Sporla aranız nasıl?

Benim yaklaşık 2 yıldır hiç bir aktivitem yok bu konuda,13 ay önce apandisit ameliyatı oldum bugün kontrole gittim bir problem yok gibi , sizce fitnessa başlasam sorun oluşur mu , var mı başına gelen?

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence hiç ağır egzersizlere girme, düzenli yürüyüş yap. Bisiklet binebilirsin.

0|1
    0|0
    • Bisikletim 2 yıl önce çalındı , düzenli ve ciddi anlamda bisiklet kullanan biriydim. Bir dahada para bağlayamadım.

• En iyisi doktora sorman burda hicbirimiz net bir cevap veremeyiz😕

0|1
    0|0
    • Doktor o bölgeye yinede yüklenme fıtık oluşabilir iç dikişler açılabilir, ortalama 60 kiloya falan girme dedi , ağrıdığını hissedince bırak dedi , bunlarıda elle muayeneye dayanarak söyledi.
      Ama spor yapmam gerek çok hantallaştım 😒

• Korkuyorum aynı sıkıntıları yaşamaktan ama mecburum bakalım..
      teşekkürler

• Yap sen yinede spor sart
      Rica ederim

• Düzenli

0|1
    0|0
  • birazdan yapcam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 10 yıldır bodybuilding yapıyorum.. doğru yaptıgın sürece problem yaşamazsın aksine faydası olur

0|1
    0|0
    • Sonuç olarak ameliyat esnasında kas dokularımıda kestiler , yinede korkuyorum ama ufaktan giricem

• herksten yardım alma.. gerçkten spor gecmişi uzun tecrubelı ve bılgılı kişilerden yardım al fikir al.. herkes biliyorum ayaklarında dolaysıyla sakatlıklarada meyıl verıyorlar dikkatli ol.. rica ederim

• Doğru söylüyorsun , gideceğim salonda geçmişi 10 yıldan fazla olan bir arkadaşımda var destek olacağını umuyorum.

• Git aga.
    Fazla ağırlığa girme
    Squat yapma yapcaksan ağırlıksız.
    Spor vucüdü düzene sokar

0|1
    0|0
    • Kas kütlesi geliştirme gibi bir isteğim yok zaten , sağlığa zarar olan yağı atsam yeter bana

• 4 aydir seviyeli bir ilişkimiz var fitness ile

0|1
    0|0
  • Bunu doktora sor

0|1
    0|0
  • Bu konuda doktor ne dedi. Asıl önemli olan o? Ben beş senedir fitness yapıyorum.

0|1
    0|0
    • Zorlarsan o bölgede fıtık oluşabilir dedi , öyle 60 kiloya falan girme dedi , benimde tek derdim oluşan ufak göbeği ezmek

• Nerde oturduğunu sormak istemiyorum kardeşim 😄

• Ahah 😂😂

• Hayatımın sembolü

0|1
    0|0
  • Squat koşu basketbol voleybol futbol masa tenisi. Kick box hepsi yaparımpro derecede

0|1
    0|0
Yükleniyor...