel sürpriz...

Sevgilimle bir yıldır beraberiz arkadaşlar ve ben küçük küçük sürprizler yapmayı çok seviyorum ona. Kendisi Şu an tatilde ve yakın bir zamanda yaşadığımız şehire gelecek ailesiyle birlike. Ona çok güzel bir sürpriz yapmak istiyorum ve fikirlerinizi bekliyorum. Ailesi de benim varlığımı biliyor ancak yapacağım sürprizi ailesinin yanındayken yapmak istemiyorum. Aynı zamanda birinci yılımız da bitmiş oluyor,bu yüzden maddiyatının çok fazla ön planda olmadığı daha çok duygu yönüyle ön planda olan bir sürpriz arıyorum. Aklımda bir kaç fikir var ancak daha güzel fikirler bulabileceğime inanıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• aman kavanoza küçük notlar yazıp koyma da

0|0
    0|0
    • :D Sürprizi beni görmeden ya da beni sürprizi yaparken görmesini istiyorum. Önerin var mı peki? :)))

• Peki sevgilinin nasıl bir sürpriz yapması hoşuna giderdi böyle bir durumda :)

• sürpriz yapılmasını pek sevmem, yapıcaksa yeteneğini sergileyen yaratıcılığını konuşturan bir şeyler yapsın.hoş bir anımızı karikatürlesin, alaycı kinayeli ağlatıcı güldürücü güldürürken düşündürücü bir şiir yazsın. basit olsun saçma olsun ama özel olsun.yeter

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Tatile yanına git otobüsle, otogarda seni karşılamasını iste.. varmana son 10 - 15 dk kala tüm yolculara birer tane gül verip kız arkadaşına vermelerini rica et. :)

0|0
    0|0
  • klasık ama boyle bır sey yaparsan ısını gorebılır belkı ama kendın yap baskasına yaptırma emek harcamak lazım :)

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...