Peki bunların anlamı ne?

Onu ilk gördüğümde zaten kendime yakın hissetmiştim. Ne bileyim hani bazen olur ya öyle. Hoşlantı değildi. Daha sonra onu izlemeye ve çok doğal bulmaya başladım. Yanaklarını, gülüşünü sevdiğimi farkettim. Aynı sınıftaydık.. Derste o birşey okudu ve bir espiri yaptı. Ona bakıyordum o an. Oda kafasını kaldırıp bana baktı. Onunla hiç muhabbetimiz olmamasına rağmen ona gülümsedim. Oda bana gülümseyerek karşılık verdi. Sürekli uzaktan çaktırmadan bana bakmaya çalıştığını farkettim. Beni görünce yüzünde oluşan o tatlı gülümseme.. Allahım. Sonra yan sıram boştu. Gelip yanıma oturdu. Ben kitap okuyordum. O benimle sohbet etmeyince bende bozmadım kitabımı okudum. Bir an dönüp onun yüzüne baktım. Saçlarını yakından görme fırsatım oldu çünkü kafasını eğdi.. Saçlarının arasında beyaz teller vardı. Onlarıda sevdim. Ve sonra herşey ters döndü bir şekilde onu görünce kafamı çevirdim bakmadım. Oda aynı şekilde bana.Ama deli gibi herkesten kıskandım onu hep. Okullar kapandı mezun olduk.. Ve bunca zaman yüzüne bakmayan ben son gün onu birdaha göremeyeceğim için yalnız kaldığım ilk anda ağladım. Nedir bu? Nasıl geçer? Ne yapmalı? Hiç sevgilim olmadı.. BİLMİYORUM.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• vay be okuyunca ben bıle bı tuhaf oldum. Aşık olmussun sanırım neden aşkının pesınden gıtmıyorsun ? ara bence ulasmaya calıs ılerde pısman olursun..

1|0
    0|0
    • Çünkü.. sebeplerim var.. Çok olay oldu hangi birinden başlasam anlatmaya bilmiyorum. Bildiğim tek şey o beni çok kırdı. Hiç benimle konuşmadan.. Bunu başardı..

• o halde ıcınden nasıl gelıyorsa oyle davran baskalarının sozunu duyma. Yanı senın yerınde olsam ıcımden gelenı yapardım herseye ragmen

Erkekler Ne Diyor 2

• benimde olmadı sorun yok :D

0|0
    0|0
    • ama soru bu değil ki

• ah içim yanıyorrrr:d

• bi bardak soğuk su iç iyi gider :D

• gururunu ayaklar altına al git tanış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• oyyy :) asik olmussun sen