Kapat

Başınıza gelen en gülünç ve en korkunç anı yazar mısınız?

İlk ben başlıyorum alta yorum yaparsanız sevinirim :))

En korkunç anım = 6 yaşında kedi tırmalamıştı ...

En gülünç anım yok ben her zaman mutluyum , neşeliyim :D

Ciddi durumlarda gülmek evet çok ciddi bir hastalıktır..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bugün çekirge kostümü giymiş kocaman bi' adam arkadan saçlarımı birbirine karıştırdı..

Bi' tırstım, gece de normal kıyafetleriyle gelip ben sabahki çekirge dediğinde güldüm.

Al sana hem gülünç hem korkunç, oldu mu?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya çok uzun ama hadi anlatim :))

Dersanede biyoloji dersiydi sanırım, hoca mikroskop getirdi sınıfa. Mikroskopun önüne bir saç teli koyup onu inceliyoruz. Derken zil çaldı ama daha incelemeyen arkadaşlar vardı. Hoca çıkmadı bakmayanlar da baksın dedi. O esnada temizlikçi İlhan abi de meraklı bakışlarla geldi yanımıza. Ve birden o saç telini üfleyerek yere düşürdü. Herkes şaşkın bir şekilde İlhan abiye bakarken,hoca Naptın İlhan dedi. İlhan abi de şaşkın bir surat ifadesiyle hocam orda kıl vardı onu üfledim dedi. Hoca da lan gerizekalı biz zaten onu inceliyorduk dedi :D)) Len İlhan abi çok özledim seni...

0|0
    0|0
    • Haha ilhan abi komikmiş ya :D teşekkürler yazdığın için

• 2 tane korkunc anim var:D 6 sene once arkadaslarla denize gittik yuzme tam bilmiyorum o zamanlar yanimdaki arkadasim bogulmaya basladi cukur varmis denizde herhalde neyse bir tuttu beni bir cekti beni soktu bu sefer ciukura kendisi kurtuldu sonra karsimda guluyolardi birde hiyarlar az kala geberiyodum herhalde . Bundan 3 sene oncede santiyeye gitmistim 8. katta filanim duvar filan yok takibi bir an dengemi kaybettim 8. kattan asagi dusuyodum kolum civiye saplandi o tuttu beni . Ne gunlerdi be:D

0|0
    0|0
  • cuma namazın ıdım onumde arı uçuyor bır yere kımıldıyamıyorumkondugu yerden ustume gelınce refkeske bırden yerimden fırlamışım korkunç anımda işyerınde asonsorde kafayı ra oşlugasıkıştıracaktık son anda kurtrdık kafa koptu ıdı

0|0
    0|0
  • en korkunc anım = yanımda 3 kişi öldü

en gulunc anım = dolmusta ıffet gibi donup kalmıstm kalkamadm :D

0|0
    0|0
  • benim daha o kadar olmadida, babamin olmus. Iste babamin komusularindan biri türk kizi tek basina kaliyor, kocasida askerde. Kiz bir ara kiz arkadaslariyla cin cagirma olayi yapmislar. Neyse birkac hafta gecmis kiz iyice rahatsizlanmis. Sonra gece gece binadan cigliklar geliyormus babam hemen polisi aramis bütün insanlar apartman koridorunda kapiyi kiramamislar, halen cigliklar geliyor. Polis gelmis kapiyi kirmis, kiz kendi kafasini sürekli ayni yere vurup ciglik atiyormus, ve ambulans falanda cagirilmis ama kizi 3 polis cikartamamis evden babam falan da yardim etmisler, kizi hastahaneye götürmüsler teshise. Kiz bir kac hafta hastahanede kalmis ve babam sürekli ziyaretine gidiyormus. Babama diyormuski, "onlar seni sevmedi, onlar seni sevmedi". Babam her hastahaneden ayrilisinda arkasindan ayak sesleri geliyormus ve her arkasini döndügünde kesiliyormus. bir kac hafta sonra kiz aniden ortalikta kaybolmus ve tam 3 sene sonra cesedi apartmanin bahcesine gömülü olarak bulunmus. Babam o olaydan sonra o sehre daha gitmedi ve kendiside bu yasta halen isiklari kapatmadan yatmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En korkunc anim: bahcede Yilan gordugum Andi.

En gulunc animda: platonik askimi takip ederken arabamin tekerinin patlamasiydi, rezalettiiii o gunnn :p

0|0
    0|0
  • en gülünçü uyurken annem kaldırdığına pijamamı indirmiştim,sersem halimle :D

en korkuncu da rüyamda asansörde kaldığımı görüp ertesi gün asansörde kalmamdı :(

0|0
    0|0
  • yazıda bir daha korkamam

0|0
    0|0
  • benim degil de kardesim

kucukken kapiyi calmis calmis annem acmiyo en sonunda kapinin onundeki ayakkabilara isemis tabi annem de o sinirle soguk suyla yikamis

0|0
    0|0
Yükleniyor...