Herkesin eski sevgilisi illa bir gün nişanlanacaktır

Merhaba arkadaşlar daha önceden çıktığınız sonradan ayrıldığınız sevgiliniz bugün nişanlanıyor olsa ne hissedersiniz?

0|0
155

En İyi Kız Görüşü

• Benimkisi nisanlandi yakinda evlenicek. Oyle bir alisirsinki. Hicbirzaman deme yapamam onsuz edemem. Yaparsin. Hayata daha cok onemli seyler var. Herkez hakettigi gibi yasar. Ilk duydugumda cok agir basti ama simdi zerre kadar umrumda degil Iykide olmamis diyorum,.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• Esli sevgilimin nisanlanacagi kiza cok acirim isi cok zir diye dusunirdum bir ruh hastasiyla nasil yasayacak derdim

0|1
    0|0
  • azcık kıskançlık azcık sinir azcık mutluluk azcık oluruna bırakmışlık azcık küfür çok azcık empati

0|1
    0|0
  • Eski günler aklıma gelirdi, belki biraz pişmanlık duygusu sarardı, kıskanırdım o kız ben olabilirdim diye, şimdi ona dokunduğunu sevdiğini düşünürdüm. Düşmanım değil sonuçta zamanında sevdiğim çok değer verdiğim biri, üzülmemek diye birşey yok. Belki ağlardım bile. Tınn diyenler kalbi taşlanmış olanlar bence. Zamanında sizi mutlu eden birinin şimdi başkasıyla mutlu olduğunu bilmek üzerdi beni.

0|1
    0|0
  • Eğer hala içimdeyse ağlarm

0|0
    0|0
  • Allah mesut olsun, ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • hala içimde ona karşı bişeyler hissediyosam ağlamaktan başka çare yok :) sevmiyosamda naparsa yapsın nişanına bile giderim :)

0|1
    0|0
  • Beni haketseydi dünde kalmazdı çokta umrumda

0|0
    0|0
  • Allah belanı versn derdm

0|0
    0|0

• Umrumda olsaydı eski olmazdı tın tın tın :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.napıcam bir zamanlar benim sevgilimdi diye bir daha kimseyle çıkmasın evlenmesin nişanlanmasın mı diycem

0|0
    0|0
  • içim belki bir cız eder. oda normal ama allah mutlu mesut etsin yani yapcak bişey yok :)

0|0
    0|0
  • biraz burukluk olur ama yinede çok kafaya takmam çok

0|0
    0|0
  • eski eskide kalmıs umrumda olmazdı

0|0
    0|0
  • Hiç bisey umrumda degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benım kı evlendi bile dsadsa

Ne bu şaka mı?

0|1
    0|0
  • benim 3 çıktığımın 2si aynı sene içinde ewlendi 3. sü is 7 sinde ewleniyor umrumda olmaz çünkü ben 4.süne aşığım :)

1|0
    0|0
  • Askerde nisanlandigini duymadım bile söyleyende olmadı

evlendiğini gördüm neler hissettim bunu anlatmaya kelimeler yetmez

Çok agirdi gunlerce ictim kapisina kadar gittim sarhos kafayla çok kotuydu

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim olması bişey ifade etmiyor ama sevdiğim böyle bişey yapsa genede beklerim.

0|0
    0|0
  • oh oh gözünaydın derim (bi tanesi hariç)

0|0
    0|0
Yükleniyor...