Sizce birgün dönermi nolur yardım edin :(

beni canından çok sevdiğini söyleyen adam baskasıyla olursan öldürürüm onu diyen herif bugün tartıştıgımızda dedimki tamam yarın hayatıma birini alıorum evlenicemde dedim herzzaman ayrıldıgımızda peşimden gelirdi mücadele ederdi bugün gitti canımı yak dedi söyle söyle ağladıgını söyledi falan sonra ara dedim kaç kez öyle aradı evleniceksin öylemi dedi evet dedim yüzüme kapattı birdahada aramdı önceden duramazdı :( birde sevdiğimi çok sevdiğimi biliyor sanırım .. Sizce dönermi bana mesaj atarmı ?...

Güncellemeler:

Döndü :D

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• dÖNER

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba arkadaşım.

Bir erkeğe sırf eziyet çektirmek için ağlatmışsın üstüne üstlük evleneceğim demişsin. Bu kadar olay olmuş birde aramasını bekliyorum diyorsun. Bu neyin egosudur bu neyin pişmanlığıdır?

Altını çizerek söylüyorum. "Kansızsın!"

0|0
    0|0
  • net cevap vermişsin evet demişsin yani bir erkek için fazlasıyla net artık dönmez ağrına gitmiştir sevdiğine inanmıyordur senin araman gerek

0|0
    0|0
  • sende öyle bir laf sölemişsinki adamı çileden çıkardı ben bile çıktım çileden sen gel evlencem de başkasıyla o eyvallah desin hayal dünyasındamı yaşıosun sözün gerçekliği olmasa bile çoçk oyuncağı değil aşk sevda ne günlere kaldık yha

0|0
    0|0
  • döner sen arama mesaj atma o döner ama şu mesaj kesin at sana sinirimden öyle dedim de özür dilerim de kapa konuyu kapa telefonu yarın pazar aramaz denizde geçirir arkadaşlarıyla geçirir unutmaya çalışır pazartesi ya da pazar gecesi arar

0|0
    0|0
  • çok mu çektirdin

0|0
    0|0
  • bu saatte böyle uzun sorulara cevap atmazlar dostum :)

0|0
    0|0
  • dönmesin la mutsuz olun bende ayrıldım zaten sevgilimden :(

0|0
    0|0
  • Döner. daha 1 gün olmuş ne var bunda bekle arar büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • ama ilk kez bunu kabullendi.. ve gitti baskasıyla olcam dediğimde çıldırırdı bu sefer sadece gitti tamam ben ayrıldım ama bırakamzsı o beni... duramazdı :( nasıl döner ya eminmisin :( yoksa hayatında birimi var.

• Ağır ve saçma bir laf söylemişsin. o lafın üstüne bırakta kabul etsin sinirden. daha 1 gün oldu önceden anında gelmiş olabilir 1 hafta bile sürebilir ama gelir. illah bekliyemem ve ben yazamamda diyorsan. yarın bir bak bakalım aricakmı aramazsa facen varsa kızların en meşhur hareketi duygusal durum paylaş özledim gibi. yüzde yüz geri dönüş yapar

• ekledim.

Kızlar Ne Diyor 7

• ulen tribin bu kadarı hee.

0|0
    0|0
  • İyi yapmış Naz mı çekecek git evlen istediğinle nah döner

1|0
    3|0
  • çocuk gıbı trıpleşmeseydın başına bunlar gelmezdı. ne olsa haketmışsın .

0|0
    0|0
  • valla dönermi dönmezmi bilmem ama senin sürekli böyle birşey söylemen yersiz ve hata canım . dönmezse ve seviosan sen ara birdadah bu tarz cümle kurmıcanı söyle ve bir daha tartışma yaşarsanız bundan sora kesinlikle tehdit etme akışına bırak...

0|0
    0|0
    • kimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• sevgilim

• e sendeeeee bırak Allah aşkına dediğim gibi hata sende eğer çok istiosan ara ve birdaha bu tarz cümle kullanmıcanı söle eğer ona rağmen dönmüosa adam çileden çıkmış demektir saygı duy ve önüne bak bence...

• Haketmişsin, hep peşinizden koşulsun istiyosunuz, bir kere kaçan kovalanır test tepince adam gidince "yardım edin napıcam" adama evlenicem demişsin, aradığında telafi edeceğine yine "vet evlenicem" demişsin, ne istiyosun ki napsın bu saatten sonra? Egonuza özgüveninize hayranım... Kaşınmışsın...

1|0
    1|0
  • seviyorsa döner...

0|0
    0|0

• Dönmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...