Insan tanımadıgı birine neden görünce k.şar der veya laf eder

erkekler neden tanımadıgı bir iki kere gördügü kıza k.şar der. makyaj yapıyormu diye güzel giyiniyormu diye neden bu kadar geriyor erkekleri bu durum?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• terazinin bir araya gelmeyen iki kefesine kurulu inişler ile çıkışların hiç bitmeyecek olduğu ve birbirini anlama, birbirini anlasa bile o anlama doğrultusunda aynı adımları atma, aynı adımlar atılsa bile aynı doğrultuda yürüme gibi ve daha çok sorunlar ile karşılaşıp bir yerden sonra sonlanması kaçınılmaz olan, dengesizliğin getirmiş olduğu dünü ile yarınının farklı ruh halleri içerisinde olmaktan dolayı farklı davranışlar sergilemenin sonucu kestirilemeyen sürprizleri her daim yaşatır kılacak olmasından da ötürü bir hayli gelgitler ile dolup taşacak olan, duygusallığın egemen olmuşluğunda ise karşılık bulamama hali içerisinde hayal kırıklığı ve düşünsel ile düşsel çatışmanın yaşanacak olmasıyla da boğucu, nefes almayı imkansız kılacak bir hale bürünecek, ve nihayetinde bir yerden sonra ayrı dünyaların ve duyguların bireyleri olunduğunun görülmesiyle sonlanacak ilişkidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• K.sar derken bunu mu kastettin :((((

link

0|0
    0|0
  • Toplum bazı konularda yeterli doygunluğa sahip değil

Yanlış bilgiler vs vs

Tabi yerinde olmalı herşey vs

0|0
    0|0
  • arkadaşım insanlaşamamış kültürsüz cahil insanlar dolu insan özellikli kişilerin sayısı cok az üniversite mezunu olsa dahi ezberci egitim sisteminin ürünleri bunlar toplumumuzun büyük kısmı defolu

0|0
    0|0
  • vardır bir yarası :D

0|0
    0|0
  • acık sacık gıyınıyosa der her erkegın arkadas ortamında afedersin ama off kıza bak nası gıyınmıs g.tu bası acmıs ne yapılır falan gibisinden seyler konusulur acık sacık makyajı abartırsa direk kaşar deriz gi genelleme yaptıgımızda coguda kasar cıkıyo

0|0
    1|0
    • yok ben sadece rikit sürüyorum açıkda degilim ama yolda görenler hiç kız görmemiş gbiler

• onlar abaza ondan öyle bakıyolardır mesela bankta 2 erkek oturuyo eger yanlarından gectıkten sonra arkandan sana bakıyolarsa onlar yine iyidir :D fazla abaza degiller öküz gibi bakıyolarsa sana direk gecerken bile yanından onlar kız görmemis masum köylü işte abaza onlara diyoruz

• hımm :D

• sana kim dedi bakıyım söyle kulaklarını çekiyim

0|0
    0|0
  • ben demem diyeni de yanımda tutmam

0|0
    0|0
  • güzel giyim başka

teşhir başka

banane canım elalemin kaşarından

hem bir derdim oldumu

yüzüne söyler yinede arkadan demem

0|0
    0|0
  • Onu genelde yaşı küçük olan erkekler söyler.

0|0
    0|0
  • Bazen insanın yüzüne yansır kişiliği

0|0
    0|0
    • yok ben mont giysem bile laf ediyor yoldakiler anlamadm

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek milleti işte tenekeeeler

0|0
    0|0
  • yüz bulamamıştır.. kuyruk acısı

0|0