Spor sonrası geç beslenmenin zararı nedir?

İşim gereği spora 20:30 gibi gidebiliyorum spordan döndüğümde duş falan derken saat 22:00 buluyo o saatten sonra yemek yiyebiliyorum ama bu bana daha fazla kilo aldırıyo gibime geliyor gerçi yediğim sadece protein tavuk göğsü biraz da makarna ama başka türlü beslenemiyorum bu doğru değil belki ama başka çarem de yok

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• tabi doğru değil. Uyku ile arada 4 saat bırakmak gerekiyor, vücudun yağ yakımına geçmesi için.

Spor sonrası yiyeceğiniz ufak bir protein, belki bir muz, belki bir haşlanmış yumurta belki, bir kutu ton balığı işinizi görecektir ama yine de tavsiye etmiyorum.

Fakat oturup diğer insanların akşam yemeği yediği gibi, çorbalar, yemekler, salatlar, ekmek oturup bir öğün yiyorsanız kilo veremezsiniz. Sporcu fiziğiniz de olmaz.

Ben de sizin gibiyim. İşim gereği ve spor salonuna geç gidiyor olmam yüzünden iş yerime küçük bir sandviç veya ton balığı.. vs götürüyorum. İşyerinden çıkmadan beş buçuk altı gibi mideye indiriyorum. tok tutuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sporunu duzgun yapiyorsan sorun olmaz gun icinde yediklerine dikkat etmeye devam et

0|0
    0|0
    • spora başladığımda 75 kiloydum şu an 80 kiloyum şöyle bişey var eskiden göbeğim vardı ve hissediyodum ama git gide azalmaya başladı bunun yanı sıra birde 4DN protein tozu ve aminoasit kullanıyorum

• 1,87

• kilon cok iyi o zaman. dedigin markayı hic duymadim. piyasada en iyisi weider ver gold standarttir. illa kullancaksan bunlari kullan bence

Yükleniyor...