Ilk aşkınızı hatırlıyor musunuz?

ilk aşkınızı hatırlıyor musunuz? genlde çocukluk aşkları olur :) bence en samimi en gerçk aşk bir insan 20 i geçtikten sonra mantığı ön plan da oluyor ama çocukken duygulardır, peki ilk aşkınız hala aklınız da mı? karşılaştınız ya da karşılaşsanız tepkiniz nsl olu? ve sizin için hala değerli mi? ;)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hatırlıyorum. adı pınardı. hala aklımda değil ama küçükken desenli peçetelerini bana hediye edişi aklımdan hiç çıkmaz. bir nişan töreninde gördüm taş gibi kız olmuş ama kötü gözle baktığımdan değil. 15-20 dakikaya çocukluğa dair koca anıları sığdırmayı başardık. tekrar zaman geçirmek çok zevkliydi ama geçti gitti bidaha kuzenin nikahında belki görürüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Lisenin Başları Aadı Sevda idi Şu an Nişanlanmış :):)

Bu Soruyu Görnce Faceden Baktım Aklıma Geldi.Nişanlannmış :) :)

1|0
    0|0
  • nasıl unutulabilinirki çünkü ilk son olmasada ilktir herzmn kıymetlidir evet arkadş olark görüşüyorum...

1|0
    0|0
  • ben de olmadı aşkımı arıyorum her yere yazıyorumm resmim yok diye mi millet yanaşmıyoru a-n-l-a-m-ı-y-o-r-u-mmmmmmmmmm

1|0
    0|0
  • bütün aşkları unuttum

2. sınıftaki merve die bir kız vardı onu hiç unutamıyorum

bazen uzaktan seyrederim

simdi bile hala güzel

1|0
    0|0
  • ilkokul öğretmenim hala bile aşığm

1|0
    0|0
  • ilk aşkımıııııı ..

hatırlamaz olaydım :d

1|0
    0|0
    • niye ki o kdr mı çok anınız var ;)

• anı çok . hele ki beni terk ettiği günü hiç unutmuyorum ne mala bağlamıştım bee :d ama unuttum geçti bitti gittii .d

• bütün aşklarım aklımda nasıl unuturum...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çocuktum 4-5 e gidiyordum sanırım saçma sapan sonlandı :D unutamam asla

1|0
    0|0
  • Ilk aşkimi tabiki hatirliyorum lisedeydim .

daha cocuk bile sayilirdim aslinda ..

Guzel gunlerdi ilk ask ilk heycan buyusu bozuldu sonra ilk heycanin tosladik

Ayrildik sebepsiz yere ..

hala daha unutamadim o da galiba .. cunku hala yaziyor. ama devam etmesi olanaksiz ..:(

1|0
    0|0
Yükleniyor...