Denizde halka açık plajlarda vs karma kadın-erkek şekilde girer misiniz ?

Ben şahsen erkek halimle çekiniyorum ama bazı kadınlar (kimseye karşı bir tabirim söylemim yok burda lafı çarpıtmasın kimse herkesin günahı kendine beni bağlamaz ) rahatça açık seçik girebiliyor valla hiç utanma çekinme yok valla şaşırıyorum ..

Gelelim sorulara özellikle bayanları merak ediyorum karma plajlarımı tercih edersiniz yoksa kadın plajlarını mı ? Yani erkeklerin arasında mı girersiniz ? Kadın kadına mı ? Dediğim gibi valla ben erkek halimle çekiniyorum bazıları kıyamet alameti mi desek ne desek utanma kalmamış bazılarında ..

Güncellemeler:
Siz geçin dalganızı bakalım ben burda açık giyineni herhangi bir şekilde aşağıladım ya da karaladım mı arkadaşlar lütfen biraz aklı selim yorumlar yapın..

Ayrıca kim nasıl giyinirse giyinsin banane nasılsa öbür tarafta hesabı sorulcak ..

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Haşemayla ve tenha yerleri tercih ediyorum. C.tesi pazar plajda bulunmuyorum.

H.içi tercihim :)

0|2
    2|1
    • Teşekkür ederim :)

• Sizin gibi düşünenler iyiki var ..

• Bil mukabele :)

Kızlar Ne Diyor 12

• biz gittik mi memlekete kimsenin gitmediği yerler,ailece gidiyoruz.o yüzden rahatız.

0|1
    2|1
    • istanbulda girdiğiniz oluyor mu karma plaj vs ?

• bir kere gittik o da kayalı bir ismi vardı ve sakin di kimse yoktu.

• Karma plajları tercih ediyorum genelde ailemle gidiyorum çünkü utanma ya da değil herkesin kendi tercihi eleştirmek kimseye düşmez. Deniz kenarında oraya uygun şehir içinde de oraya uygun kıyafet giyilir

2|2
    0|0
  • lan sitede erkek mi var yoksa töbe bismillah.

3|1
    0|0
  • Erkeklerin yanında denize girmek kıyamet alameti mi hımmm ilginç gerçekten

13 yaşındaki kıza tecavüz eden pislikler varken ya da küçük çocuklara ya da ördeğe tecavüz eden varken sen denize erkeklerin yanında girmeyi kıyamet alameti sayıyorsan pes yani

3|1
    0|0
    • lafı orandan burandan anlama ben utanma arlanma kalmamış o anlamda dedim yoksa kimsenin ne yaptığı umrumda değil sorgulayıp aşağılamam da ..

Ayrıca evet kıyamet alameti eğer müslüman bir insansan ki burda hertürlü kişi var bilemiyorum ar namus kalktımı kıyamet yakındır denir Kuranda açıp okursan ..

Gelelim tecavüz taciz durumlarına onlarla konunun ne alakası var onların canı cehenneme tabiki cezalarını en beter şekilde çekerler umarım bütün dileğimiz düşüncemiz bu tabi ama nerden bağladın ..

• Onlar başörtülü değil sözde başörtülü olup kendini kandıran tipler ..Genelleme yapmayı bırakın sırf laf olsun diye konuşmayın iyi insanlarıda karalamayın .

• karalama yapan sensin erkeklerin bulunduğu ortamda denize girenleri karalıyorsun açık seçik giyinenler var diyerek sonuçta

• Günahı sevabı neden sadece açık giyinmekle bağdaştırıyorsunuz? Kul hakkı var yalan söylemk var o var bu var niye sadece kadına yüklenen açıklık?

2|0
    0|0
    • Ar, namus, haya kadin bedeniyle olculdugu icin. Gunah sevaplar da oradan olculuyor iste anla.

• yani... Kadını eve kapatıp dışarıdakine pis pis bakan yalanı dolanı çok güzel beceren öyle sahtekarlar var ki elinden tespih düşmez. Böyle şeyleri duyduğumda hep ilkokul öğretmenim gelir aklıma kızlardan birini dışarıda bisiklete binerken görürsem döverim günah diye tehdit etmişti bizi 1-2 yıl sonra kumar borcu yüzünden vurdular...

• eğer kadın plajı varsa kadın plajı tabi ki ama yoksa kadınlar napsın erkekler bakacak diye denize girmeyecekler mi ohhh valla ne ala memelekt hayat erkeklere güzel.Zaten kadınlar hep sizi tahrik etmek için giyinir.Ben girmem ama girene de bahane bulmam.

0|0
    0|0
    • bende kimseye şöyle böyle diye zaten laf etmem herkes kendi bacağında asılır tabi ama sonuçta bayan mahremini saklaması gerekir diye düşünüyorum.Mesela ben şortla gezmeye erkek halimde çekinirken kızlara şaşıyorum ona şaşıyorum yani haksızmıyım ama ?

• Millet oraya plaja güneşlenmeye denize girmeye gider. Bana bakıyorlar mı, aman baksınlar, aman bakmasınlar derdinde değilim. Kendi işime bakarım, herkesin yapması gerektiği gibi.

2|1
    0|0
  • girerim tabi ki ne utancam.

2|1
    0|0
  • Yalnız tercihim.

0|1
    1|0
  • ben karma tercih ederim.

kendim çok açık seçik giyinmem ama,etrafımdakiler de ilgilendirmez beni zaten..

1|1
    0|0
  • Asagilamadin. Karalamadin.

Arsiz, namussuz diyen de ninemdi zaten asagidaki yorumda. Kalmadi arimiz da, namusumuz da kalmadi. Bundan 60 sene evvel ananemin mini etekli fotosuna bakiyorum. Bir de su anki duruma. Yaziklar olsun.

1|0
    0|1
  • Bizde de hic ar namus falan kalmadi canim. Plajda bikini mi giyilir. Kizli erkekli cik cik.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yobaz asdlfksjfhjajdf

biri de haşema ile giriyormuş ıyy çirkin

1|0
    0|0
    • En iyi cevap bu olmalıydı su aklıselim lafını duydum duyalı sinirim bozulmaya basladı . Hüloooğğğğ cuları tanımış olduk götünün kılıyık diyebilicek mantıkta insanlardan ne beklersin ki

• girerim sıkntı olmaz..

0|0
    0|0
  • Sizde bu cahillik oldukça bu ülke kalkınmaz. Hani müslümanlık hoşgörü saygı diniydi sen yan gözle kadınlara bakmazsan iki taraf içinde sorun olmaz.

2|1
    0|0
    • lan yürü git cahillikmiş nereden nereye konuyu bağlıyosun birde üstüne hakaret ediyosun ..Sen bir aynaya bak cahilmiş seninle ben tartışmam bile senin zeka seviyen benimle tartışmaya yetmez bile.. Müslümanlık tabiki hoşgörü dinidir biz ters bişeymi söyledik ..

Yükleniyor...