İçim bugün daha bi başka yanıyor sebebi nedir?

bugün ayrılığımızın 2. ayı yarın doğum günü bugün içimdeki acı daha çok sanki hiç aramadı beni hiç.burada defalarca yazdım kullanıldın sevmemiş seni diyolar.ben kullanıldığımı neden kabul edemiyorum belki nefret edeceğim yapamıyorum. bana hiç yalan söylemeyen ve pat diye biten bi ilişki ben kullanıldığıma inanamıyorum. neden inanamıyorum aramıyo işte sevmiyo belli. neden kendime söz geçiremiyorum.

Güncellemeler:
nice yıllar ...

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • bende senin gibi aynı durumu yaşıyorum ama elden bir şey gelmez olmayacağın bildiğin halde oturur beklersin dönmez doğum gününde mesaj atmasın neden atmadı demek oda istiyormuş bahaneleri bulur aşk can yakıcı ve beden eriticidir bir çocuk düşün büyütürsün adam edersin ettikten sonra yetişir uçar gider kendini kullanılmış hissedersin kabullenemezsin yaşadıkların sadece bir masalı anımsatır insana

0|0
    0|0
  • çünkü bu yalana inanmak sana umut veriyor , ama boş bir umut , seni sevseydi zaten sonucu bu olmazdı, bir insanı kendinden çok seversen ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin , e işte umarım sevmeyi öğrenirsin

0|0
    0|0
  • nefret edemezsin zaten dün sevdiğin insandan bugün nefret edemezsin.

inanman zor olacak bu dediğime ama bitirmek için ve ayrıca aramamak için geçerli başka bir sebebi olabilir.

neden bitirdi peki ne söyledi de bitti

0|0
    0|0
    • 3 ay çıktık ve ben aşık oldum, onun için her şeyi yaptım. İyi de zaman geçirdik.

Sonra saçma bi sebep yüzünden soğukluk girdi aramıza ayrılmak mı istiyorsun diye defalarca sordum yok dedi. en son gün yine sordum önce hayır dedi sonra bi şekilde konuşma ayrılığa geldi ve bitti.2gün sonra faceten fotoğraflarımı silip hayat bana güzel yazdı hiç bişey yapmadım.bişey söylemedim sustum sildim faceten 15 dakika sonra baktım ki sildiğimi anlamış engellemiş beni.

• bitsede sende belki bir ömür sürecek unutamayacaksın bazen aklın karışacak onun gittigi yerlere gideceksin görmek icin her yolu deneyeceksin ama ömür böyle bitecek sanırsın ama bitmiyooooo?

0|0
    0|0
    • 2aydır hiç görmedim öylesine özledim ki kokusunu herşeyini.az çıktık belki ama bıraktığı yara çok derin.ben 5yıılık ilşkimi 6yıl sonra onla unuttum ona tuttundum tekrar kalkıyorum sandım daha beter düştüm.içim yanıyo

• arkadaşım benim yirmi senedir yanıyor senin icin gercekten üzüldüm aşk yarası kapanmıyor senin ş�nssın yeni biraz üstüne git anlarsı bitip bitmedigini ?

• seni sevse şu an yanında olurdu seni hiç sevmedi ki zaten

0|0
    0|0
  • arama sorma takma söz geçir kendinede...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• burada kullanıldın demek kolay sana olan sevgisini bakışını aranızdaki diyalogları bilmiyoruz . ama bence sen bana göre kullanılmadın kendine söz geçiremiyorsun çünkü onun sevgisine laıştın ve çok inandın yarın ola hayrola sen sabret gün doğmadan neler doğar rabbim yazmışsa kaderinizi bir olur önüne kimse geçemez ama hayırlı değilse senin için olmaması daha iyi

0|0
    0|0
  • aynen durumum senin gibi şuan herkes kullandı dio ben öyle düşünmüyorum fakat şuan sevmediğide bi gerçek ama üzülmektende kendimi alamıyorum

0|0
    0|0
  • kimse bilemez , seni sevip sevmedigini. ancak sen bilirsin bunu..cünkü onunla birlikte zaman geciren bi sendin.

0|0
    0|0
  • bu hep böyledir canım.. seni anlıyorum durumumuz benzer..kendini tutman lazım doğum gününüde kutlama bence şaşırt onu

0|0
    0|0
  • demekkıcok sevmıssınkı hala ona yakıstıramıyosun ve nefret etmekten korkuyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...