Muzik dinlerken acayip gaza geliyorum

Evet arkadslarşu angecenin bir vakta yatagimdayim kulagimda kulaklk muzik dinliyorum, sevdigim muziklerden bir tanesi denk geldi metal tarzi actim isigi odamda takla atmaya basladim sinav mekik cektim icim kipir kipir enerji patlamasi oldu heralde, sokaga cikip km lerce kosasim var ya da torba yumrukluyasim( parkour ve muay thai ile ilgileniyorum )

Sizdede boyle olam varmi sadece muzikten ama cabuk gaza gelip hareket falan yapan ?

Güncellemeler:
O hareketleri yaptkdan sonra yazdim yaziyi yatakdam hala mzk dinliorum. manyak bir sekilde kudurmus durumdayim sag solu parcaliyasim var kalbim cok hizli atiyo odada ters takla yi tam atamadim brz ayagm acidi ona ragmen hissetmedim yani acimasi lazimdi, oluyorum heralde :D

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende KıckBox yapıyorum kardeşim. Bende de var aynısı yanlız değilsin ;)

0|1
    0|0
    • Yanliz degilmisim :)şu ankudurdum nasil uyucam bilmiorum yarin denizlide muay thai macim var karsimdakini linc edicem birazdan antremana basliyim bari aaaaaa parcalicam onu hadi ant yapiyim ben kardesim :)

• Yersin sen onu kardeşim hadi göreyim seni başarılar :)

• Sagol kardesim ins

Kızlar Ne Diyor 6

• o bana da oluyor :) eti cangaa..

0|1
    0|0
  • erkek versiyonum :) bkz. run forrest run!

0|1
    0|0
    • Suan yatakda su ter icindeyim o derece :D

• anlıyorum seni anlıyorum. endişelenme hepsi geçecek :))

• İns ya su gece ve yarin bir gecse, antremanda enerjimi atiyim bu enerji durursakarsimdaki ayvayi yedi patlaticam onu cig cig yicem :D

• her insanda olur aynından bende öyleyim

0|1
    0|0
  • Annem gazımı cabuk alır.sfagsda.

0|1
    0|0
  • evet bende öyleyim:)

0|1
    0|0
  • Ooo sorma buradan İstanbul 3,5 saat bana.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen bide zoofest veya rockstationda sahneye çık orda kopmak ne demek ozaman anlıyosun..

0|0
    1|0
  • eye of the tiger, getting strong now candır

0|0
    0|0
  • Hiç korkmana gerek yok aynisi bizdede oluyor hatta belkide daha beteri bende :D

0|0
    0|0
  • sakin ol ne biliim suç iç bir :D

0|0
    0|0
  • arada bendede olur o

0|0
    0|0
  • bende öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...