Bim de 49 tl ye klasik gitar buldum. Alayım mı ? Tavsiye eder misiniz ? ( ÖNEMLİ )

Arkadaşlar bu hafta sorularımı hep gitar üzerine yaptım.

1 Gitar güzel midir ?

2 herhangi bir arıza çıkarabilir mi ?

3 benim işimi görür mü ?

4 yeni başlayacağım maddi durumum onu almak için uygun acaba alayım mı ? lütfen kararsız kaldım.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• Klasik gitarlar ucuzdur zaten eğer alacaksan 100 tl ye başlangıç için ideal bir gitar bulabilirsin.Hevestir "belki bırakırım" dersen o zaman o gitarı al ama önce gitarın sapını, fretlerin eriyip erimediğini, burguların sağlamlığını, alt ve üst eşiğin sağlamlığı, her notanın düzgün ses çıkarıp çıkarmadığını kontrol etmelisin.Ayrıca gitar nerede yapılmış ve hangi ağaçtan yapılmış bu da çok önemli.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim almayacağım, önerebileceğiniz gitar var mı ? max fiyat 80 - 100 tl civarı :)

• Başlangıç için iyidir.İleride eğer gerçekten seversen en kalitelisini alacaksın zaten, gitar sevgisi başka bir şeydir.Sen önce basit bir başlangıç gitarı al ama yine de çok uzun süre götürmesini bekleme.

• tabikide :) bana gitar ı öğretsin yeter o zaman kalitelisini alırım. acaba bu mavi güzelmidir ? görünüşü nasıl ? pişman olmak istemiyorum sonradan renk e önem veririm ben herşeyde :)

• BİM'de gitar mı? 1 yaşıma daha girdim. :)

1|0
    0|0
  • Pek uzun ömürlü değil param buna yetiyo dersin 2 günde bozulur yeni bir tane almak zorunda kalırsın.

0|0
    0|0
  • Bence al Çünkü Dandik değil intenete baktım 25tl bende bunu alıcam 25tl ye dandik çocuk bebek gitarı va sesi hiç güzel değil abim aldı Bok gibi pardon ama gerçekten 25tl ama çok kötü ses uyduruk çocuk ggitarı bu bim herşey güvenli 50 tl yse orjinal klasik gitar dır bence al :)
    Beni dinle Tamammı? bunlara bakma Müzikten Anlamıyolardır İstediğini seç * kendi kendine de öğrenirsin internetten öğrenirsin gösteriyor :)) Çok yazdım Kendimi tutamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Kesin melodileri sadece ilahi çalmak şeklinde programlanmıştır .

0|0
    0|1
    • evet sol altta şık şık düğme varmış basınca sordum sarı çiçeğe yi otomatik çalıyormuş

• öyle dandik bir gitarla başlamıştım ben de.çalamıyorum diye bırakmıştım.meğer problem gitardaymış.arkadaşınkini çalarken farkettim.sakın alma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...