Beşiktaş Kiev'den 3 puanla dönebilir mi?

Varsa skor tahminlerinizi alalım..

Yıllardır en nüfuslu deplasman tayfasını Ukrayna'ya gönderme geleneğimiz devam ediyor. 6.000 Beşiktaş'lı da orada olacak, nerdeyse ev sahibi taraftarları kadar fazla.

Yalnız, Dinamo taraftarlarıyla pek ilgisi olmayanlar tarafından gruplar halinde Türklere ırkçı saldırılar olduğunu duydum. O konu hakkındaki bilgileri Ukrayna temsilcimiz @Ragnar_Lodbrok maç öncesi veya sonrası bizimle paylaşabilir belki.
Hayır şimdi saldıranları tespit etmek de zor.
"Uzun boylu, zayıf, sarışın, kısa saçlı, soluk tenli" kişilerdi desen Ukrayna erkeklerinin %90'ını şüpheli konumuna düşürüyorsun. Sıkıntılı iş.
Organize hareket edip 50'şer kişilik gruplar halinde kendi polisliğimizi kendimiz yapabilirsek en az hasarla dönebiliriz taraftar bazında.

Maça gelince; diğer karşılaşmanın skoruna göre beraberlik de Beşiktaş'a yarıyor ancak hiç polemiğe girmeden koyup geçmek en güzeli.
Beşiktaş Kiev'den 3 puanla dönebilir mi?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ukrayna çok da tekin değildir, 50 60 kişiden az gezmemek iyidir ki 100 kişilik ırkçı grupları saldırabiliyor bazen. Kiev'in ortasında dahi olsanız o kadar güvenmeyiniz, tek gezmeyiniz, orda yiyeceğiniz meydan dayağı Türkiye'dekine benzemez, tek yakaladıklarını öldürmeleri işten bile değildir.

İnsanı aslında iyidir Ukrayna'nın, ama bu ırkçı nazi tipler hayvandır tam olarak.

50 kişi yetmeyedebilir. Odessa'da 100 kişiyle saldırmışlardı fenerlilere.

0|0
    0|0
    • Türk olarak senelerce içinde tek başınıza gezebilirsiniz ama böyle maçlarda falan böyle saldırılar çok oluyor.

• Haberlerin objektif olduğuna pek inanamadım

• Ukrayna'da ırkçı gruplar çok maraz çıkarır doğru, ama bizimkiler de sağlam ayakkabı değil.

Kızlar Ne Diyor 8

• 2-1 yeneriz bence

0|1
    0|0
  • bir Galatasaray li olarak inşallah alır. Avrupaya karşı oynayan tüm Türk takımlarını destekliyorum armasında ay yıldız var sa sonuna kadar destek

0|0
    0|0
  • Canı cehenneme asf

0|1
    0|0
  • 2-1 Beşiktaş Bey alacak, büyük hissediyorum

0|1
    0|0
  • umarım

0|1
    0|0
  • Ya berabere kalırız ya alırız 👊

0|1
    0|0
  • Alacağımıza inanıyorum.🙏 Umarım alıp dönerler 🙏

0|1
    0|0
  • Valla döner diye umuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Temkinli başlayıp kontrolü ele aldıktan sonra maçı alırız ama kolay olmayacak. Geçen sezon bu sahada porto formasıyla şampiyonlar liginde kieve iki gol atan Aboubakardan gol bekliyorum.
    Beşiktaş Salı günü mağlup olmadığı , gruptan çıktığı takdirde Türk Futbol Tarihi'nde Şampiyonlar Ligi'nde Namağlup olup gruptan çıkan
    ilk Takım olacak...
    #GURURLAN! #BEŞİKTAŞLI

Ayrıca kievi destkeleyecek içimizdeki ukraynalılar sunu bilsin. Beşiktaş Salı günü Dynamo Kiev maçında istediğimiz sonucu alıp gruptan çıkarsa Türkiye Ülkeler sıralamasında Belçika'nın önüne geçerek 9. sıraya yerleşecek ve Bir sonraki sezondan itibaren lig ikincisi tek eleme oynayacak. Ayrıca konya için önemsiz de görünse belçika ekibi gent ile mücadelesi çok önemli

0|0
    0|0
  • Ara sokaklarda tek başlarına ya da az sayıda gezmesinler. Oralarda geçmişte bulunmuştum bilirim biraz. Bu arada Fenerbahçeden başka hiç bir türk takımının avrupada kazanmasını istemiyorum. Gs bir kupa kaldırdı 50 senedir onun zırıltısını dinlemekten bıktım.

0|0
    0|0
  • 0-1 olsun bizim olsun. Şu günlerde başka hiçbir şey istemiyorum hayattan

0|0
    0|0
  • çok soğuk hacı. hava İstanbul gibi olsa rahat yener dicem ama o soğukta zor

0|0
    0|0
    • Aynen hacı. Dinamo Kiev'in oyuncuları bahardan kalma bir Antalya akşamında oynayacak ama Beşiktaş Kiev'de buz gibi havada oynuyor o yüzden işimiz zor asd

• çok zor

0|0
    0|0
  • Yine 1:1 biteceğini düşünüyorum.. ama bu sefer 0/0 olur gibi gibi gibi..

0|1
    0|0
  • Temiz bir galibiyetle dönelim yeter benfica ve napoli de birbirini yiye dursun Lizbonda

Ukrayna da ki saldırılara gelirsek şakşakçı ertem şenere inanalara şaşırıyorum yok kievli bir taraftarın boğazını kestiler 30 kişi bıçaklandı filan olayları büyütüp insanları endişe içinde bırakmaktan başka birşey yaptıkları yok gece karnı acıkan 3 4 arkadaşımız mcdonaldsa giderken saldırıya uğradı ufak gruplar zarar gördü o kadar endişe dilecek bir durum yok

0|0
    0|0
  • Yapıştırır geliriz inşallah... Yürü güneşe BEŞİKTAŞ'ım...

0|0
    0|0
  • Bjk elenicek

0|0
    0|0
  • Olabilir ancak ben beraberlik diyorum.

0|0
    0|0
  • hava şartları na bağlı biraz, kiev ters takım yarın yokmuş gibi oynamalıyız

0|0
    0|0
  • bir koysak da rahatlasak be

0|0
    0|0
  • 3-1 veya 2-0 yenicez ;)

0|0
    0|0
  • Bu kez döneceğiz, inanıyorum.

0|0
    0|0
  • 2-1 alırız diye tahmin ediyorum forever Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Alacağız hemde 2 0 bitecek maç

0|0
    0|0
  • Aralık ayında o deplasman biraz sıkıntı desek sırıtmaz ama Kiev'in bir iddiasi olmadığını düşünürsek Beşiktaş galibiyeti muhtemel

0|0
    0|0
  • İnşallah

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe maçından sonra pekte güvenemiyorum Beşiktaşa

0|0
    0|0
  • Zor ama beraberlik olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam