Erkeklerin askerde aldatılması/Hamile kadının aldatılması sizce?

Erkeklerin askerde, kadınların hamileyken aldatılmasına bakıs acınız?

Hangisi daha kotu sizce?

0|0
17|30

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi de çok kötü...onaylamıyorum..

tv de dizilerde sık sık karşımıza çıkan bir kadın var..hani şu beli poposundan daha geniş olan...

askerdeki kocayı boynuzladı ve başka adamla işi pişirmişti.sonrada ayrılıp bir düzine sevgili yaptıktan sonra kendisinden 8-10 yaş küçük birisiyle evlenmişti..hatta bu olaydan sonra dizi den ayrılmak zorunda kalmıştı...

o olaydan sonra aradan geçen bunca zamanda bile kadına olan sinirim geçmedi...

reklamlarda bile görsem kanalı zip liyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• İkisi de değil, hamile kadının aldatması daha bir kötü. Hem hamile hem sadakatsiz bir insan daha ne kadar itici olabilir :D

1|0
    0|0
  • Müstehak. Adam gibi adama prim vermez, yalancı, it, kopuğu sevgili edersen..."Oh olsun" denir. Allah'ın sopasıdır bir nevi. Afiyet olsun.

0|0
    0|1
  • aldatmanın ikisi de yanlış aslında aldatmanın iyisi ya da kötüsü diye bir şey olmaz sonuçta ikiside yasak ilişki

0|0
    0|0
  • al birini vur ötekine hepsinin canı cehenneme

1|0
    0|0
  • aldatmanın iyisi kötüsü olmaz. aldatana lanet olsun. hamile ya da değil, asker ya da değil aldatmanın bahanesi olamaz.

1|1
    1|0
  • askerlik daha kötü erkek aldatsada elinin kiri denilir kapatılır ama asker birini senle hergün hayal kurarak uyur seni düşünür hep onu aldatıosa bence yandı o kız askerden geldinde ilk işi o kızı öldürmek olur tabi bizim türkler salak oldu icin askerdeyken kendilerini öldürüolar .s

0|0
    2|3
    • aldatılma sonucu gebe kalan kadın ve gelen j0nj0n

• çok komikkk :D gıdıklada gülüm kadın aldatılmaya mahkümdur :D

• Erkek, sinirden bütün taburu elden geçirebilme tehlikesi

Hamile kadının,çocuğa kendi ana babasının ismini koyması

0|0
    0|0
  • İsteyen istediği boku yesin, ama başkasını elinde tutmak ve çıkarlar için yalana ve kandırmaya gerek yok.

0|0
    0|1
  • her ikisi de kötü tabii ki fakat erkek askerdeyken aldatıldığında yokluktan kaynaklanan birşey olabilir fakat birisiyle birlikteyken ve üstelik hamileyken aldatmak hiç hoş olmaz.kadına değil ben karnındaki çocuğa acırım.

0|0
    0|0
  • Seven insan yapmaz bunu. Bir arkadaşın eşi müsade etmiş ama hamileyken birilerini bulabiliyorsan yap demiş :))

0|0
    0|0
  • aldatmanın derecesi mi olur saçma soru bnce..

her iki cins içinde kötü bir durum

Eden bulur derler sen başkasının erkeğine karısıyla yatarsan br gün o yatak odasında kenin yerine başka birini bulursung*tolursun

0|1
    0|1
  • aldatmanin her turlusu kotu askerlik hamilelik birsey degistirmez

1|0
    0|0
  • erkeğin iyisi karısı hamileyken , kadının iyisi erkeği askerdeyken belli olur...

1|0
    0|1
  • Arada ucu açık bir fark göremiyorum ikisi de AYNI

0|0
    0|0
  • Hepsine vur kırbacı.

1|0
    0|0
  • Ne kadar aldatan varsa taaa amk

2|0
    0|0
  • iğreniyorum böylelerinden

2|0
    0|1
  • iki durumda da aldatılan haketmiştir. Hamile kadın adamın altına yatacak kadar adamı tanıyosa şerefsiz olduğunuda az çok anlamalı, aynı şkilde bir erkek kızın ne mal olduğunu anlayamıyosa boşuna yaşamasın.

0|0
    0|0
  • aldatılmanın iyisi kötüsü olmaz hepsi kötü.

kim hamile karısını aldatır lannn Allah onun belasını versinn

0|0
    0|1
  • Eğer asker evli ise o daha kötü bence. çünkü erkeğin aldatılması ona daha çok acı verir. malesef toplumdaki algı böyle.

0|0
    0|1
  • ikiside denk benzetme bunu daha önce düşünmemiştim. sen mucitsin dostum :D

0|1
    0|0
  • onları yapan insan olamaz ztn

0|0
    0|1
  • onu allah bilir biz bilemek

0|0
    0|0
  • herkez aldatır ama aldattım demez açık ve net defalarca aldattım yine olsa yine aldatırım şuan askerdeyim ankarada beni aldatan varsada devam etsin hiç durmasın çünkü ben burdada aldatmaya devam ediyorum :)

0|0
    3|1
    • senin gibi şerefsiz haysiyetsizler yüzünden kimse birbirine güvenemiyor

• daha çok ergensin biliyomusun. ayrıca aldatılmadım senin gibi bir şerefsiz tanımadım daha Allaha şükür

• tanışalım o zaman o zevki ben yaşatayım bebeğim :D

• 2 side birbirinden beter

0|0
    0|0
  • insanlık dışı, esefle kınıyorum. hunharca bir hareket, lanetliyorum.. ben hiç hamile aldatmadım :D

1|0
    1|0
  • ben ona erkek demiyorum kb. insanda. . allh ıslah etsin

0|0
    0|1
  • İkisi de kötü :/

0|0
    0|0
  • Askerdeki adamı aldatacağına git vur daha iyi. Hamile kadınıda öyle ama aldatan dangalaklar vardır illaki, yazık. Karaktersizlik..

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• hamileyken aldatılmak hiçbirşeye benzemez bence. onun bir parçasını içinde taşırken, adam başkasının kollarında. Allahım korusun; iğrenç birşey.

1|2
    0|0
  • ikisi de çok ağır ve acı

0|0
    0|0
  • Hamileyken aldatlmak

0|1
    0|0
  • En az 3 kisi gerek oyunumuz icin. En cok birinin canı yanar. Her aldatilma kötüdür, once bir soku vardır atlatilmasi gereken, sonra bir yokluk alisilmasi icin. 2 si serefsizdir 1 i masum. Her aldatilma kötüdür.

1|0
    0|0
  • Hamile kadını ve ya bir askeri aldatmak için vicdanının kalbinin olmaması gerekir. Bunu bir insan yapamaz sanırım .

0|1
    0|0
  • aldatmanın iyisi kötüsü yoktur sadece tenlerlede ilgili değildir ...

0|0
    0|0
  • İkiside '' Adilik..

0|0
    0|0
  • Ikiside kotu. Karakterli bir insan yapmaz bunu. Ay valla anlamiyorum sizi aldatilma yaristiriyosunuz.

Ahlaksizlik ikiside. Geldigimiz hale bak ya

0|0
    0|0
  • İkisi de çok boktan.

0|0
    0|0
  • Tam bir puştluktur

0|0
    0|0
  • İkiside son derece cirkin. Gnel olarak aldatmak cok koty bisey ve bunu bir kadin yapiyorsa igrencligi dahada cok artiyor

0|0
    0|0
  • kadının hamileyken aldatılması, aldatacaksa o zaman hamile bırakmasaymış kadını :q

0|0
    0|0
  • aynen erkeğin iyisi kadın hamileyken sadık kalandır kadınında iyisi erkeği askerdeyken

0|0
    0|0
  • İkiside berbat, ortak nokta ikisinin de eli kolu bağlı ve en savunmasız anlarında olmaları.

0|0
    0|0
  • ikisi de kötü ama hamileyken daha çok bir koyar

0|0
    0|0
  • ihanet..acı..saygısızlık..insanlık dışı hareketler

0|0
    0|0
  • Herkes aldatılmalı!

1|2
    4|7
Yükleniyor...