Dünya'nın en pahalı arabalarına ücretsiz binmek ister misiniz?

Merhabalar

Dünya'nın en pahalı arabalarına ücretsiz binmek ister misiniz? diye bir soru sorsam bu siteden kaç kişi çıkar. Hatta çekilişle 5 dk pistte sürseniz nasıl olur? Birde çekilişli ünlü ralliciler ile fotoğraf çekinseniz, imzasını alsanız on numara olmaz mı? Üstüne birde ünlü rallicilerin gösterileri olacak.

Tüm bunların ücretsiz olması için başka bir aktiviteden bilet almak gerekiyor. Bilet fiyatları 20-50 TL arası değişecek. Aldığınız bilet ile Türkiye'ye ilk defa gelmiş lunapark makinelerine %50 indirimli binecekseniz. Lunapark bilet fiyatı makinelere göre değişecek. Eğlenceniz saniyeler sürmeyecek. 20 TL ye bilet alan birisi 6-10 arası farklı makinelere 1-2 kere binebilecek. Ve bu sayede ünlü rallicilerin gösterisini çekilişsiz ve ücretsiz izleyecek. Çekiliş sonucu dünyanın en pahalı arabalarından biriyle 5 dk pistte gezecek ve ünlü rallicilerle fotoğraf çekinecek. İmzasını alabilecek.

Tüm bunlar olsa bir sene önceden kaç kişi bilet alır?

Sponsor olarak ünlü şirketler olacak. (

Yemek Şirketleri: Burger King, KFC, Mc Donald's, Starc Bucks vb.

Ücret işlemleri için:, İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank. Turkcell, Vodafone vb.

Bu şirketlerden bir veya bir kaçı sponsor olacak.

Bu sadece bir fikirdir. Olabilir de olmayabilir de. :)

• Bilet Alırım
    17% (1)33% (2)25% (3)Oy Ver
  • Bilet Almam
    83% (5)67% (4)75% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar bu sistemi Kombine'ye benzetebilirsiniz.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Olur binerim.Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Hayalde güzel de gerçek hayatta almam

0|0
    0|0
  • Bir anlık heves. İstemem benim değil sonuçta. Sonra içim de kalır hep binmek isterim oram buram şişer.

0|0
    0|0
    • ben seni porchemle gezdiririm rosam. bebekte üç beş tur atarız olmadı bi de etiler yaparız.

• bağ bozumu döneminde bordeauxa gideriz diye düşünmüştüm canım balayı için.. maldivlere çok kıro doldu ya çok bozdu öyle böyle değil :(

• Bırak bu işleri çıkar cebinde ki akrebi. :D

• Bilet Alırım

0|0
    0|0
  • aralarından biri benim olmadıktan sonra gerek yok :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi arabamla çok mutluyum. Ayrıca benim olmayan arabanın jantlarını s...im.

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...