Kız diye onem verenın.Guzeldıye Kaşar Sevenın..Kral olsa Tahtını.Mafya olsa mekanını basarım

biliyorum kroca bir söz ama anlamı ne bunun hiç bişey anlamadım ? kıroların uydurduğu manasız bir söz mü bugün bir sokaktan geçiyodum duvara kocaman harflerle bunu yazmışlar merak ettim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tercümesi: Kıza önem verme, kaşar sevme, tak beline silahı Polatçılık oyna.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• nolduuu ibrahim abi ibrahimmi oldu aman evladım hadi hadi xD

0|1
    1|0
  • Diyor ki; "ben çok kurtlar vadisi izledim. Ben tam bir malım. yani arada saçmalıyorum ama biliyorum ki icraatım yok. bu da benim kendimi teselli etme şeklim. o yüzden duvara yazıyorum. " demek istiyor aslında. yani şöyle bir durum var arkadaş mafya olmak istemiş bir zamanlar bakmış ondan bir cacık olacağı yok. oda mafyacılık oynuyor çocuklar gibi :D

0|1
    0|0
  • Bizim mahallenin duvarında sevgilim osuruyor yazıyor sen yine iyisin

0|0
    1|0
  • hangi ergen söylemiş bunu?

0|1
    0|0
  • Boyle pust gibi i*ne gibi bisey demek

0|0
    0|0
  • işte beynin önemi, uzmanlar kullanın diyo

0|0
    2|1
    • evet sende burda saçma sapan cevaplar vererek kullanıyorsun mesela...kimi insanlarda yan etki yapıyor

• bana -veren adamın aklına şaşarım.

• Boş işlerle uğraşmayın.

0|1
    0|0
  • Mesele açık. Hız ölüme götürür, motorlardan uzak durun demiş arkadaşımız.

0|0
    0|0
  • anlamı şuuu

eğer sevmeye değer biriyse

herşeyi yaparım diyor

son cümleye dikkat edin

1|0
    0|0
  • puahahahahahaha gece gece iyi güldüm lan :D:D

0|0
    0|0
  • kırolar senin tanıdığın o top cocuklardan adamdırrr bence.dd

0|0
    0|0
  • yazan arkadaş kızlardan çok çekmiş:)yani işin özü kısacası kaldırmayın bu kızların g...tünü demek istemiş:)))

0|1
    0|0
  • ne tahtım basıldı nede mekanım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya yazan ablanın sevgisizlik ilgisizlik artık canına tak etmiş, etrafa leke sürmek istemiş. ya da ağbiymizin canına tak etmiş, ben onun bunun şeyleri gibi böyle böyle yapmıyom, sevdim mi adam gibi severim erkekliğin kitabını yeniden yazarım demek istemiş.

1|1
    0|0
  • Diyo ki sırf güzel diye bakire diye seven biri z*kmde olmaz kral olsa da mafya olsa da z*klemem diyor şair burada.

0|0
    0|0
  • çok anlamlıymış .

0|0
    0|1
  • sencede fazla ergence değilmi

0|0
    0|0
  • Kaşar kızları sevenin tahtını da basarım mekanı da. döverim falan. gibi bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...