Kapat

Sizce beşiktaşlı taraftarların mı yaptığı daha uygundu, fenerbahçeli taraftarların mı?

Zamanında Fenerbahçe Beşiktaş'tan Tümer Metin'i almıştı , şimdi de Beşiktaş Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ü aldı. İki taraf da benzer durumlar yaşadı. Peki sizce hangi taraftarın gösterdiği tepki daha uygun?

Fenerbahçeli taraftarlar:

Beşiktaşlı taraftarlar:

1|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen ben kendi takımımın yaptıklarını gökhanın hakettiğini düşünmüyorum

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence fb 'nin yaptığı daha yanlış tamam sınırlı olabilirsin ok. Ama para atmak ne demek yahu bir gsli olarak kınıyorum bence o paraları aziz yildirima atmak lazim da hadi neyse

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• İki taraf da cahil sürüsü
    Adam parayı nerde kazanırsa oraya gider
    Bunlara ne oluyor

Birde anaya küfrediyorlar
    " Cennet anaların ayağı altında " diyen Peygambere inandıklarını, O'nun davet ettiği dine iman ettiklerini sanırlar

Anneler Gününü kutlayıp, en ufak bişeyde anaya küfrederler.

İnsan mı bunlar

0|1
    1|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunlara bir de Emre yi eklemek lazim. Gs deplasmanında agir eleştiriler alıyor

0|0
    0|0
  • İki tarafın yaptığıda uygun değil aşmak lazım artık böyle şeyleri evet bir taraftar olarak 10 seneye yakın takımında oynamış bir oyuncunun gitmesi benide üzer ama abartmaya gerek yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İkisi de anlamsız. Çünkü ikisinin de sözleşmesi bitmişti

0|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞ taraftarı olarak tabiki BEŞİKTAŞ van üşüyor diye sahaya binlerce atkı vana gitsin diye atıldı ama ceza aldk taraftar yasağı geldi gökhan gönüle sahte paralar atıyorlar buna daha ceza verilmedi

0|0
    0|0
  • Uygun muygun umrumuzda değil Beşiktaş'ı satanı satarız Kartal s*ker

0|1
    0|0
  • Birisi para için gitti birisi oynamak için bence karşılaştırılması bile saçma

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe tabiki

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...