Sanal aşka inanır mısınız ve hiç sanal aşk yasadınız mı?

Sanal aşka inanır mısınız ve hiç sanal aşk yasadınız mı?

0|0
3350

En İyi Erkek Görüşü

• sanaldan gerçeğe döndü benmkisi...olmayaak diye bişe yok.sanaldakiler uzaydan gelmiyor içimizden insanlarrrrrrrrrrrr

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• sanalda aşık olduk, sanalika da evlendik, acibadem.com.tr de cocuğumuz dünyaya geldi, omegle aldattım ve adalet.gov.tr de boşandık.

3|0
    1|0
  • aşkın sanalı reali gerçeği ötesi berisi olmaz aşk heryerde aynıdır acıda olsa kalptedir katıda olsa yürektedir

1|0
    0|0
  • aa tam benlik bir soru olmuş bu :)... evet fazlasıyla sanal aşk yaşadım ancak sanal olan ancak sevdiğim bir tane kız yoktu genelde erkekler sanal sevgiliyi çevrelerinde birileri yoksa yapıyorlar maksat konuşacak biri olsun zaten birini bulduklarında hooopppp sihir kaybolur ve bir daha o şahsa ulaşamazsın ;) biliyorum çünkü hep böyle yaptım ...

0|0
    0|0
  • sadece ayça_22

0|0
    0|0
  • en büyük aşkımla sanaldan tanıştım

2|0
    0|0
  • Algimin disinda kaliyor.Yaz aski kis aski sanal ask felan ben bir aski bilirim iki insanin iletisim kurarak ve ya hickurmadan yasadigi icinde biten bir durumdur.Aşka inanirim Aşkı bilirim gerisi sacmalik.Aşkı sınıflandirmak gereksiz.

0|0
    0|0
  • Hayır, yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Vakit geçirmekten keyif aldığım çok insanlar oldu, hala varlar ama aşk birliktelik hiç olmadı olmazda..

0|0
    0|0
  • yaşamadım yaşayacağımı da pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • evet inanırım gerçeğini hiç yaşamadım ama sanal arkadaşlarımı sevdiğim odu,yazarken bile çok hoşuma gidiyordu.ama cinsellik falan konuşmuyorduk normal konulardan bahsederken o heyecan vardı.hala var.ama keşke sanal aşk yerine gerçek bir çift söz bir dakika bakış olsa yeter.gerçek olsa keşke

0|0
    0|0
  • Yaşadım hatta evlendim :)) inan doğru söylüyorum.

2|0
    0|0
  • yaşadım kısa süreli oluyor ve karşı taraf her ne kadar samimi gibi görünsede işin aslı öyle olmuyor..

1|0
    0|0
  • aşk olduktan sonra sanal da oluyor

2|0
    0|0
  • sanal ilişki desen daha dogru bence.insan yeni tanıstıgı karşı cinsle olusan her karın gıdıklanmasını aşk olarak tanımlamamalı bence

0|0
    0|0
  • Şimdiki gerçek aşkların(?) bile inanılırlığı tartışmaya açılırken sanal masal gelir bana

0|0
    0|0
  • sanaldakilerde insan değil mi sonuçta. insanın olduğu yerde de kalp çarpıntıları olur muhakkak

0|0
    0|0
  • birakin bu ask mesk islerini sigortali bir is bulun kendinize :P

0|0
    0|0
  • Millet gerçeğini yaşıyamıyor siz sanal peşinde koşuyosunuz hey yavrum hey :D

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor elini tutumadıktan gözlerinin içine bakamamaktan onun dogrusunda yanlısında yanına olmadıktan sonra aşk olmaz :) (Sonradan ayrı düşenler için geçerli degildir)

0|0
    0|0
  • sanal seks ı anladıkta bunun askıdamı varmıs vaybe bakalım daha sanal gorecez :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 33

• Evet yaşadım yaşıyorum 1 sene oldu ve iyi ki de yaşıyorum onu çok seviyorum.. arada aşk varsa mesafelerin önemi yokkkkkkkkkkkkk

3|0
    0|0
  • Sanaldan gerecege dönmek üzere ALLAH kismet ederse 1 ay sonra evleniyoruz..:)

1|0
    0|0
  • aşka inanıyor muyum ki sanalı kaldı...

0|1
    1|0
  • Sanal aşk hııım... Sanalda kalmıyor bence :) Ne yapıp edip o aşk gerçeğe taşınıyor,gerçek aşk oluyor! Buluşmalar felann filann :)

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum şükür ki yaşamadım da.

0|0
    0|0
  • Yasadim..evlendm

3|0
    0|0
  • Sanal aşkda olsa ne olursa olsun güvensiz bir arkadaşlık oluyo

0|0
    0|0
  • olabilir görüşebilicekseniz neden olmasın yaşadım ve sanaldan evliliğe giden bir çok çift var

1|0
    0|0
  • Bende en büyük aşkımla sanalda tanıştım ama 3 ay sürdü ne yazık kiii

0|0
    0|0
  • Yaşadım ama ciddiye almam

0|0
    0|0
  • bilmemki.. nüyük konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • daha sanal seksi çözememişken bir de bunun aşkı mı var :/

0|0
    0|0
  • Aman aman çok saçma. Yaşamadım yaşamakta istemem.

0|0
    0|0
  • İnanırım tanışıp beraber olanlar çok ama benim başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • hayır yaşamadım ve inanmıorm

0|0
    0|0
  • sanaldı gerçek oldu gerçek anlamda ilk sevgilimdi ama ayrıldık mesefaler her zaman sorun oldu

0|0
    0|0
  • sanal aşk sanalda kalıyor

0|0
    0|0
  • nasıl ve nerede tanıştığının bir önemi var mı? reele taşırsan fark olmaz

0|0
    0|0
  • evet yaşadım kavuşamadık kaşı çizik yarimlen

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey ne sanalı , ne aşkı