Kapat

Kızlar futbola neden bu kadar ilgilisiniz ?

allah aşkına nedir bu ya yalvarıyorum bu kadar takılmayın futbola geçen gün birisi geldi benimle tartışıyor futbol hakkında resmen saçmalıyorsunuz ama bide idda ediyor sonra g*t ettim dogruları gösterince engelledi gerizekalı .d

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• ofsayt ne?

0|0
    0|0
    • Karşı takımın kale çizgisine top ve rakipten daha yakın olursa ofsayt oluo öğrenin

• unutma soran olursa tak die cevap verrsin .d

• sen diyelim a takımı oyuncusu ol ve b takımı kalecisine en yakın sensin ve biri sanan pas atıyo ama senin b takımı oyuncularını geçmememn gerek geçersen ofsayt olur

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• üf onlar istisnalar sadece geneli ilgilenmez ilgilenenler de sirf burnunu sokmak icin yani bakma sen onlara illa erkeklere sey yapmak icin orayada burunlarini sokcaklar yaaa salla =))))

0|0
    0|0
    • dimi ama yani bıktık artık :))))

• =))) haklisin

• önplanda başka spor mu var basında mk bu erkek işine karışmayın kafası da ayrı ironi zaten.sevişin gitsin.

0|0
    0|0
  • Gel bide benle konuş bilgili miyim bilgisiz mi anlarsın bence herkes aynı degil :)

0|0
    0|0
  • bütün kızlar ben değil işte .p :D Bir kupon yaparım dadından yenmez parasıı :D en son 40tl almıştık bir arkadaşlaa tabii baya oldu ne zamandır oynamadıım :D o yuzden herkesi kapsatma litfeen :D

0|0
    0|0
  • Tek sebebim besiktas

0|0
    0|0
  • futboluda elinizden alıcazz.. ha ha ha haaaa :D

1|0
    0|0
  • Bilmiyoruz bol keseden atıyoruz işte...

0|0
    0|0
  • futbolu seviyorum ve ilgileniyorum

0|0
    0|0
    • güzel bişe tabiki ama diğerlerine ricam sana değil sen bilgili birine benziosun futbol hakkında .d

• Severim,ilgilenirim. Kimseye de bunu sorgulama hakkı vermedim...

0|0
    0|0
  • kendi adıma ben bilmiyorum futbolu ama burda emin ol çok iyi futbol bilen kızlar var.. :D

0|0
    0|0
  • uufff puuuff

0|0
    0|0
  • amaan gerizekağlı işte boşver.

0|0
    0|0
  • sevdiğim için futbolu

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• anlayana can kurbanda anlamayıpta anlamış taklidi yapanlar itici

1|0
    0|0
  • Ben bilmem beyim bilir diyen kız candır can.

0|0
    0|0
  • o değilde bir kıza ofsaytı anlattım futboldan 1 hafta soğudum o ara el clasico maçı vardı izlemdim 1 hadfta sonra banttan izledim

0|0
    0|0
  • kızlar futbolla ilgilenmez sevmezsiniz futbol sever sevmeyin dersiniz amamcınız ne

1|0
    0|0
  • aşırıya kaçanlar iğrenç oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...