İtalya'da bir koca 77 yıllık karısına boşanma davası açtı... Siz olsanız ne yapardınız?

İtalya'da eşinin 1940'lı yıllarda bir başkasıyla yaşadığı ilişkisine ait mektuplarını bulan 99 yaşındaki adam, 96 yaşındaki karısına boşanma davası açtı.

İtalyan ANSA ajansının haberine göre, avukatlar tarafından isminin Antonia C. olduğu belirtilen davacı koca, Noel'den birkaç gün önce eski bir dolabın çekmecesinde karısının aşk mektuplarını buldu.

Antonio C.'nin mektupları göstermesi üzerine 77 yıldır birlikte olduğu eşi Rosa C, evlilik dışı ilişkisini itiraf etti ancak kocasını boşanmaktan vazgeçirmeye ikna edemedi. Mahkemenin çiftin ayrılmasına karar vermesi durumunda, dünyanın en yaşlı boşanan çifti olacak İtalyan çiftin, 5 çocuğu, 12 torunu ve bir de torunun çocuğu bulunuyor.

ALINTI(hurriyet)

Normalde alıntı yapmam,ama bu haber beni şok etti diyebilirim. Amcaya helal olsun valla.Tavizsiz, başı dik ve kararlı. Tam benim vereceğim gibi tepki vermiş. Aldatmaya,yalana asla ama asla tahammülüm yok.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• zaman aşımının işlemesi gereken durumlar vardır bence. 77 yıl da bir hatanın üzerinden geçip gidenleri görmek için kafi bir süre. o mektupları bulana kadar evliliğinden bir şikayeti yoktu idiyse, o mektuplar, o geçmiş de yok hükmünde olmalıydı bence.

ha zaten kör topal giden bir ilişki ise bilemem, kendisine bir 100. yaş hediyesi hazırlamak da istemişo labilir amcam...

0|0
    0|0
  • teyzemde o kadar yıl saklamış da biraz daha becerememiş

1|0
    0|0
  • Valentine's Day de bunun gibi bir konuya değinmişlerdi ama adam affetmişti eşini.Aşk işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Saygı duydum Antonia emmiye

0|0
    0|0
  • Amca o kadar yıl bir bahane aramış bulamamış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...