Sanal aşka inanır mısınız ve hiç sanal aşk yasadınız mı?

Sanal aşka inanır mısınız ve hiç sanal aşk yasadınız mı?

0|0
33|49

En İyi Erkek Görüşü

• sanaldan gerçeğe döndü benmkisi...olmayaak diye bişe yok.sanaldakiler uzaydan gelmiyor içimizden insanlarrrrrrrrrrrr

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• sanalda aşık olduk, sanalika da evlendik, acibadem.com.tr de cocuğumuz dünyaya geldi, omegle aldattım ve adalet.gov.tr de boşandık.

3|0
    1|0
  • aşkın sanalı reali gerçeği ötesi berisi olmaz aşk heryerde aynıdır acıda olsa kalptedir katıda olsa yürektedir

1|0
    0|0
  • aa tam benlik bir soru olmuş bu :)... evet fazlasıyla sanal aşk yaşadım ancak sanal olan ancak sevdiğim bir tane kız yoktu genelde erkekler sanal sevgiliyi çevrelerinde birileri yoksa yapıyorlar maksat konuşacak biri olsun zaten birini bulduklarında hooopppp sihir kaybolur ve bir daha o şahsa ulaşamazsın ;) biliyorum çünkü hep böyle yaptım ...

0|0
    0|0
  • Vakit geçirmekten keyif aldığım çok insanlar oldu, hala varlar ama aşk birliktelik hiç olmadı olmazda..

0|0
    0|0
  • sadece ayça_22

0|0
    0|0
  • en büyük aşkımla sanaldan tanıştım

2|0
    0|0
  • Algimin disinda kaliyor.Yaz aski kis aski sanal ask felan ben bir aski bilirim iki insanin iletisim kurarak ve ya hickurmadan yasadigi icinde biten bir durumdur.Aşka inanirim Aşkı bilirim gerisi sacmalik.Aşkı sınıflandirmak gereksiz.

0|0
    0|0
  • Hayır, yaşamadım.

0|0
    0|0
  • evet inanırım gerçeğini hiç yaşamadım ama sanal arkadaşlarımı sevdiğim odu,yazarken bile çok hoşuma gidiyordu.ama cinsellik falan konuşmuyorduk normal konulardan bahsederken o heyecan vardı.hala var.ama keşke sanal aşk yerine gerçek bir çift söz bir dakika bakış olsa yeter.gerçek olsa keşke

0|0
    0|0
  • yaşamadım yaşayacağımı da pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yaşadım kısa süreli oluyor ve karşı taraf her ne kadar samimi gibi görünsede işin aslı öyle olmuyor..

1|0
    0|0
  • Yaşadım hatta evlendim :)) inan doğru söylüyorum.

2|0
    0|0
  • sanal ilişki desen daha dogru bence.insan yeni tanıstıgı karşı cinsle olusan her karın gıdıklanmasını aşk olarak tanımlamamalı bence

0|0
    0|0
  • Şimdiki gerçek aşkların(?) bile inanılırlığı tartışmaya açılırken sanal masal gelir bana

0|0
    0|0
  • aşk olduktan sonra sanal da oluyor

2|0
    0|0
  • sanaldakilerde insan değil mi sonuçta. insanın olduğu yerde de kalp çarpıntıları olur muhakkak

0|0
    0|0
  • birakin bu ask mesk islerini sigortali bir is bulun kendinize :P

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor elini tutumadıktan gözlerinin içine bakamamaktan onun dogrusunda yanlısında yanına olmadıktan sonra aşk olmaz :) (Sonradan ayrı düşenler için geçerli degildir)

0|0
    0|0
  • Millet gerçeğini yaşıyamıyor siz sanal peşinde koşuyosunuz hey yavrum hey :D

0|0
    0|0
  • sanal seks ı anladıkta bunun askıdamı varmıs vaybe bakalım daha sanal gorecez :D

0|1
    0|0
  • yaşadım . kısa süreli oluyor

1|0
    0|0
  • Olabilir Mantıklı :)

0|0
    0|0
  • Sanal aşk yaşanabilir. Ama adı üstünde sanaldır. Gerçek zannetmemek gerekir.

0|0
    0|0
  • herşey olabilir büyük konuşmamak gerek

0|0
    0|0
  • yaşadım 2 hafta sürdü aşk değildi ama o aşık oluyordu bende bitirdim :D

0|0
    0|0
  • aşkı her türlü yaşarım yeter ki olsun :D

0|0
    0|0
  • Cok eskiden yasamistim cok sacma bisey. Butun iletisiminiz askiniz tek bir kabloya bagli

0|0
    0|0
  • evet yasadım çokta guzel oluyo sonu nasıl olsa ayrılık oluyo :)

0|0
    0|0
  • inanılmaz tabiki kalvye aşkı kalvyeden öteye geçmedikten sonra öyle aşkın içine sıç...

0|0
    0|0
  • Yaptım oldu çokta güzel oldu yıllardık yaptık ama buluşmadık cesaret edemedik :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 33

• Evet yaşadım yaşıyorum 1 sene oldu ve iyi ki de yaşıyorum onu çok seviyorum.. arada aşk varsa mesafelerin önemi yokkkkkkkkkkkkk

3|0
    0|0
  • Sanaldan gerecege dönmek üzere ALLAH kismet ederse 1 ay sonra evleniyoruz..:)

1|0
    0|0
  • aşka inanıyor muyum ki sanalı kaldı...

0|1
    1|0
  • Sanal aşk hııım... Sanalda kalmıyor bence :) Ne yapıp edip o aşk gerçeğe taşınıyor,gerçek aşk oluyor! Buluşmalar felann filann :)

0|0
    0|0
  • Yasadim..evlendm

3|0
    0|0
  • olabilir görüşebilicekseniz neden olmasın yaşadım ve sanaldan evliliğe giden bir çok çift var

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum şükür ki yaşamadım da.

0|0
    0|0
  • Sanal aşkda olsa ne olursa olsun güvensiz bir arkadaşlık oluyo

0|0
    0|0
  • Bende en büyük aşkımla sanalda tanıştım ama 3 ay sürdü ne yazık kiii

0|0
    0|0
  • Yaşadım ama ciddiye almam

0|0
    0|0
  • bilmemki.. nüyük konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • Aman aman çok saçma. Yaşamadım yaşamakta istemem.

0|0
    0|0
  • daha sanal seksi çözememişken bir de bunun aşkı mı var :/

0|0
    0|0
  • İnanırım tanışıp beraber olanlar çok ama benim başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • hayır yaşamadım ve inanmıorm

0|0
    0|0
  • sanal aşk sanalda kalıyor

0|0
    0|0
  • Aşk sanal olabilir bilmiyorum ancak aşk yaşamak öyle uzaktan uzaktan olmaz.

0|0
    0|0
  • sanaldı gerçek oldu gerçek anlamda ilk sevgilimdi ama ayrıldık mesefaler her zaman sorun oldu

0|0
    0|0
  • Yasadım boş çıktı

0|0
    0|0
  • Yok,olmaz.

0|0
    0|0
  • inanmam .

0|0
    0|0
  • nasıl ve nerede tanıştığının bir önemi var mı? reele taşırsan fark olmaz