Sizce bunu yapmasının sebebi ne olabilir arkadaşlar?

Motosikletin üzerinde olan iki tane serseri sokağıma doğru yürürken laf atmışlardı hem de motosikleti üzerime defalarca sürdüler, bende de panik atak olduğundan, üzerime üzerime gelince onlar elim ayağım kesildi ve bağırdım onlara, küfür de ettim hatta.

Her neyse, sokağın sonlarında idim, evimiz sokağın başında kalıyor, ve baştan sonra sokaktaki herkes birbirini tanır. Sokağın sonunda çocukluk aşkımın oturduğu hemen yan apartmanının önünde oturan teyzeler, beni yanlarına aldılar, oturduk biraz lafladık.

Son zamanlarda sıklıkla gördüğüm çocukluk aşkım işten geliyor olmalıydı ki, eve doğru yürüyordu. (Birbirimize aşıktık ve biliyorduk da)

Daha sonra beni gördü, kapının önüne gelmeden benim oturduğum apartmanın karşısında duraksayıp, telefonu ile konuşmaya başladı. Gitmesini bekledim, teyze yanımda bir şeyler anlatıyordu, cevap vermeye çalışıyordum fakat aklım ondaydı.Gitmedi, en nihayetinde evinin içine girip de konuşabilirdi, ama ben gitmeyene dek orada durdu. Teyzeler onu da tanır, benden daha iyi tanır, çünkü yakındırlar. Sonra ben kalkıyorum teyze deyip kalktım, eve bırakayım mı diye sordu teyze, hayır teyzecim teşekkür ederim, iki adımlık yol zaten deyip uzaklaştım. Sizce bunu yapmasının sebebi ne olabilir arkadaşlar?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk seni seviyoooooooo :)

1|0
    0|0
    • Bir kaç gündür sürekli karşılaşıyoruz :) Bugün de bu olay olunca ben de bir garip hissettim. :)

• Daha konuşmadık ki hiç, çocukluk aşkımdı sadece.

O an'da beni görünce o tepkiyi vermesini anlayamadım sadece ve sormak istediim buydu. :)

• o çocuğa karşı ilgin varsa fırsat yarat.hoşlanıyor musun kız ondan ?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...