Eskişehirspor kapatılıyor ne düşünüyorsunuz?

Anadolunun en büyük takımlarından birisi borclar nedeniyle kapatılmak üzere.
1. ligde olmasına rağmen yeni stadında full ceken gecmişi başarılarla dolu tribün kültürünü sevdiren bir klubun bu hallere düşmesi gercekten üzücü
eskişehirli olmama rağmen taraftarı yüzünden fazla desteklemediğim bir takımdı açıkcası
onca ürün satılırken 4 büyüklerde yüksek bilet fiyatıyla full cekerken dolu tribünlere oynarken borcta kalması ilginç
siz ne düşünüyorsunuz?
#scorpion026

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bnde eskisehirli olmamanragmen taraftari yuzunden desteklemiyorum oda gecmiste kucuk kardesime kucukten kastim 4 yas uzerinde gs formasi var die tutup cekistirmeye kalktilar yaanimizda ondan beri bir antipatim olustu, tabiki sehrimin takimi boyle duruma dusmesi uzucu ama gelen giden yerse olcagi bu maalesef

0|1
    0|0
    • daha 2 gün önce konustuk bu konuyu hatta yanımızda fanatik esesli adama demediğimiz kalmadı
      kadının yanında küçük cocuk üstünde 3 büyük takımın formasında biri hemen saldırmaya calısıyolar bu kadarda olmaz ayıp be bide adam iyi olmuş bilmem ne yarın kendi cocugu gs forması giyip cıksın o zaman anlar

• Hepsi ayni deildir illaki ama cogu bu sekilde... her kulup borc icindedir ama kombine bilet satip bu kdr taraftari pesinden surukleyen takimda kapstilcsk kdr borcu nasil yapti bn yemedim sen yemedin kim yedi bu psralari

• gs fener maclarında biletleri ucurup full oynayıp gelir elde eden takım nasıl batıyor
      basındakiler mi yiyo

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 30

• Bu takimi bu hale getiren yönetimler , siyasiler kına yakabilir. Anadoluda takımına destek çıkan taraftarları bir bir soğutuyorlar yerlerine taraftarsız takımlar türetiliyor.
    Olan olmuş artık. Gun destek olma günü, şehrin ileri gelenlerinin, belediyelerin, sene sonunda devlete bütçesinin bir kısmını hibe edecek olan üniversitenin, fabrikaların ellerini ceplerine atma vakitleri geldi. Yeni stadın isim hakki eti ye verilebilir

0|1
    0|0
  • anadolu takimlarinin bircogunda bu sorun var temel olarak transfer politikalari yanlis genc yetenekli oyunculara yuksek fiyat isteyip kendi kasalarini rahatlayacaklari yere oyunculari satmayip mutsuz etmeleri cabasi
    ingiliz liglerinde kucuk takimlarin bile butcesi daha fazla cunku dogru hamleler yapiyorlar oyuncu alip satilmasi gerektigi an satiyorlar daha ucuz yetenekli pazarlarsan oyuncular alip bunlari iyi fiyatlara satmak bence ekonomik acidan sizi rahatlatacaktir

0|1
    0|0
  • öncelikle iyi oluyo diyorum beş para etmez adamları allayıp pullayıp büyük külüpleri birbirne düşürerek ticaret yapıyolardı beter olsunlar (buna cevap olarak almasınlar diyebilirsinde neyse) bunun harcinde sadece eskişehir spor için değil türkiyedeki bütün takımlar için geçerli olmak kaydıyla klübe zarar ettiren hesapsızca transferler yapan eldeki olmayan parayla klüpleri borç batağına sürükleyen bütün yöneticiler bu borcu ödemekle yükümlü hale getrilmeli başka türlü futbol klüpleri borçtan kurtulamaz

0|1
    0|0
  • Kapatılmaz, yönetimi kayyuma devrolur. Ama kayyuma devredilen hiçbir spor kulübü bataktan kurtulamamıştır. Yöneticilerin babalarının malı gibi kulüpleri kullanıp sonra da lütfen yardım edin yoksa kulüp elden gidiyor demeleri kadar da yüzsüzce bir şey yoktur. Bu da sanırım sadece bizim spor kültürümüze özgü bir riyakarlık.

0|1
    0|0
  • Az bile GS o kadar yardım etti onlar bir oyuncuyu birazcık teklif yüksek oldu diye sözünü tutmadılar az bile

0|1
    0|0
  • Fener yalakası bir yönetim ve halk. Eskişehirliyim ve iyi olmuş diyorum.

0|2
    0|0
  • kapatilamaz bence

0|1
    0|0
  • Kapanmaz ya

0|1
    0|0
  • es es kapatılamaz

0|1
    0|0
  • Yöneticiler Parayı Kaftilerse Olur Böyle Şeyler

0|1
    0|0
    • Kaftilediler yillarca bilet ve urunler paralar kazandilar simdi taraftardan para dileniyolar taraftarda suc

• Türk takımlarının gidişatı tamamen borçlanma şeklinde şu an borcu olmayan bir iki kulüp var borçları azaltmayı başarabilen de birkaç kulüp var gerisinin yavaş yavaş borçları çoğalıyor çok takım bu şekilde batacak yani spor sistemi hatalı bizde

0|1
    0|0
  • Dolar almış başına gidiyor yakında mahalledeki bakkal bile kapatır sen ne diyorsun

0|1
    0|0
  • türk futbolunun genel sıkıntısı liyakat (işi o işin ehline vermek) şu an devlet kurumlarında da olan bu inşallah sonu eskişehirspor gibi olmaz...

0|1
    0|0
  • Yiyicisi çok demek 😁

0|1
    0|0
  • çalanı çok fazla..

0|1
    0|0
  • Yok artık kampanya falan başlatsınlar

0|1
    0|0
  • Türk futboluna ilgim 0 her şeyi hakemler belirliyor

0|2
    0|0
  • Hemso.. Kayum atanir en kisa zamanda ve düzen verirler emin ol..

0|1
    0|0
  • giden gelen cepleri doldurmus demek ki :)

0|1
    0|0
  • Kim bilir kimler yedi paralari bizim kulluplerde indiregandi cok

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...