Isvec dıyetı nasıl? Tavsıye edermısınız? Isvec mı dukan mı?

Arkadaslar buaraalar etrafıma bakıyrum herkes zayıflıyor bence bu evrenın bana bır cagrısı:):( ısvec dıyetını cok duydum bırde dukanı hangısını yapayım? Yuruyus ve denıze de gırıceım her gun .yapan var mı? Kac kg verdınız?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bugun basladim ben :))) normalde sabah kalktigima göre aksam 1 kilo fazlam var ama bugun yoktu devam edicem bakalim 6. gununden önce birakmayin diyorlar zati 13 gunluk birsey yeniysen diette isvec diyetini dene simdilik isvec dietinden memnun kalanlar daha cok gibi sanirim ins ise yarar bende kilo veririm

0|0
    0|0
    • Ins:) verdıgın kg yu 13 gun sonra buraya yazarmısın;) merak ettım bende baslamayı dusunuyorm gerekırse 13 gun sonunda dukana baslarım bu yaz zapzayıf olmam lazım

• tabi yazarim sporda yapiyorum ben hergun 1 ila 1 bucuk saat arasi sular icinde kalincaya kadar kilo vermeyi garantiye almam gerek de dayanamiyo insan aclik resmen ama tartida giden kilolari görunce deger diycem insalla :D

Erkekler Ne Diyor 2

• isveçe git orda kime sorsan gösterir :D

0|0
    0|0
  • yap bişiler işte .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • Ikisi de ne kadar zararli olsa da. Isvec diyeti diyorum. 13 gun suruyor ve verdirdigi kilolar sasirtici tabi ki spor sart ama ölüm gibi bildigin acsin.

0|0
    0|0
    • Denedın mı? Denedıysen kac kg verdın?:)

• 13 gunde 9 kilo vermistim. Geri aliyorsun cunku birakiyorsun. Ne kadar dikkat etsende illaki 2 3kilosunu sporla beraber yapmistim. Dene derim ama bas donmeleri halsizlik konusucak gucun olmuyor ve merdivenlerden yuvarlanmistim. 7. Gununde birakmak zorunda kaldim eveet evet sasirma dogru anladin 7 gunde 9 kilo verdim. Yag yemek istemiyor yagli seylerden miden bulaniyor su icmek zor geliyor 2.5litre su icmen zaten gunluk hayatta gerekli ama ac karina olmuyor. Form caylari falan iç. Dene bakalim.

• 13 gun surduremedim yazicaktim ya pardon :)

Yükleniyor...