Kapat

Kizlarsoruyor parasına kıyıp önümüzde ki Cumartesi-Pazar Ankara da #Airsoft etkinliği düzenlese gelir miydiniz?

#Airsoft bir nevi Paintpall gibi ama daha gelişmiş silahlarla ve gerçekçi askeri kamuflajlarla gerçek tasarlanan askeri teçhizatlarla oynanan bir spor dalı. Haberlerde gördüğümüz o çatışma sahneleri sadece bir piyade er olarak yaşaya bilmek adına düzenlenen çok güzel bir #etkinlik. (Aynı zaman da ise maliyeti de biraz yüksek.)

Peki @Kizlarsoruyor parasına kıyıp Ankara da önümüzde ki Cumartesi-Pazar #Airsoft etkinliği düzenlese kimler gelir?
Kizlarsoruyor parasına kıyıp önümüzde ki Cumartesi-Pazar   Ankara   da #Airsoft etkinliği düzenlese gelir miydiniz?
#Airsoftu bilmeyenler için;

1|1
8|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara orta noktamı diyorsun :) Olabilir ben şehri özledim zaten buda bahanesi olur çokda uzak sayılmaz bana :) Bizim tayfa bellidir ben kurarım takımı belli bir kesimden :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• Herkes kendi Silahıyla gelsin ben Ak47 İle gelirim şehir merkezinden uzak olması çok iyi olmuş😎😈😈

0|1
    0|0
  • Gelmezdim ben gelirsem millet beni taşlar çünkü sevmeyinimiz çok :D

0|1
    0|0
  • Bu sitede kendini bilmez çok var kavga çıkar o yüzden gelmem

0|2
    0|0
  • Geçen hafta olsaydı gelirdim de bu hafta olmaz :))

0|1
    0|0
  • nerde ankarada

0|1
    0|0
    • Nebileyim bir yerde işte :D

• bende mekan var falan zannettim sen hayali takılıyor mussun

• Yani Ankaranın neresinde bilmiyorum :D hayali takıldığım yok. Eğer bir sektör bunu düzenlerse sektör yerini belirler. Mekanını bilmem

• Mp5 A5

0|1
    0|0
    • Slv 36
      P99 tabanca

3ude var ve tum kamuflas yelek kask ve teçhizat hepsi var 8 senedir oynarim

• oh ne güzel. Bende iş hayatına atılayım böyle etkinliklere bende katılacağım.

• silahlara bakım mı lazım bir De neden?

• Gelirdim ama iki hafta onceden haber edilmeli.

0|1
    0|0
  • Benim airsoft tabancam vardı da gelemeyebilirim

0|1
    0|0
  • Balık etlerimiz hareket edemez yalnız

1|1
    0|0
  • Ih ıh gitmem.

0|1
    0|0
    • Neden :))

• Paintball çok yorucu zaten adam vurmak için 7m yaklaşman gerekiyo ama bu öyle değil bu silahlarda menzil 40-50 m.

• 40-50 metre abartı oldu galiba :D 20 diyelim. d

• Hayir

0|1
    0|0
Yükleniyor...