Sevgilim olsun istemiyorum,acaba rahatsız mıyım ?

Güzel bir ilişkim vardı 4 yıl kadar sürdü ve ayrıldık.Ayrılalı 3 yıl geçti ve ben hiç bir kızın bırak elini tutmayı mesaj dahi atmadım.Yani sevgili anlamında kimseyi düşünmedim.Çok zor zamanlar atlattım ve o gün bugün sevgilim olsun istemedim.Son zamanlarda sanki bir eksiklik hissediyorum kendimde.Mutlu çiftler gördükçe imreniyorum.Bende onlar gibi mutlu olmak mutlu etmek istiyorum.Ama yapamıyorum içim sevgilim olsun istemiyor.Mutlu olmak istiyorum ama sevgilim olsun istemiyorum.Yani sevgili flört olayına çok soğuk bakıyorum.Bana yardım edip akıl verecek olan var mı nasıl üstesinden gelirim bu durumun.Ya sevgilim de olmasın mutlu olma isteği de olmasın ya da mutlu olma isteği olursa sevgilimde olsun.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiye ihtiyacın var ama korkuyorsun senin sorunun bu kardş

0|1
    0|0
    • sanki dediğin doğru gibi ama ben çözüme gitmek istiyorum.

• işte asıl sorun o korkuların üzerine gidebilmekte.Zaten ucunu bir yakalasam sorun morun kalmayacak.

• Bence zamana bırak biri çıkar karşına ben öyle yapıyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• olur öyle şeyler. ara vermek güzeldir.

0|0
    0|0
    • 3 yıl geçti aradan hiç bir bayan olmadı hayatımda.Daha doğrusu olmasına müsade etmedim 3 yıllık ara az mı geldi sizce.

• yaşın kaç da 7 yıllık olaydan bahsediyorsun anlamadım neyse.

• uzun dönem askerlik yaptım askerden geleli aşağı yukarı 2.5 yıl oldu

• soru detaylarını hiç okumadm ama anormal durumda değilsin böyle devam et kafan rahat olsun. keşke hepimiz böyle olabilsek :)

0|0
    0|0
  • Doğru birilerini bulana kadar zaten laf olsun diye sevgili istemek lüzumsuz.

0|0
    0|0
  • yoo degilsin istiyene kadar kafani dinle

0|0
    0|0
  • sevgilinden kötü şekilde mi ayrıldın yalnızlık Allaha mahsus

0|0
    0|0
  • zamanla gecer

0|0
    0|0
  • Bende istemiyorum. Bende rahatsız mıyım ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim ruhun sevgiye açıkmış lakin o açlığı birine asık olarak doyurabilirsin oda ha deyince olmaz akışına sal

0|2
    0|0
  • asıl böyle bakınca işte ayağına kadar gelmeye başlıyorlar aşk,hatunlar anca bu şekilde kapıyı çalar ...

neden olsun istemyiorsun _?

0|0
    0|0
    • Kafamın içinde bir ses var olmasın,Çok ağır bir ayrılık yaşadım.Sağlık sorunları yaşadım onun korkusundan dolayı die düşünüyorum ama bilemiyorum.

• Sadece güzel kızmış deyip geçiyorum.Başı psikolojik sorunlar çekiyor.Mide kanaması saç dökülmesi 15 civarıda kilo verdim.

• mide kanaması nerden çıktı yaaaa kilo verme neysede

• O da bir tarz. Saygı duyarız.

0|0
    0|0
  • aynen mk son 2 yıldır paso günü birlik :A

0|0
    0|0
  • Abi bence takma olmasın benim yok kafam rahat hem sevgilin olunca kendinden taviz verip gururun gidiyor benim 4 yıldır yok çokta memnunum

0|0
    0|0
    • rahatlığı ayrı tabi.Fakat arkadaş çevremi gördükçe mutlu çiftler gördükçe.Hele Hele güzel bir hatunla angut bir çocuğun ilişki yaşadığını gördükçe.Çok sevip kahrolan bir bayan gördüğümde benim de bir ilişki yaşayarak mutlu olmam gerektiğini düşünüyorum tabi bu anlık oluo.Bide bakmışsın yarım saat sonra içimde ses sakın diyor.Öyle bir hataya düşme diyor.

• Bence de DÜŞME biraz kendin ol abi aldırın şu hislerinizi bende de ara sıra oluyor böyle olunca kızlar senin etrafında oluyor bkz ego tatmini

• rahatsızsın.

0|0
    0|0
  • hormonlardan olabilir,

0|0
    0|0
Yükleniyor...